Jan Kvasnička, chirurg Písek

Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Skvělý přístup, vždy mi pan doktor Kvasnička vše srozumitelně vysvětlil, okamžitě jednal, žádné zbytečné protahování. Velmi milý a profesionální jak v nemocnici při operaci, tak ve své ordinaci. Za naši rodinu, Top chirurg.

Pan doktor od doby,co má svoji soukromou praxi,se rapidně zhoršil!Jak přístupem k pacientovi,tak jeho oper.výsledky.Nepopírám,že kdysi,v dobách minulých,to byl dobrý a vyhledávaný lékař.Nyní,když zde v Písku není žádný jiný lékař,co by se zabýval varixy,tak je pochopitelné,že "dobrý"se bude zdát každému.Jeho ironický přístup mě velice zklamal.Toť můj názor.

vstricny, pomuze

Prima doktor, sympatický. Vyposlechne potíže, vyšetří, informuje o souvislostech s nálezem a doporučí další postup léčby. Sestra rovněž velmi fajn. Mohu jen doporučit. Mirek Sekal - Milevsko

Pan doktor co se týče jeho chování k pacientovi se rapidně zhoršil.Vše vysvětlí v rychlosti anebo vůbec.Nepoučí a neřekne možná rizika,vše je pro něj banalitou.Začal být nesmírně ješitný a vztahovačný,takového ho neznám a dost mi to na něm mrzí,ale bohužel musím napsat,že tohoto lékaře už nedoporučuji!!

příjemný, vše vysvětlí

Bezva a vysvětlí vše co potřebujete.

doporučuji

všem doporučuji , včetně velmi dobrýho přístupo k dětem

Velmi svědomity lekař.Mam jen ty nejlepší zkušenosti.Vřele doporučuji a velmi děkuhji za léčbu.