Adresa

Praktický lékař stomatolog
Revoluční 20, Bruntál

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog péče o chrup

Výtečný lékař, chodím k němu 40 let. Vždy vstřícný a ochotný. Za celou dobu bez problémů. Chodíme k němu celá rodina.

S
Ověřený profil

Pan doktor je super člověk. Známe ho celá rodina. I když jsem nyní u jiného zubaře, protože jsem se přestěhovala, občas za ním zajdu, když jsem u rodičů. Před rokem nám dokonce akutně ošetřil syna, když si prokousl ret. Vše udělal rychle a precizně. Mě akutně ošetřoval v těhotenství a zub mi zachránil. Celá má rodina k němu chodí několik let a jeho přístup i přístup sestry jsou bezkonkurenční. Jeho manželka mne učila matematiku a vím, že lidskost mají v rodině. Mohu jen doporučit. Škoda jen, že je tak daleko. Soňa P

M
Ověřený profil

Skvělý!!!


velmi OK


Ověřený profil

Skvělý zubař, skvělé sestřičky. Mohu jen doporučit.


Ověřený profil

Raději bych si nechala vrtat koleno než bych absolvovala návštěvu u zubaře, byť by šlo jen o preventivní prohlídku. Tak moc se zubařů bojím. Proto oceňuji laskavý přístup pana doktora a jeho sestřiček. Pan doktor je velmi lidský a jako pacient jsem subjektivně velmi spokojena s poskytovanou péčí. Mohu konstatovat, že jeho dcera se v tomto ohledu "potatila".


Je to nejlepsi zubar,jsem snim moooc spokojena i s jeho dcerou jsou super,a sestricky ani nemluvim jsou super,vzdycky vyjdu z ordinace s usmnevem a to mam strach se zubare,


CHODÍM K P.VYROUBALOVI DLOUHO JSEM VELMI SPOKOJENÁ I SE SESTRIČKOU,NEDÁM NA NĚ DOPUSTIT,NEMĚNILA BYCH


Mám zkušenost se zuby moudrosti a také zkušenost, jak k tomu mohou někteří lékaři přistupovat. V Praze se o mě nejmenovaná zubařka starala jako úhlavního nepřítele. Tři týdny mi aplikovala dreny a nechala mě posunovat můj práh bolesti. Nakonec mi bylo řečeno, že na extrakci je potřeba chirurg. Termín zákroku byl však možný nejdříve za měsíc a půl a jinou variantu pro neměli. Kdo zažil to bolest pochopí, jak jsem se cítil.
Po neúspěšném hledání jiného zubaře, který by mě přijal, jsem se vydal do svého rodiště a k panu doktoru Vyroubalovi. Zde šlo vše velice rychle a bez zbytečných komplikací: rentgen, extrakce a následné antibiotika a za dva dny byla bolest i zub pryč.
Děkuji tímto za profesionální zákrok.

Robert H.


Ověřený profil

K panu doktorovi jsem byl poslán svou zubní lékařkou za účelem extakce pravé dolní osmičky, která byla zaklíněna a kořínky rostly pod dalším zubem.

Po 40 minutách se lékaři podařilo zub dostat ven. Vyzdvihuji profesionální přístup pana doktora, který se p ocelou dobu výkonu snažil o uklidňování, vysvětloval co právě dělá. Během zákroku jsem necítil žádnou bolest, zákrok byl proveden šetrně. Po týdnu jsem byl pouze vytáhnout stehy, po zákroku jsem neměl žádné problémy (zánět aj.).


Obě dvě sestry se chovali profesinálně a měli velice kladný vztah ke mě jako pacientovi, usmívali se - čímž pozitivně působili na mou nervozitu.


Doporučuji pana doktora Vyroubala a jeho celý tým ať už pro zákroky typu různých extrakcí, tak i jiných stomatochirurgických výkonů.


Děkuji.


Pavel Oravec


Došlo k chybě, zkuste to znovu