Ambulantní ortopedie a traumatologie
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ambulantní ortopedie a traumatologie Jiný

Profesionální, ale především lidský přístup pana doktrora. Snaha vždy zdravotní problém vyřešit a pacienta vyléčit. Vstřícnost, ochota v této ambulanci. Naprostá spokojenost s léčbou.

Umístění: Ambulantní ortopedie a traumatologie Jiný

Lékař potvrdil mojí doměnku o problému, a navrhl léčbu se kterou jsem souhlasil. Setkal jsem se s více lékaři ortopedy kteří byli opravdu arogantní.
Někteří lidé ho tak hodnotí, ale já musím říci pravý opak. Přímé jednání, a k mé osobě velice příjemný, a tak by to přece mělo být. Díky za takového lékaře.

Umístění: Ambulantní ortopedie a traumatologie Jiný

Přímé jednání, zkušený a zručný lékař, kompetentní sestra. Dodržení hodiny, na kterou jsem byl objednán.

Umístění: Ambulantní ortopedie a traumatologie Jiný

Několik let jsem měla zdravotní problémy, navštívila jsem i jiné ortopedy, praktický lékař mě potom poslal k panu doktorovi s tím, že je to skvělý specialista. Když jsem však přišla do ordinace, byl velmi arogantní, vynadal mi, co u něj vlastně chci, když už jsem byla jinde. Žádné pořádné vyšetření neproběhlo a bez výsledku mě poslal domů. Diagnózu mi to poté místo něj stanovil můj praktický lékař.

U pana doktora Dobrovodského ordinuje i sestřička, což je i dobře - není tak arogantní. Pana doktora zajímali hlavně údaje potřebné k proplacení "úkonu" - sestřička při tom mohla můj problém i bez příslušných podkladů zhodnotit. Pan doktor pak audienci několika slovy rezolutně ukončil bez vydání obvyklé lékařské zprávy. Škoda, že jeho zmiňovanou profesionalitu nemá možnost využít každý - spokojené jsou spíše ženy.

Lékař je velice arogantní a suveréni, bez zájmu o potíže pacienta. Čekala jsem radu odborníka a byla jsem odbyta.. Jsem bývalá zdravotní sestra a s podobným přístupem a chováním lékaře jsem se za svůj dosavadní život a praxi nesetkala.

Dobrý den, bohužel nemohu souhlasit s názory, které se zde vyskytují. Při návštěvě Jána Dobrovodského, jsem byl opravdu šokován jeho arogantním a neetickým projevem. Bylo nás v ordinaci více pacientů najednou, ale arogantní přístup byl ke všem. Nečekal bych od vzdělaného člověka takové jednání. Osobně podám stížnost na ČLK a věřím, že snad další pacienti na tom budou lépe než já osobně se svou rodinou. Já jsem ortopeda již změnil. Děkuji Josef Pluhař

Zatím nemohu posoudit odbornost, ale věřím mu, na jeho profesionalitu jsem slyšela chválu, a chování? - bezvadný, normální, a necítila jsem žádnou aroganci. Cítila jsem se v ordinaci dobře. A sestřička je taky moc hodná.

Já mám taktéž velmi dobrou zkušenost a sem ráda, že sem zašla právě k němu. Je vidět, že své práci hodně rozumí. S problémem mi pomohl téměř ihned. Rozhodně bych neřekla, že je arogantní a už vůbec ne nepříjemný. Ačkoliv se před návštěvou lékaře vždycky klepu týden dopředu, sem chodím ráda a jak už zde někdo zmínil, také se často zasměju. Fajn doktor a sestřička taktéž :))

Pohodář a nemaže med kolem h--y.
Mám dlouhodobé výborné zkušenosti, jak se svou maličkostí tak s mojí starou matkou.
Vzájemná konverzace potěší :)