Městečko 250, Ždánice
Gynekolog

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Velmi fundovaný absolvent školy, stanovil, že dítě je zdrávo a odmítl je dát do inkubátoru. Nedokázal novorozeně vážící přes dvě a půl kila zachovat při životě. Naprosto laxní přístup k těm nejohroženějším. Vůbec ho neobviňuji. konstatuji.

je mě líto že se musím přiklonit k té horší variantě,pan dr. má velice neosobní ordinaci,je vždy přítomná sestřička i když vždy velice milá.myslím že ta jediná si pochvalu zaslouží!!!dr.je řekla bych líný cokoliv pro pacientku udělat,i po telefonu sděluje veškeré i ty špatné informace sestřička což si myslím není na místě.ze své židle sleze opravdu jen když už je to opravdu nutné a také byl v poslední době velmy nepříjemný.vím že je nemocný,ale to ho v žádném případě neomlouvá!!!musela jsem změmit lékaře!!!!!!!!!§

Asi před sedmi lety byl pan doktor výborný,ale poslední roky je podle mě neosobní. A když jsem měla například požadavek po 6letech vyměnit antikoncepci,viděla jsem,že se mu do toho nechce.I když by už dávno sám mi měl navrhnout změnu kvůli počtu hormonů. Jeho oblíbená značka ať si stará nebo mladá Triquilar...
Dále také ke mě přistupoval při prohlídce hrubě: "Pokud se nenecháš vyšetřit,nenapíši ti prášky." Holt jsem pořád stydlivá a rozhodně takový tón mě při prohlídce nepomůže a ani neuklidní. Odborník je dobrý,ale vadí mi,že mi mnoho věcí nevysvětlil,takže jsem ani pořádně nevěděla,co mi je.
A ještě pro sestru - nemusela by se taky pořád dívat při prohlídce na pacienta,někdy jsem ji cítila až v krku.....

výborný gynekolog, všem doporučuji, vždy ochotný nejen pan doktor, ale i sestřička, která je usměvavá a milá

Prijemne vystupovani, vsechno dokonale vysvetli. Jemny a citlivi!!