Gynekologická ambulance
Náměstí Svobody 15, Vimperk

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor je úžasný. Můj problém řešil od sebemenšího detailu a díky jeho pečlivosti se dnes mohu těšit ze své dcera. Pane doktore, moc za vše děkuji.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Nejlepší pan doktor úžasný mám ho moc rada za jeho přístup.Kéž by takových doktorů bylo víc.Doufam ze mu zdraví dovolí být tu ještě s námi dlouho.Děkuji pane doktore

Umístění: Gynekologická ambulance preventivní prohlídka

K panu doktorovi chodím už dlouho a jsem moc spokojená snad bude ještě dlouho ordinovat.Chodím na pravidelné kontroly a vždy je vše v pořádku

Právě tento muž mi pomohl na svět a pomáhal mi projít si procesem těhotenství. Je to úžasný pán a ještě víc úžasný lékař.

K tomuto lékaři docházím velmi dlouho a měla jsem možnost poznat i vícero lékařů s jeho specializací, ale toto je opravdu lékař s velkým L. V roce 2010 mi velmi pomohl a hlavně po operaci byl vstřícný, chápavý. Na mé dotazy vždy zřetelně odpověděl a případě dal i radu. A sestřička?? To je andílek. U nich v ordinaci nemám strach a ani se nestydím vyslovit případný dotaz a nebo požádat o radu či pomoc. Děkuji oběma

Je to opravdu výborný doktor a s dobrým srdcem.

pan doktor Bočan je naprosto dokonalý. Chodím k němu víc než 35 let a vždy byl ten nejlepší. Po nemocnicích a lékařích jsem strávila spousty času, ale žádný jiný lékař i když jiné specializace se nu nemohl rovnat.A sestřička je anděl v lidské podobě.Jsem šťastná, že mohu k němu chodit.Díky

Velmi příjemný doktor a moc milá sestřička.

Pan Doktor Bočan je odborník za slovo vzatý.
Je mi 51 let a zažila jsem více ženských lékařů. Musím říct, že přístup
a profesionalita tohoto doktora je na vysoké úrovni. Doufám a věřím, že tady bude pro nás ještě dlouho.

nevím, co předchozí pisatelku na panu doktorovi tak rozhněvalo - samozřejmě je to její názor, ale připojuji se k hodnocení 99,9 % kladných hodnotitelek a to, že pan doktor je skutečný odborník, obětavý, k ženám vlídný a šetrný. Znám ho již 35 let a neznám v okolí žádnou jeho pacientku, která by s ním nebyla spokojená. Asi paní pisatelka měla či neměla ? svůj den ....