Masarykovo nám. 20/19, Zábřeh
Odborný lékař oftalmologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ž
Umístění: Odborný lékař oftalmologie Jiný

Nejlepší oční lékař. Pacientům se věnuje. Vše do podrobna vysvětlí. Zná souvislosti i jiných nemocí. Více takových lékařů jako je on. 1* doporučuji.

G

Velmi profesionální přístup. Jsem diabetička, pan doktor toho ví o cukrovce opravdu hodně. Vyšetření provádí velice pečlivě, vše vždy vysvětlí. Doporučuji všem.

C

Od roku 2002 po těžkých komplikacích cukrovky bojujeme s panem doktorem o moje oči. Jsem patriot a jsem vděčný za to, že ještě vidím. Dr. Krtička je opravdu odborníkem a svému poslání se věnuje naplno.

U

Příjemný doktor, který vše vysvětlí a pacientovi se věnuje. Jsem s ním velice spokojen

moc dobrej

Velice kvalitní lékař. Na pacienta má dostatek času, vše mu důkladně vysvětlí. Příjemné, profesionální chování.

Před pár lety mi zachránil oko -úraz poleptání chemikálií,po celou dobu léčby se maximálně snažil a co nejlepší výsledek ,pacientovi se skutečně věnuje a po odborné st

ránce nelze nic vytknout.Laik sice odbornost pozná zpravidla až s časovým odstupem. Má zájem řešit věci v samém zárodku.

Dobrý odborník.