Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Riegrova 479, České Velenice
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem uz velmi dlouho a nemůžu si ztěžovat na nic. Měli by jste si uvědomit jaké skupiny lidi chodí do ordinace k MUDr. Jabůrkovi a jaké k MUDr. Jandovi. A věřte mi, že ošetřit 10 seniorů a nebo 10 lidi ve věku 30 let je hodně velkej rozdíl. Znám to z vlastní zkušenosti. Senioři si chtějí až moc povídat. Pani co psala níže něco o warfarinu toho asi moc nevi... V nemocnici se dělají vstupní vyšetření krve. A dlouhodobě ležicí nebo lidé po operaci si krev ředit musí pokud pani neměla trombozu ktera by se poznala neměla duvod si ředit krev. Nebo nezlobte se na mě, ale s podezřením na infark určitě nepůjdu k praktickému lékaři, ale rovnou si zavolam záchranku.


L
Ověřeny pacient

Jarda F: když máš takovou potřebu někoho opravovat slovo "měký" se píše s dvěma k tudíž MĚKKÝ. Také doufám, že máš základní školu již za sebou :D

Na MUDr. Jabůrka jsem také neslyšela žádné chvály. Já ho díky bohu nemám :)


Nechat se "léčit" tímto lékařem je velké riziko nepřežití...
Pana doktora vůbec nezajímá zdravotní stav pacienta!!!
Je to pouhý statistik, jen sbírá zprávy odborných lékařů a pacientovi do očí klidně tvrdí, že ho názor odborníků nezajímá a nebude se jím řídit, že má svůj. Pacienta klinicky při návštěvě nevyšetří a přitom vybírá pokaždé 30,- Kč poplatek, nezeptá se ho jak se cítí, zda má potřebné léky, pokud je vůbec má(protože pacientovi je musí předepisovat odborný lékař - jelikož pacien pana doktora jaksi nezajímá...), nebo zda se po této léčbě zdravotní stav pacienta zlepšuje apod... toto jsem od pana doktora prostě za celý rok ani jednou neslyšela!!!
Pan doktor ordinaci navštěvuje tak od 9.00 až 9.30 hod a odchází před 12.00 hod. velmi často pobývá na zahraniční dovolené, takže pacient buď čeká nebo chodí i třeba druhý den, protože se na něho prostě nedostane nebo často navštěvuje zastupujícího lékaře (jen tak mimochodem mnohem kvalitnějšího - naštěstí)
Zažila jsem v čekárně např toto starší paní s podezřením na infarkt čekala celé 2 hodiny než se dostala na řadu a potom jí pan doktor samotnou poslal čekat před budovu na sanitku, ještě po další 3/4 hod. tam stála - sama!!!
nebo pacientce, které předepisuje valfarin na úpravu krve celé 4 roky nebyla na vyšetření krve a až při pobytu v nemocnici jí byla provedena potřebná vyšetření krve, upravena valfarinová léčba a také jí byla zjištěna cukrovka.... apod.
nebo pacient který si stěžoval na bolesti a rehagilitoval a cvičil a nyní je po operaci žlučníků registrován u jiného lékaře apod.
Také jsem změnila lékaře a byla velká chba, že né dříve, zlepšuje se mi významně zdravotní stav k lepšímu...
zdraví velmi velmi nespokojený pacient

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Ahoj, MUDr. Jabůrek mi pokaždé odborně pomohl. Netuším proč navštěvujete lékaře kterému nevěříte. A také mi není zcela jasné proč se většina ''odborníků'' zapomněla podepsat.

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

šikovný, velmi pečlivý, hodný - jednoduše fajn


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti