Ján Debre, ortoped Šumperk

Ortoped Více

Nerudova 640/41, Šumperk
Šumperská nemocnice a.s.,

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

absolvent 1 LF UK Praha 2001 - 2007 atestace a specializovaná způsobilost z Ortopedie a končetinové traumatologie 2012 Diplom celoživotního vzdělává...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný a vzdělaný doktor. Líbila se mi jeho ochota vysvětlit daný problém a zároveň vyslechnout mě. Rozhodně doporučuji

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Velice milý, ochotný pan doktor. Vše mi vysvětlil, ukázal příčinu bolesti, poradil co a jak dál. Líbí se mi léčba, zbytečně neposílal hned na operaci a nepředepisoval léky. Děkuji.

Dobrý den pane Debre,
strašně bych Vám chtěla poděkovat za to jak skvělý člověk jste. Měla jsem před třemi měsíci úraz (AC luxace tossy III.) a Vás jsem si nesmírně oblíbila. Jde vidět, že Vás práce baví a jste strašně hodný a milý. Vše jste mi od začátku pěkně vysvětlil a vždy byla z Vás cítit velká opora. Váš lidský přístup, povzbudivost, pečlivost, ale i humor mě velice podpořil.
Moc Vám i Vašemu operačnímu týmu děkuji.
Jste Doktor s velkým D. Pan Doktor. Jen tak dál!! :)

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

V této nelehké době jsem měla veliké štěstí. Chtěla bych vyjádřit poděkování, že po několika letech bolestí pohybového ústrojí jsem opět byla v rukách primáře MUDr. Jána Debrého, kterého si ctím, vážím a za co mu moc děkuji, slovy ani nejde vyjádřit.... Jeho přístup je povzbudivý, jeho slova pohladí, je úžasný človek!!! Já jsem opět po tolika letech bez bolestí. Vřele děkuji.

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace kostí

Po pádu na lyžích jsem měla tříštivou zlomeninu pažní kosti s již skříplým nervem mezi úlomky kosti. Vzhledem k tomu, že jsem z Brna mě manžel chtěl převést, ale vzhledem k bolesti jsem zůstala v Šumperské nemocnici a operoval mě pan doktor Debre, který odvedl výbornou práci. Ruka je krásně zoperovaná, dokonce jsem se po týdnu od operace vrátila do pracovního procesu - pracuji jako účetní. Moc děkuji za špičkovou práci, lidské zacházení a celkově velmi dobrý dojem z prostředí šumperské nemocnice. N

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace kolene

Myslím,že jsem si nemohla vybrat lepšího ortopeda.Pan doktor vše názorně ukázal na počítači,probral se mnou pro a proti,vysvětlil,co bude po operaci.To vše s empatickým přístupem a humorem.Operace mi pomohla,jsem spokojená.Velký dík panu doktorovi Debremu a vlastně i personálu šumperské ortopedie,včetně anesteziologa a op.sálu.

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., výměna kloubu palce nohy

Děkuji, že se mého bolavého palce ujal právě MUDr Debre. Líp by to nikdo nezvládl a navíc s úsměvem a humorem. Ještě jednou díky

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace ramene

Vynikající přístup pana doktora. Jednoduše řečeno perfektní práce pana doktora, jeho operačního týmu a následně péče po operaci 1.11. 2018. Dokonalé asertivní chování. JE TO BOREC!!!!

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Vykloubený loket syna

Opravdu skvělý a lidský přístup. Málokterý doktor se takhle hezky chová k pacientům. Doporučuji a děkuji.

Umístění: jiné místo vyšetření pohybového systému

K panu doktorovi jsem šli na vyšetření s dvouletým synem. Měl moc pěkný přístup jak k nám, tak i k malému, a to malý zvládá špatně každé vyšetření. Vše nám dokonale vysvětlil a trpělivě odpovídal na naše otázky. Pana doktora můžeme vřele doporučit! Jurečková

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.

Dobrý den, o ničem takovém nemám informaci a nic nedoporučuji, firmu Zaren budu kontaktovat ohledně zneužití mého jména, můžete prosím napsat kdy a kde byla přednáška konána? děkuji dr debre

MUDr. Ján Debre

• Dobrý den, ke mi 18 let a mám od roku 2011 Osgood schlatter. Byla jsem s tím u ortopeda a řekl, že když už to mám takhle dlouho, tak to nijak nesroste. Tudíž pokud to chci řešit, tak že jediná možnost je operace. Koleko nebolí, ale nemůžu na něj dokleknout. Chtěla bych slyšet další názor, jelikož jsem tanečnice a na koleni mi hodně záleží. Potřebuji si na něj moci klekat. (operaci mám objednanou, ale ještě jsem na ní nebyla) Bojím se, aby to nebylo zbytečné, nebo aby to nebylo po operaci horší než před ní.
    Dekuji za názor.

morbus Osgood neoperuji jelikož je to časové limitované onemocnění a s uzávěrem růstové spáry obvykle potíže pacienta vymizí. muže zůstat v oblasti kotveni kvadricepsu tzv. perla, která muže mechanicky vadit a muže pomoci její exstirpace,l. toto onemocnění je caste, sám jako vrcholový sportovec jsem ho prodělal a op nebyla nutná... můj názor je vyčkat ...zdravi dr debre

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)