PhDr. Jan Benda
Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem

Osobní konzultace • Od 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem

Od 600 Kč

PhDr. Jan Benda

Pomáhám lidem žít šťastný a spokojený život, odhalovat a využívat vlastní potenciál, nalézt v životě smysl, moudrost i nadhled a humor. Provázím klien...

Umístění: PhDr. Jan Benda Jiný

Více jak 10 let se léčím ambulantně na psychiatrii, poslední 4 roky pravidelně docházím k panu doktorovi na terapii. Výsledek naší společné
práce psychiatr, terapeut, pacient, je mé já po deseti letech již půl roku bez léků, na psychiatrii prakticky nemusím docházet. Poprvé po patnácti letech dokážu plakat. Cítím, pracuji, studuji, vztahy mám takové jaké jsem snad nikdy nezažil. Život se mi zlepšil způsobem, že nevím jak to do smrti splatím (i když možná ano). Remise je možná vždy, ale naděje umírá poslední a vyhlídky jsou dobré. Ze srdce děkuji a rozhodně doporučuji.

Umístění: PhDr. Jan Benda osobní konzultace

S panem psychologem jsem maximálně spokojen. Za roky, co se potýkám se svými problémy, jsem navštívil spoustu psychologů, psychoterapeutů a jiný léčitelů, ale u nikoho jsem nebyl tak spokojen jako u pana Bendy.

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi. Moc mi pomohl v relativně krátké době.I v pokročilém věku jsem díky němu uělala
změny v přijímání sebe sama, které bych už neočekvala. Je laskavý, chápavý a myslím, že jeho způsob terapie opravdu pomáhá.
Díky
Alena Netušilová

Umístění: PhDr. Jan Benda Psychycké problémy, přetížení

Moc děkuji panu Bendovi za nový pohled na sebe i svůj život. Myslela jsem si, že dělám vše špatně a neuměla jsem si se svojí situací poradit. Pan Benda mne vyslechl a vedl k poznání a napravení chyb z minulosti. Jsem mu moc vděčná! Děkuji ! DK

Umístění: PhDr. Jan Benda psychoterapie

Výborné a pomocné. Velmi mi pomohl zvládat mou BAP, afekt, a pomáhá mému dalšímu rozvoji i zklidnění. Pocitu pohody. Moc jsme si sedli. Navštěvuji ho již přes rok, vzhledem k záv. mého onemocnění, potřebuji terapii dlouhodobě.

Snad nejlepší doporučuji.Nepochopila jsem jak mohl zrušit u mne silnou averzi,kterou jsem měla poprvé,v mém životě k určité osobě.Moc jsem se s tím trápila.Během tří sezení jsem se toho zbavila.Velice vnímaví, empatický,máte pocit,že opravdu má na starosti jenom vás.

Nejlepší terapeut, kterého jsem kdy měla. Léčím se u něj s přestávkami již 3 roky. Pomáhá hledat příčiny problémů a zároveň umí poradit, jak léčit i stará traumata. Hledá přístup, který je nejlepší pro klienta, netlačí mě do řešení podle sebe a nabízí různé cesty řešení. Nezavrhuje žádnou cestu, kterou zkouším i sama např. pomocí literatury, naopak podporuje mě v hledání různých způsobů jak se vyléčit. To znamená, že nic nezavrhuje, naopak to zhodnotí ze svého odborného hlediska a pomáhá najít nejlepší cestu. Mohu jen doporučit!

Umí,ví,chápe,hledá.Velmi chytrí,schopný senzitivní,lidský.Umí naschlouchat zaroveň pomáha nahlednout za zrcadlo na problém který mě souží. Pod jeho vedením v sobě objevuji rúzné možnosti jak se poprat s mím trápením. Mám ve svém terapeutovi tak velkou důvéru že se svěřím bez obav o tajemsti ktere jsem nikdy nikomu neřekla.Umí pochválit i za malí krůček .Mohu brečet aniž bych se styděla a nebo se oba zasmějeme i to je důvod jak překonávat muj smutek. Děkuji.

Umí, ví, chápe, hledá, vede. Velmi chytrý, schopný, senzitivní, lidský, rozhodně s hloubkou vhledu a zájmu. Přístup i jednání bez "psychologických" nešvárků. Velmi schopný reflexe a zejména sebereflexe.

Citlivý přístup, příjemný člověk, dokáže pomoci.