Ján Debre, ortoped Šumperk

MUDr. Ján Debre

Uložit

Ortoped Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 640/41, Šumperk
Šumperská nemocnice a.s.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

O mně

absolvent 1 LF UK Praha 2001 - 2007 atestace a specializovaná způsobilost z Ortopedie a končetinové traumatologie 2012 Diplom celoživotního vzdělává...

Více

Specializace

  • ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Pan doktor Debre je nejlepší ortoped s nejlidštějším přístupem k pacientovi i jako člověku . Moc mi pomohl se zlomeninou nohy , kterou mi operoval a po této zkušenosti bych nešla už nikdy k nikomu jinému . Po operaci mi přišel říct , jak vše dopadlo , jak operace proběhla a tento úžasný přístup mně a jistě ne jen mně , dodává sílu k uzdravení . Díky panu primáři a jeho týmu lékařů se Ortopedie v Šumperku stává naprostou špičkou . Je to Pan doktor a empatický člověk , kterému na 100% věřím a velmi vážím .
Děkuji moc pane primáři .


R
Umístění: jiné místo Jiný

Z vlastní zkušenosti mohu říci.. velmi empatický, slušný, vzdělaný doktor a odbrorník na ortopedii. Byl jsem překvapen jeho lidským přístupem a snahou pomoci i nad rámec běžných lékařských výkonů. Opravdu skvělý lékař! Děkuji pane doktore!


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný a vzdělaný doktor. Líbila se mi jeho ochota vysvětlit daný problém a zároveň vyslechnout mě. Rozhodně doporučuji


B
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Velice milý, ochotný pan doktor. Vše mi vysvětlil, ukázal příčinu bolesti, poradil co a jak dál. Líbí se mi léčba, zbytečně neposílal hned na operaci a nepředepisoval léky. Děkuji.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Dobrý den pane Debre,
strašně bych Vám chtěla poděkovat za to jak skvělý člověk jste. Měla jsem před třemi měsíci úraz (AC luxace tossy III.) a Vás jsem si nesmírně oblíbila. Jde vidět, že Vás práce baví a jste strašně hodný a milý. Vše jste mi od začátku pěkně vysvětlil a vždy byla z Vás cítit velká opora. Váš lidský přístup, povzbudivost, pečlivost, ale i humor mě velice podpořil.
Moc Vám i Vašemu operačnímu týmu děkuji.
Jste Doktor s velkým D. Pan Doktor. Jen tak dál!! :)


V
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

V této nelehké době jsem měla veliké štěstí. Chtěla bych vyjádřit poděkování, že po několika letech bolestí pohybového ústrojí jsem opět byla v rukách primáře MUDr. Jána Debrého, kterého si ctím, vážím a za co mu moc děkuji, slovy ani nejde vyjádřit.... Jeho přístup je povzbudivý, jeho slova pohladí, je úžasný človek!!! Já jsem opět po tolika letech bez bolestí. Vřele děkuji.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace kostí

Po pádu na lyžích jsem měla tříštivou zlomeninu pažní kosti s již skříplým nervem mezi úlomky kosti. Vzhledem k tomu, že jsem z Brna mě manžel chtěl převést, ale vzhledem k bolesti jsem zůstala v Šumperské nemocnici a operoval mě pan doktor Debre, který odvedl výbornou práci. Ruka je krásně zoperovaná, dokonce jsem se po týdnu od operace vrátila do pracovního procesu - pracuji jako účetní. Moc děkuji za špičkovou práci, lidské zacházení a celkově velmi dobrý dojem z prostředí šumperské nemocnice. N


I
Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace kolene

Myslím,že jsem si nemohla vybrat lepšího ortopeda.Pan doktor vše názorně ukázal na počítači,probral se mnou pro a proti,vysvětlil,co bude po operaci.To vše s empatickým přístupem a humorem.Operace mi pomohla,jsem spokojená.Velký dík panu doktorovi Debremu a vlastně i personálu šumperské ortopedie,včetně anesteziologa a op.sálu.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., výměna kloubu palce nohy

Děkuji, že se mého bolavého palce ujal právě MUDr Debre. Líp by to nikdo nezvládl a navíc s úsměvem a humorem. Ještě jednou díky


Ověřeny pacient
Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace ramene

Vynikající přístup pana doktora. Jednoduše řečeno perfektní práce pana doktora, jeho operačního týmu a následně péče po operaci 1.11. 2018. Dokonalé asertivní chování. JE TO BOREC!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.

Dobrý den, o ničem takovém nemám informaci a nic nedoporučuji, firmu Zaren budu kontaktovat ohledně zneužití mého jména, můžete prosím napsat kdy a kde byla přednáška konána? děkuji dr debre

MUDr. Ján Debre

Dobrý den, ke mi 18 let a mám od roku 2011 Osgood schlatter. Byla jsem s tím u ortopeda a řekl, že když už to mám takhle dlouho, tak to nijak nesroste. Tudíž pokud to chci řešit, tak že jediná možnost je operace. Koleko nebolí, ale nemůžu na něj dokleknout. Chtěla bych slyšet další názor, jelikož jsem tanečnice a na koleni mi hodně záleží. Potřebuji si na něj moci klekat. (operaci mám objednanou, ale ještě jsem na ní nebyla) Bojím se, aby to nebylo zbytečné, nebo aby to nebylo po operaci horší než před ní.
Dekuji za názor.

morbus Osgood neoperuji jelikož je to časové limitované onemocnění a s uzávěrem růstové spáry obvykle potíže pacienta vymizí. muže zůstat v oblasti kotveni kvadricepsu tzv. perla, která muže mechanicky vadit a muže pomoci její exstirpace,l. toto onemocnění je caste, sám jako vrcholový sportovec jsem ho prodělal a op nebyla nutná... můj názor je vyčkat ...zdravi dr debre

MUDr. Ján Debre

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

absolvent 1 LF UK Praha 2001 - 2007 atestace a specializovaná způsobilost z Ortopedie a končetinové traumatologie 2012 Diplom celoživotního vzdělává...

Více

Specializace

  • ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)