Adresa

Novák Medical s.r.o., PL pro dospělé
Langrova 36/2799, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Neznám úroveń ostatních lékařů v Šumperku,protože jsem žil do roku 2002 na Slovensku ale takové doktory jako dr.Novák,díky jemu všeobecnému nadhledu a lidskému přístupu, by tam v hodně případech moc potřebovali.je mě 50r.a mám chronické problémy s páteří a pohybovým ústrojím a nejenom jím doporučená léčba ale i ty,někým tady v diskuzi kritizované jehličky,mě velice pomáhají.Takže můj celkový dojem:odborník na svém místě.

H
Ověřený profil

od tohoto lékaře,jsem odešla,chodila jsem tam opakovaně se zanětem moč.cest,několik měsíců po sobě,dostala jsem na to 5X různé léky,nevzali mi u něj ani moč v ordinaci,natož ji poslat do laboratoře,kvůli bakteriím,asi po 4měsících,co mi léky nepomáhali,mě poslal na urologii,a tam mi pěkně nadali,protože jsem měla pěkně rozjetý zánět močového měchýře a začala jsem z toho i krvácet, a přítelovi,kterého pořád bolelo v krku a bral na to antibiotika,měl horečky přes týden,pořád tvrdil,že to je jen angína a to měl 40 stupnů horečky,nic s tím nedělal,tak jsme jeli do nemocnice,koukli se do krku a řekli,že to je jasná monunukléza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

SUPER


Ochotně poskytuje zdravotní péči i ve dny volna či svátků. Jeho přístup k pacientům je lidský, profesionální. Nabídkou alternativních léčebných metod a jejich úspěšností jsem byl mile překvapen.


M

perfektní


J

S panem doktorem jsem byla spokojená. Po jeho léčbě akupunktorou už netrpím migrénami. Bezva pocit.


T

Navštěvuji ho již 20 let a nemohu si stěžovat,naopak myslím,že svému oboru rozumí!!!!


~leli [dodano 2008-12-02 10:27:57]
Hodnocení:Velmi slabýVelmi špatný praktický lékař
Komentář:Velmi slabý lékař po odborné stránce,své nedostatky se snaží skrývat za pofiderními znalostmi akupunktury,která v jeho případě snad neublíží ale taky nepomůže.


Pane doktore, pane doktore,zase jste nějakému "přepracovanému úderníkovi" nedal neschopenku, že? A to jsem Vám říkal několikrát, že někdo je nemocný už z toho, když slyší m l u v i t o práci.

A poro Tebe příteli, není nic jednoduššího, než volba jiného lékaře.


L

Velmi slabý lékař po odborné stránce,své nedostatky se snaží skrývat za pofiderními znalostmi akupunktury,která v jeho případě snad neublíží ale taky nepomůže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Vždy se snaží porozumět pacientovi,naprostou samozřejmostí jsou pro něho návštěvy u pacienta,jeho přístup k pacientovi je lidský, pro jeho lidské a hlavně odborné znalosti a vlastnosti jsem po odstěhování z jeho " rajonu" i nadále u něho zůstal/ i přes značnou vzdálenost cca 120 km/.


Došlo k chybě, zkuste to znovu