Zažil jsem už mnoho zubních lékařů. Jakub Krieger je bezesporu jedním z mladých zubních lékařů, kvůli kterým se přestanete obávat zubního ošetření. Nemohl jsem neslyšet slova chvály i od dalších pacientů v čekárně. Přestože je poměrně dost vytížen, vždy si najde čas na konzultaci, radu či edukaci pacienta. Každý krok vysvětlí, vtáhne vás do děje a můžete se tak přímo podílet na vaší terapii. O obor se aktivně zajímá a je v něm vidět značný potenciál. Spolu s paní doktorkou vytváří v ordinaci pohodovou atmosféru. Jsem rád, že jsme se i s celou rodinou stali jeho pacienty. Libor Kokšal, Podlesí.

Plaňková 420, 391 43 Mladá Vožice, Mladá Vožice
Stomatologická ordinace Mladá Vožice (mapa)

1 názor

1 názor