Gynekolog
Seifertovo náměstí 702, Kyjov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Gynekolog Jiný

Pak doktor je velkým odborníkem. Jsem s ním hrozně spokojená, vše podrobně vysvětlí a je hodně pečlivý. Můžu jedině doporučit.

Nejlepší lékař v oboru, dobrý člověk. Sestra velmi milá. Všem můžu doporučit .Velmi lidský přístup.
K panu doktorovi chodím přes 20 let.

Pan doktor je,po mých zkušenostech s gynekologi,špička ve svém oboru.Pečlivý,ochotný atd. Já jsem s jeho přístupem spokojená.Sestřička je ochtná a vždy příjemná.

Doufám, že si vážený pan doktor tento příspěvek přečte a i další potencionální pacientky pana doktora. Moje maminka k MUDr. Felsingerovi chodila 20 let. Byl považován za velmi dobrého lékaře, protože byl i primářem. Maminka si jednoho dne našla bulku v prsu. Když k panu doktorovi s tímto problémem přišla poslal ji na mamograf, kde bulka nešla ani vidět a ukázala se až na ultrazvuku. Jeho diagnóza byla taková, že má docházet co půl roku na kontrolu, toť vše. Neuděl ani biopsii. I po pravidelných půlročních kontrolách se po dvou letech z té, dle pana doktora, neškodné bulky, vytvořila rakovina prsu, která mezitím i metastázovala do kostí, a to přesně do páteře. Maminka podstoupila chemoterapii, ozařování, kdy jí byla sdělena prognóza, že už nikdy nebude zdravá a že jí zbývá tak 10 let života. Mamka přešla k jiné gynekoložce, protože k MUDr. Felsingerovi ztratila naprosto důvěru. Tato gynekoložka byla šokována jeho přístupem. Mamce sdělila, že jakmile si pacientka objeví bulku v prsu, tato by se měla okamžitě operativně odstranit dokud není zhoubná, protože v 90% se z ní jinak vytvoří zhoubný nádor. Je to 5 let, co mamince diagnostikovali rakovinu prsu s metastázema do kostí. Mezitím se jí zbortily 3 páteřní obratle, metastáze postoupily do bederní a krční páteře, do sterna a dle všeho i do jater. Během posledních 5 let si jak naše maminka, tak i její nejbližší, prošli a procházíme doslova peklem. Maminka je momentálně téměř ochrnutá, trpí velkými bolestmi, které jí tlumí morfiem, je vyhublá na kost a neudrží v sobě skoro žádné jídlo, celé dny i noci zvrací. Nikdo neví, jak dlouho bude ještě žít. Nebýt před 5 lety flegmatického přístupu váženého MUDr. Felsingera moje maminka mohla být zdravá a nemusela by teď umírat v 47 letech na nemocničním lůžku, úplně bezmocná a trpící nesnesitelnou bolestí. Takže tímto bych vám, vážený pane doktore, chtěla poděkovat za vaši lékařskou péči.

MUDr. Jan Felsinger

Obvykle na anonymní útoky nereaguji, ale vzhledem k emotivnímu, dehonestujícímu a místy i urážlivému tónu sdělení dělám vyjímku. Vůbec netuším o koho se jedná, ale ze sdělení je patrné, že to snad mělo být před několika lety. O žádné takové pacientce nevím. V celém sdělení je spousta obecných nesrovnalostí. Především platí pravidlo, že je-li na zobrazovacím vyšetření zjištěn nějaký nález, pak o tom zda provést biopsii rozhoduje mammolog nebo onkolog. Žádný gynekolog biopsie neprovádí. Pacientky s jakýmkoliv nálezem v prsu dále dispenzarizuje/sleduje/ také onkolog či mammolog, pokud to z provedeného vyšetření považuje za nutné. Já suspektní ani patologické nálezy osobně nedispenzarizuji. Takže je zcela zavádějící sdělení bez konkretních dat a výsledků vyšetření. Když už dotyčná paní našla kuráž napsát takové obviňující sdělení, prosím ji, aby našla odvahu mě kontaktovat /jakýmkoliv způsobem/ a já se velmi rád seznámím s patřičnou dokumentací, postupy a ochotně jí pak poskytnu svoje stanovisko. Každý lékař by měl mít zpětnou vazbu a také možnost uvést mnohdy nepodložená tvrzení na pravou míru. Dr.Felsinger

Pan doktor mi vždy polopatě vše vysvětlí, je příjemný a každopádně profesionální. Stejnou chválu zaslouží i sestřička. Jedinou "vadou na kráse" je nekonečné čekání v čekárně (většinou se dostanu na řadu hodinu po čase objednání).

Velmi milý pan doktor,citlivý přístup,velmi pečlivý a vždy vše v klidu a trpělivě vysvětlí.Absolutní profesionální přístup.Jsem moc vděčná za to,že patřím mezi jeho pacientky.Krásné prostředí vynikající a moc milá sestřička paní Kamila Straková vždy s úsměvem:-)

Bohužel mám s panem doktorem špatnou zkušenost. Byla jsem jeho paentkou mnoho let, pak jsem přešla k MUDr. Kockovi, což byla moje další chyba. Při náhodné kontrole mi MUDr. Kocka zjistil myomy na děloze a jako jedinné řešení dle něj bylo odebrání dělohy, podotknu, že jsem byla bezdětná. Požádala jsem o konzultaci tehdy ještě primáře Felsingra, ale ten byl během pár minut hotov s diagnozou a chtěl mne objednat na operaci a dělohu vzít. Žádný jiný způsob řešení neexistoval.
Naštěstí jsem se nedala a našla skvělého doktora, který mne operoval, dělohu mám a nyní držím svého malého syna.
Dodnes nechápu jejich přístup, opravdu jako bysme nebyli lidé, ale jen nějaké zboží...

Moc dobrý gyn. s příjemným vystupováním. Jen sestřička bývá občas protivná.

Odborník a citlivý lékař, moc mi pomohl.

Pan doktor je nejlepší,jen mala věc mě u něj vadí,nema ordinační hodiny na internetu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jsem po operaci odstranění dělohy s vejcovody, vaječníky byly zachovány. Propuštěna z nemocnice bez komplikací. Doma lehce pobolívalo břicho, slabé špinění. Dnes 20 den po operaci jsem se vylekala, neboť na WC ze mě odešlo kus krve!! Prosím můžete poradit, co se mohlo stát? Sešitá jsem byla jak na břichu, tak dole. Děkuji za rychlou odpověď.

Každé výrazné krvácení v pooperačním období by mělo být ověřeno gynekologickým vyšetřením. Příčina může být různá. Nejčastěji se jedná o odchod krevní sraženiny, která vznikla při operaci a nebyla zpočátku rozpoznána. Nesmí ale pak dále pokračovat dalším krvácení. Druhou příčinou může být rozvolnění (rozestup) rány v pochvě. Oboje by mělo být ověřeno vyšetřením, takže doporučuji navštívit nejlépe pracoviště, kde jste byla operována.

MUDr. Jan Felsinger