Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

'

Tenhle doktor ... nerozpoznal Mononukleozu a rekl mi, abych tu svoji vecnou unavu ... sel rozbehat ven na cerstvy vzduch ... Pravda je, ze kdyz jsem byl diagnostikovan (nikoliv u tohoto pana doktora..) tak pak 'mi sel na ruku' to jo Jinak, pokud si dobre vzpominam, mel tam sestru, starsi pani, ktera mu hodne lezla do ... asi vedela proc Co se tyce poplatku, tak to jo, to je Kremla hodne aktivni :) Celkove vzato: nedoporucuju

U pana doktora jsem byla 2 x ,když měla moje paní doktorka dovolenou. Je to velice slušný a ochotný lékař . Vůbec jsem neměla pocit,že ho obtěžuju když nejsem jeho pacient. Vždycky mě vyšetřil bez problémů... jenom škoda,že u něj v čekárně jsou pouze nedočkaví pacienti,kterým vadí dlouhé čekání a nechápou,že všichni mají právo na kvalitní a pečlivé ošetření a jen breptají kvůli dlouhému čekání.
Pana doktora doporučuji :-)

super, já jsem spokojená.Daniela

Z mého pohledu jsem se svým praktickým lékařem spokojen. Jsem zde registrován léta a pana doktora bych za vedlejší "rychlolékařku" neměnil. Chodíme k němu celá dospělá část rodiny a i moje matka, která stoná dlouhodobě je u pana doktora a sestřičky spokojená.

Dr.Kremlička je podle mě lékař toho rodinného typu, u kterých čteme v knihách. Jsem u něj registrován přes 30 let a mám ten názor, že na dobrého lékaře si počkám i delší dobu v čekárně, když sleduji pacienty vedlejších ordinací, kteří tak dlouho nečekají. A je tu názor o poplatcích, asi víte, že v současné době pojišťovny pokutují za nevybírání poplatků, takže ani dr.Kremlička si patrně nechce dělat problémy s pojišťovnami. Já mám poplatek připraven a dávám ho ihned na začátku na stůl, jednou jsem na něj totiž zapomněl a odešel.