Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem

Osobní konzultace

od 600 kč

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem

PhDr. Jan Benda

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi. Moc mi pomohl v relativně krátké době.I v pokročilém věku jsem díky němu uělala
změny v přijímání sebe sama, které bych už neočekvala. Je laskavý, chápavý a myslím, že jeho způsob terapie opravdu pomáhá.
Díky
Alena Netušilová

Umístění: PhDr. Jan Benda Psychycké problémy, přetížení

Moc děkuji panu Bendovi za nový pohled na sebe i svůj život. Myslela jsem si, že dělám vše špatně a neuměla jsem si se svojí situací poradit. Pan Benda mne vyslechl a vedl k poznání a napravení chyb z minulosti. Jsem mu moc vděčná! Děkuji ! DK

Umístění: PhDr. Jan Benda psychoterapie

Výborné a pomocné. Velmi mi pomohl zvládat mou BAP, afekt, a pomáhá mému dalšímu rozvoji i zklidnění. Pocitu pohody. Moc jsme si sedli. Navštěvuji ho již přes rok, vzhledem k záv. mého onemocnění, potřebuji terapii dlouhodobě.

Snad nejlepší doporučuji.Nepochopila jsem jak mohl zrušit u mne silnou averzi,kterou jsem měla poprvé,v mém životě k určité osobě.Moc jsem se s tím trápila.Během tří sezení jsem se toho zbavila.Velice vnímaví, empatický,máte pocit,že opravdu má na starosti jenom vás.

Nejlepší terapeut, kterého jsem kdy měla. Léčím se u něj s přestávkami již 3 roky. Pomáhá hledat příčiny problémů a zároveň umí poradit, jak léčit i stará traumata. Hledá přístup, který je nejlepší pro klienta, netlačí mě do řešení podle sebe a nabízí různé cesty řešení. Nezavrhuje žádnou cestu, kterou zkouším i sama např. pomocí literatury, naopak podporuje mě v hledání různých způsobů jak se vyléčit. To znamená, že nic nezavrhuje, naopak to zhodnotí ze svého odborného hlediska a pomáhá najít nejlepší cestu. Mohu jen doporučit!

Umí,ví,chápe,hledá.Velmi chytrí,schopný senzitivní,lidský.Umí naschlouchat zaroveň pomáha nahlednout za zrcadlo na problém který mě souží. Pod jeho vedením v sobě objevuji rúzné možnosti jak se poprat s mím trápením. Mám ve svém terapeutovi tak velkou důvéru že se svěřím bez obav o tajemsti ktere jsem nikdy nikomu neřekla.Umí pochválit i za malí krůček .Mohu brečet aniž bych se styděla a nebo se oba zasmějeme i to je důvod jak překonávat muj smutek. Děkuji.

Umí, ví, chápe, hledá, vede. Velmi chytrý, schopný, senzitivní, lidský, rozhodně s hloubkou vhledu a zájmu. Přístup i jednání bez "psychologických" nešvárků. Velmi schopný reflexe a zejména sebereflexe.

Citlivý přístup, příjemný člověk, dokáže pomoci.