Družební 2F, Olomouc
Alergologická ambulance (mapa)

Družební 769/2f, Olomouc
Odborný lékař alergologie, imunologie (mapa)

Renáta Dvořáková
K paní doktorce chodím už nějaký čas a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji. Má úžasný lidský přístup, vždy je velice příjemná a je z ní cítit zájem o pacienty. Za mě má 100% důvěru a chodím k ní vždycky ráda :)

Naprosto úžasný přístup paní doktorky, kdy jsem jí volala po ordinačních hodinách a přesto nás s milým chováním objednala za 5 dní :) Stále léčí naši dceru (1,5 let) a vždy se mnou probere všechny možnosti, zodpoví na mé dotazy, není líná si ověřit novinky na trhu a zkonzultovat je... Prostě za nás skvělý lékař i člověk :) Také jsme čekali v ordinaci i hodinu, což není s ročním dítětem žádný med, ale nesouhlasím se zápornými komentáři, že tohle je neschopnost. Sestřička opravdu není typicky "přemilý" člověk, co by na děti dělal "ťuťu ňuňu", ale nikdy nebyla sprostá, vždy nás slušně pozdraví, klidně si i s malou hrála... prostě nemá jen v povaze mít stále pusu od ucha k uchu, nechápu proč by měla být špatným člověkem. My jsme prostě šťastní, že k paní doktorce i sestřičce můžeme dojíždět (50km) :) :*

Paní doktorka je velmi vynikající odborník a skvělý člověk. Nechápu některé lidi,kteří si stěžují. Vždyť nemusí čekat. Klidně mohou jít někam jinam,kde se nečeká. Paní doktorka je člověk s velkým srdcem. Jsem moc ráda ,že tam s dětmi mohu chodit. A ráda počkám,protože vím,že jsme v dobrých rukách.

Bohužel, nechápu ty nadšené komentáře. Možná je paní doktorka skvělý alergolog, ale podle mě, i kdyby byla sám Ježíš Kristus a zbavovala své pacienty pouhým dotykem všech potíží, neomlouvá ji to, jak se chová k pacientům (i malinkým dětem). Půl roku jsme čekali na objednání, když nadešel den D, přišli jsme do "čekárny". Bylo 15.25. Venku čekala paní s nemluvnětem (již pár hodin), v bývalé výloze 1x 05m další paní s malou holčičkou. V čekárničce tak 2x4 m bylo asi 10 lidí, myslím že 3 dveře + ty vstupní. Nejen, že se nebylo kam posadit, nebylo si ani kam stoupnout, ani čeho se nadechnout. Zeptala jsem se, zda jsou všichni objednaní. Byli. Někteří na 12.00!!! Po dlouhé chvíli vyšla arogantní sestra. Ani nezabučela a zalezla. Když jsem překonala strach :-), a zaklepala s tím, že jsme objednaní, opovržlivě jen kývla do čekárny, že musíme čekat. Asi do druhého dne..... Takovou neschopnost, nebo spíš lenost si zorganizovat práci jsem ještě nezažila. Proč to jinde jde??? Absolutní neúcta k pacientům. Jen honba za penězi za registrované pacienty? Ale je to vina i těch, co tam se zavřenou pusou pokorně čekají,jak skot na porážku, až na ně dojde řada. Pokud neumřeli, asi tam sedí doteď. Za mě bohužel nejhorší zážitek za 40 let mého života.

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznala. Nikdy nemám pocit, že bych otravovala nějakými dotazy, naopak, dává najevo, že je tu pro nás pacienty a snaží se nám co nejlépe pomoci.

F

Jedna z mála lekařů kteří svoji profesi dělají pečlivě. Chová se upřímně a snaží se vyjít vstříc. Nebýt trpělivé snahy lékařky dopadl bych bledě.
Škoda že už v Rýmařově neordinuje a je tam místo ní vyložený hulvát.

Chodil som k nej cca. 3 roky po dobu, čo som pracoval v Olomouci. Super, veľmi odporúčam. Vyšli mi i v štríc s injekciami. Vždy príjemná včetně zdravot sestričky. Ak by bolo čo i len teoreticky možné, hneď by som si ju zobral so sebou.... lol.

Odpověď na anonymní sdělení/Artepz/ ze dne 14.11.2011:
Dobrý den,dovolte mi,abych Vás představila,když jste tak neučinila již 2x,kdy jste se vyjadřovala k mé osobě-podotýkám,že jste hodnotila opakovaně jeden a tentýž den,a to 2.3.2010.Takže,vážená paní Štědroňová,nyní budu reagovat i já:dne 2.3.2010 jste se dostavila do čekárny mé ordinace,objednaná jste nebyla,přesto s Vámi komunikovala zdravotní sestra,neboť jsem se věnovala v ordinaci akutně zhoršené pacientce.Dožadovala jste se vyplněného návrhu na lázně pro Vašeho syna,nedokázala jste pochopit,že lázně dětem píše jejich praktický lékař a já píšu jen doporučení.Navíc jste se dožadovala vstupu do ordinace,i když jste věděla,že v ordinaci nesedím se založenýma rukama,ale řeším výrazně zhoršený stav pacienta.
Chtěla jste přebalit svého syna,byl pokakaný,jistě to pro něho nebylo příjemné,ale stejně tak se to nelíbilo pacientům čekajícím v čekárně.Aby bylo jasno,Váš syn měl v březnu2010 23měsíců,nebyl novorozenec ani kojenec ani fyzicky handicapovaný,Váš syn byl volně mobilní,nevykazoval žádné známky akutní nemoci,že by nemohl stát na nohách,proto jsem Vám umožnila přebalit ho na WC mé ordinace,ale to pro Vás nebylo vyhovující a potřebovala jste lůžko v ordinaci.Nezlobte se,ale trvám na tom,že jste ho mohla bez újmy na zdraví Vašem i Vašeho syna přebalit na WC.Ostatní maminky Vám mohou potvrdit,že jsem je a jejich miminko nikdy neodmítla,že je mohly v ordinaci nakrmit,přebalit apod.Váš syn nebyl v uvedený den imobilní,běhal,stál a volně se pohyboval.
Dále jste,paní Štědroňová,lhala v tom,že jsme nechtěly objednat oba vaše syny současně.Šlo jen o to,aby jste šla do ordinace Vy nebo Váš manžel samostatně s jedním synem,druhý by byl s Vámi nebo manželem
v čekárně a pak by jste se vyměnili.Při každé Vaší návštěvě mě Váš starší syn Daniel nepustil ke slovu,měl ke mně opakované výhrady,mluvil řečí dospělých,kde to asi slyšel?Oba chlapci neposeděli chvíli na místě,během vyšetřování jsem je musela hlídat,aby si v ordinaci neublížili-aby se neuhodili do stolu,židle.
Dále Vám oznamuji,že jsem na nikoho nebyla vulgární,jsem slušně vychovaná a vím,co se patří.
Vzhledem k tomu,že sama mám 2 děti,tak si dovoluji tvrdit,že vím,že děti někdy zlobí a většinou v tu nejméně vhodnou chvíli,ale vaši chlapci v ordinaci zlobili vždy,ať jste čekali nebo nečekali v čekárně.Vždy jsem se snažila v klidu vše zvládnout.Vzpomeňte si,že jste sama mluvila o jejich chování doma,které Vás trápí.
A závěrem Vám děkuji,že jste mě nazvala dámou.
Pokud se budete příště vyjadřovat o moji osobě,představte se,prosím.Patří to také ke slušnému chování.
Zbavovat jste se mě nemuseli,nedržela jsem vás.

děkuji,MUDr.Iveta Hudcová

K paní doktorce chodím 8 let. V každém případě jde o velmi pečlivou a odborně zdatnou lékařku, díky které moje zdravotní problémy téměř vymizely.
Často se zde však objevují narážky na dlouhá čekání. Dle mého názoru si za tyto nepříjemnosti však mohou pacienti sami. Včera jsem seděl v čekárně téměř narvané k prasknutí a já jediný jsem byl objednaný. Zbytek pacientů objednaný nebyl a všichni trvali na tom, že se jim paní doktorka musí věnovat. Přitom dle mého laického názoru šlo většinou o problémy, se kterými si zcela jednoduše mohl poradit praktický lékař. Jedinou chybou paní doktorky je, že nemá to srdce tento druh pacientů odkázat do patřičných mezí.
Často se v různých úřadech, obchodech, službách setkáváme s nerudným a nepřívětivým chováním, když mají zaměstanci více práce, jsou unavení či vyčerpaní. Myslíte, že paní doktorka na to nemá trošku právo? Já myslím, že nervozita je zcela na místě, pokud se popsaná situace v čekárně opakuje dnes a denně..... ;-) Ruku na srdce - kdo ve skutečnosti za takovou situaci může.....

Emotivní paní doktorka s velmi nepříjemnou sestrou s hodně negativním vztahem k malým dětem. Po odborné stránce je paní doktorka pečlivá, dlouhá doba strávená v čekárně je snesitelná pro dospělého, pro malé dítě už méně.