Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Družební 2F, Olomouc
Alergologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Družební 769/2f, Olomouc
Odborný lékař alergologie, imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná, je velice milá a ochotná. Moc se mi líbí, že paní doktorce jde o pomoc pacientovi. Zajímá ji zdravotní stav a snaží se udělat maximum pro pacienta. Já osobně k ní chodím už 14 let a teď chodím s oběma dětma. Děti ji mají rádi. Když dcera skončila na pohotovosti okamžitě semnou řešila následnou léčbu i po pracovní době. Paní doktorku moc doporučuji.

M
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Paní doktorka je velice vstřícná a pečlivá. Nikdy se nestalo, že by odmítla pomoct, je empatická a ve svém oboru patří k těm nejlepším. Můžu jenom doporučit.

L
Umístění: Odborný lékař alergologie, imunologie Jiný

Paní doktorka Hudcová je velice vstřícná,lidská,pozorná a profesionální.Snaží se člověku pomoci jak jen může. Chodím k ní léta a vděčím jí za zlepšení mého zdravotního stavu o 100%.Můžu všem jen doporučit.

Ověřeny pacient

Renáta Dvořáková
K paní doktorce chodím už nějaký čas a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji. Má úžasný lidský přístup, vždy je velice příjemná a je z ní cítit zájem o pacienty. Za mě má 100% důvěru a chodím k ní vždycky ráda :)

I
Ověřeny pacient

Naprosto úžasný přístup paní doktorky, kdy jsem jí volala po ordinačních hodinách a přesto nás s milým chováním objednala za 5 dní :) Stále léčí naši dceru (1,5 let) a vždy se mnou probere všechny možnosti, zodpoví na mé dotazy, není líná si ověřit novinky na trhu a zkonzultovat je... Prostě za nás skvělý lékař i člověk :) Také jsme čekali v ordinaci i hodinu, což není s ročním dítětem žádný med, ale nesouhlasím se zápornými komentáři, že tohle je neschopnost. Sestřička opravdu není typicky "přemilý" člověk, co by na děti dělal "ťuťu ňuňu", ale nikdy nebyla sprostá, vždy nás slušně pozdraví, klidně si i s malou hrála... prostě nemá jen v povaze mít stále pusu od ucha k uchu, nechápu proč by měla být špatným člověkem. My jsme prostě šťastní, že k paní doktorce i sestřičce můžeme dojíždět (50km) :) :*

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi vynikající odborník a skvělý člověk. Nechápu některé lidi,kteří si stěžují. Vždyť nemusí čekat. Klidně mohou jít někam jinam,kde se nečeká. Paní doktorka je člověk s velkým srdcem. Jsem moc ráda ,že tam s dětmi mohu chodit. A ráda počkám,protože vím,že jsme v dobrých rukách.

M
Ověřeny pacient

Bohužel, nechápu ty nadšené komentáře. Možná je paní doktorka skvělý alergolog, ale podle mě, i kdyby byla sám Ježíš Kristus a zbavovala své pacienty pouhým dotykem všech potíží, neomlouvá ji to, jak se chová k pacientům (i malinkým dětem). Půl roku jsme čekali na objednání, když nadešel den D, přišli jsme do "čekárny". Bylo 15.25. Venku čekala paní s nemluvnětem (již pár hodin), v bývalé výloze 1x 05m další paní s malou holčičkou. V čekárničce tak 2x4 m bylo asi 10 lidí, myslím že 3 dveře + ty vstupní. Nejen, že se nebylo kam posadit, nebylo si ani kam stoupnout, ani čeho se nadechnout. Zeptala jsem se, zda jsou všichni objednaní. Byli. Někteří na 12.00!!! Po dlouhé chvíli vyšla arogantní sestra. Ani nezabučela a zalezla. Když jsem překonala strach :-), a zaklepala s tím, že jsme objednaní, opovržlivě jen kývla do čekárny, že musíme čekat. Asi do druhého dne..... Takovou neschopnost, nebo spíš lenost si zorganizovat práci jsem ještě nezažila. Proč to jinde jde??? Absolutní neúcta k pacientům. Jen honba za penězi za registrované pacienty? Ale je to vina i těch, co tam se zavřenou pusou pokorně čekají,jak skot na porážku, až na ně dojde řada. Pokud neumřeli, asi tam sedí doteď. Za mě bohužel nejhorší zážitek za 40 let mého života.

J
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznala. Nikdy nemám pocit, že bych otravovala nějakými dotazy, naopak, dává najevo, že je tu pro nás pacienty a snaží se nám co nejlépe pomoci.

F
Ověřeny pacient

Jedna z mála lekařů kteří svoji profesi dělají pečlivě. Chová se upřímně a snaží se vyjít vstříc. Nebýt trpělivé snahy lékařky dopadl bych bledě.
Škoda že už v Rýmařově neordinuje a je tam místo ní vyložený hulvát.

M
Ověřeny pacient

Chodil som k nej cca. 3 roky po dobu, čo som pracoval v Olomouci. Super, veľmi odporúčam. Vyšli mi i v štríc s injekciami. Vždy príjemná včetně zdravot sestričky. Ak by bolo čo i len teoreticky možné, hneď by som si ju zobral so sebou.... lol.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti