MVDr. Ivo Grygar

Veterinář Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Příční 493/7, Valašské Meziříčí

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

S tímto lékařem,jen samé výborné zkušenosti,vřele doporučujeme,děkujeme ,pokud chcete pro svého mazlíčka to nejlepší určitě neváhejte ..

Tímhle chci poděkovat panu doktorovi Grygarovi , za jeho nadstandardní přístup a profesionální péči o mého retrívra Valentina ,který jen díky panu doktorovi prožil s námi krásných 14let. Pan doktor mého psa několikrát operoval i když zdravotní stav psa vypadal zcela beznadějně . Neváhal se mu věnovat v jakoukoliv dobu,nevyjímaje soboty,neděle popř. i v noci.
Měli jsme velké štěstí ,že se nachází v našem kraji specialista takového formátu. Pan doktor je vždy milý , a příjemný ke všem co potřebují jeho pomoc.
I když je v našem blizkem okolí spousta jiných veterinářú ,neměnila bych.
Pokud chcete pro svého mazlíčka to nejlepší všem doporučuji .
KATKA s rodinou

Pan veterinář byl k nám vždy velmi ochotny a profesionální . Máme westíka a ne jednou jsme s nim měli problém ,který bylo zapotřebí řešit ihned ,mimo ordinační hodiny. Pan veterinář nám vždy ochotně pomohl a předal spousty užitečných rad a informací. Zajímá se o nás a rozhodně nás nikdy neodbyl. Zmiňované chování k cizím pacientům jsem již zaslechla ,ale upřímně ho chápu. Doktor si opravdu nemůže stát za svou diagnózou, když neví co kočka užila a nikdo se za to na něj nesmí přeci zlobit ,protože nikdy nevíme zda páníček pak neobviní či nepošpiní jméno veterináře za špatnou diagnózu způsobenou špatnými informacemi apod. Mimochodem každý kdo podniká chápe ,že nemůže věnovat čas lidem ,kteří toho jen využijí když potřebují .... takže asi tak :-)

Před tímto panem doktorem Vás chci varovat. Měl jsem problém s kočkou, protože si nejspíš olízla po aplikaci přípravek proti blechám a klíšťatům. První otázka pana doktora byla, kde jsem přípravek koupil. Když se dozvěděl, že ne u něj, tak přišla série argumentů ve smyslu, běžte si to řešit tam, kde jste si to koupili. Nakonec jsem se dozvěděl, že jsem blbec, protože jsem přípravek špatně aplikoval a nechal kočku, aby si jej olízla. Nechápu proč takový člověk dělá veterináře, když svuj osobní prospěch staví nad potřeby trpícího zvířete.

to: Mirek. Jak má pan doktor zařízenou ordinaci nevím, protože neuznal za vhodné mě s mojí kočkou do ní pozvat. Se vstřícností a ochotou pomoci jsem se také nesetkal. Chtěl jsem jen rychle vyřešit nastalý problém a jelikož bydlím v sousedství, myslel jsem si, že je to nejrychlejší a nejlepší volba. Bylo to v ordinačních hodinách, někdy uprostřed ordinační doby. Ani žádné „atd“ v tom nehrálo roli. Přeji hezký den, Tomáš

Ja mam s panem doktorem zkusenosti velmi dobre. Ma velke vedomosti, a ordinaci vybavenou (pristroje atd.) tak jak nikdo jiny v okoli. Proto je schopen provadet i pomerne narocne ukony a operace. K lidem, kteri k nemu pravidelne chodi je velmi vstricny a ochoten kdykoliv pomoct. Moc vstricny ale neni k tem, kteri po nem neco chteji pouze kdyz napr. nemohou sehnat sveho veterinare, nejlepe mimo ordinacni hodiny atd. Ja osobne tento pristup chapu, nekteri mozna ne.