Ján Dobrovodský, ortoped Tábor

Ján Dobrovodský

Ortoped

Budějovická 553, Tábor
Ambulantní ortopedie a traumatologie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

U pana doktora Dobrovodského ordinuje i sestřička, což je i dobře - není tak arogantní. Pana doktora zajímali hlavně údaje potřebné k proplacení "úkonu" - sestřička při tom mohla můj problém i bez příslušných podkladů zhodnotit. Pan doktor pak audienci několika slovy rezolutně ukončil bez vydání obvyklé lékařské zprávy. Škoda, že jeho zmiňovanou profesionalitu nemá možnost využít každý - spokojené jsou spíše ženy.

Lékař je velice arogantní a suveréni, bez zájmu o potíže pacienta. Čekala jsem radu odborníka a byla jsem odbyta.. Jsem bývalá zdravotní sestra a s podobným přístupem a chováním lékaře jsem se za svůj dosavadní život a praxi nesetkala.

Dobrý den, bohužel nemohu souhlasit s názory, které se zde vyskytují. Při návštěvě Jána Dobrovodského, jsem byl opravdu šokován jeho arogantním a neetickým projevem. Bylo nás v ordinaci více pacientů najednou, ale arogantní přístup byl ke všem. Nečekal bych od vzdělaného člověka takové jednání. Osobně podám stížnost na ČLK a věřím, že snad další pacienti na tom budou lépe než já osobně se svou rodinou. Já jsem ortopeda již změnil. Děkuji Josef Pluhař

Zatím nemohu posoudit odbornost, ale věřím mu, na jeho profesionalitu jsem slyšela chválu, a chování? - bezvadný, normální, a necítila jsem žádnou aroganci. Cítila jsem se v ordinaci dobře. A sestřička je taky moc hodná.

Š

Já mám taktéž velmi dobrou zkušenost a sem ráda, že sem zašla právě k němu. Je vidět, že své práci hodně rozumí. S problémem mi pomohl téměř ihned. Rozhodně bych neřekla, že je arogantní a už vůbec ne nepříjemný. Ačkoliv se před návštěvou lékaře vždycky klepu týden dopředu, sem chodím ráda a jak už zde někdo zmínil, také se často zasměju. Fajn doktor a sestřička taktéž :))

Pohodář a nemaže med kolem h--y.
Mám dlouhodobé výborné zkušenosti, jak se svou maličkostí tak s mojí starou matkou.
Vzájemná konverzace potěší :)

Pan doktor je zcela jistě odborník, o jeho profesionální úrovni mohu říct jen to nejlepší. K jednání pana doktora - rozhodně bych jej nenazvala nadražené nebo arogantní. Pan doktor má prostě jen svůj pro někoho trochu zvláštní styl, rozhodně to nemyslí špatně, vše ochotně vysvětlí, poradí a v rámci možností pomůže a všem stávajícím u budoucím pacientům bych po své zkušenosti vzkázala: nebojte se s lékařem komunikovat, ptejte se, debatujte, oponujte, žádejte.. a vždy mějte na paměti, že "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá", jinými slovy, když budete arogantní, nečekejte dobrosrdečnost z druhé strany a obráceně.
Na mudr. Dobrovodského píši hodnocení kladné a všem jej upřímně doporučuji.

Velice příjemný lékař,k lékaři chodí dnes bohužel lidé z různých
důvodů a chovají se otřesně,poté samozřejmě napíší,že je arogantní.
Takového pacienta jsem naposledy zažila v čekárně jeho ordinace.Mně pan doktor
velice pomohl s mojí dcerou,u které diagnostikoval vrozenou vadu kyčelního kloubu
a jenom díky jeho péči moje dcera dnes chodí bez kulhání,vřelé díky.
S žádnou arogancí jsem se nesetkala, vše mi vysvětlil několikrát,stačí zajít do ordinace a přesvedčit se.

Příjemný,vtipný,milý a superodborník.Doporučuji!!!

První ortoped, kterého jsem navštívila. Je pravda, že je možná občas trochu arogantní, ale i tak jsem se v ordinaci vždycky zasmála. Děkuji mu za to, že " zase skáču přes kaluže ".