Adresa

Lomená 1389, Uherské Hradiště
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Úraz štěňátka

Vděčíme panu MvDr. Jakubu Kaděrovi za záchranu života našeho štěňátka Jenny (yorkshire biewer teriér). Dne 20.4.2019 ji kohout proklovl hlavičku. Okamžitě jsme jeli na veterinu do Mařatic, kde nám bylo řečeno, že není naděje, prý je to úraz neslučitelný se životem, ale pan doktor Kaděra ji přesto provedl náročnou operaci poranění mozku. Tím ji zachránil život. Už je to více jak měsíc, Jennynka se nám rychle uzdravuje bez komplikací a dokonce bez následků. Tímto mu chceme poděkovat, je to opravdu odborník a je vidět, že mu zvířátka nejsou lhostejné. Tímto jsme mu neskonale vděční.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Vyndání kosti z jícnu

Naši jorkšírku operoval pan doktor Kaděra-moc a moc mu děkuji za provedení zákroku,kterým nám naši maličkou zachránil-měl moc hezký přístup vůči ní a ochotně mi zodpověděl mé otázky.


K
Ověřeny pacient

Na pana doktora Čejku, i všechny lékaře a ošetřovalate na klinice rádi vzpomínáme. Výtečně se strala o našeho pejska Lajdáčka (dožil krásných 17 let i díky jejich péči a až přišel jeho čas, velmi citlivě jej poslali do psího nebe). Poté pečovali i o naši fenku zlatého retrívra Belinku. Odstěhovali jsme se a naší pejsci mají opět výtečného lékaře Dolenského ze Slavičína, ale za Kaděrovce z UH Mařatic nedáme dopustit. Kéž by i humání lékaři tak zacházeli se svými pacienty. Kučerovi


S
Ověřeny pacient

Boli sme u Dr. Kaderu s takmer ochrnutym jazvecikom, hlboku citlivost sice este mala, ale vyrazne znizenu. Dr. Kadera ochotne prisiel do ordinacie vecer o osmej, psika nam vysetril a hned aj operoval. Vdaka nemu Sunny zase beha ako pred operaciou. Sme sice az BA, ale v pripade nejakeho vaznejsieho problemu urcite pojdeme sem. Pan doktor aj personal su velmi mili, aj ceny su prijatelne.


K
Ověřeny pacient

Celá klinika skvělá, od středního personálu po lékaře. Obzvláště doporučuji MVDr. Čejku, MVDr. Hlavičku a také pan majitel je velice solidní!!!!


Laskavý přístup všech lékařů, opravdu jsou to odborníci, obzvláště Dr. Čejka! Vřele doporučuji všem.


Velmi lidský přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti