MUDr. Ivana Švarcová

Havlíčkův Brod 1 adresa

Gynekologie HB s.r.o.
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Umístění: Gynekologie HB s.r.o. Jiný

Paní doktorka Švarcová je člověkem na svém místě a to i její sestřička. Jsem jejich pacientka prozatím krátce, ale tento jejich přístup se nedá srovnávat s žádným jiným lékařem ani sestriřkou v tomto oboru. Paní doktorka je nesmírně ochotná, šikovná, milá a hlavně se velmi usilovně Váš problém snaží léčit a řešit! Nemohla jsem si vybrat lépe a mohu jenom doporučit. Konečně jsem se svým gynekologem spokojená, nebojím se na vyšetření chodit a vždy se mi dostane té nejlepší péče a empatie!

Umístění: Gynekologie HB s.r.o. Jiný

Paní doktorka je hrozně milá a příjemná. Je na ní vidět, že jí její práce opravdu baví a to se odráží i na průběhu vyšetření. Mně moc pomohla s léčbou neplodnosti a mohu ji jen doporučit. Jediné mínus je, že i když jste objednání, tak někdy čekáte v čekárně opravdu dlouho.

Umístění: Gynekologie HB s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka, profesionál, přitom s lidským přístupem a starostí, sestřička rovněž, pokud by člověk mohl něco vytknout, tak snad, že objednací doba je opravdu, jak sami uvádějí, orientační, někdy se opravdu déle čeká, ale to se dá pochopit, bude to tím, že pacientku neodbydou rychlou kontrolou bez konzultace, takže nakonec si člověk i rád počká.

Umístění: Gynekologie HB s.r.o.

Vždy když jsem přišla k paní doktorce, byla velmi vstřícná, pečlivá a milá. Poradila vždy s daným problémem. Mohu doporučit :)