Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školská 13, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Jiný

Dcera navštívila paní doktorku a žádala o vyšetření. Popsala jí laicky svůj problém. Ta jí od stolu výsměšně řekla, že by tohle mohla publikovat, takový nesmysl.
Pak dceru nepříjemně sjela, že nemá kapesník. Ordinační dobu mají od 7:30, ale ještě po osmé hodině si vařily kafe a neordinovaly. Kdybych tam s dcerou byla, tak by si paní doktorka něco vyslechla!
Každopádně tam už dcera nevkročí a já taky ne...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Umístění: Jiný

U paní doktorky jsem byl dohromady dvakrát. Poprvé cca před pěti lety, na Školské. Delší dobu mi zaléhalo v uchu. Paní doktorka mě bohorovně seřvala, že si uši málo čistím. Když jsem se jí snažil vysvětlit, že si je čistím jen po okrajích, abych si nevytvořil uvnitř špunt z ušního mazu – tedy že to dělám tak, jak se to má – nechápala. Už nevím, co mi předepsala, jestli vůbec něco, každopádně problémy neustávaly, tak jsem navštívil jinou lékařku. Ta zjistila, že mám vpáčený bubínek. Teprve po jejím zásahu se mi ulevilo.

Dnes jsem paní doktorku navštívil v nemocnici v Šumperku, opět se zalehlým uchem. Od včerejšího večera v něm cítím velký tlak a slyším pískot, místy to až bolí, je to velmi nepříjemné. Schválně jsem jel do šumperské nemocnice, abych se paní doktorce vyhnul; bohužel jsem si špatně zjistil, kdy a kde ordinuje, a narazil jsem na ni opět. Když jsem se paní doktorce snažil potíže popsat, zatvářila se, jako bych to snad nemyslel vážně, a svůj výraz doprovodila výsměšným: "Cooooo?" Abych ale nebyl nespravedlivý: když jsem jí na to důrazně odpověděl, že se jí jen snažím vysvětlit problém, její chování se změnilo v milejší. Nakonec mi prohlédla obě uši i nos, načež usoudila, že uši jsou v pořádku a ucpaný mám nos (ačkoliv se mi dýchá zcela volně). Doporučila stříkat kapky a inhalovat slanou vodu, že prý s tím nejde nic jiného dělat. Poslechl jsem, ačkoliv nevěřím, že to k něčemu bude... Po opuštění ordinace jsem si všiml, že do lékařské zprávy dále uvedla jako doporučení vzdušnou sprchu. Jak si ji mám ale sám doma udělat? Proč ji paní doktorka neprovedla přímo v ambulanci?

Jsem zvědav, co se dozvím příští týden od jiné lékařky, ke které nepochybně budu muset zamířit, jelikož mi můj stav nedovoluje se pořádně soustředit na práci a zlepšení neočekávám. Věřte, že bych se velice rád mýlil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo akutní bolest ucha

Mám na paní doktorku špatný názor, protože jsem za ní přišla s
píchavou bolestí v uchu, a ona to řešila tím, že mi propíchla ušní
bubínek. Prý mám ucpanou Eustachovu trubici a nevyrovnává se mi tak
tlak v uších.. Do té chvíle to jen občasně píchlo, po této "operaci"
to bolelo nonstop vyše týdne. Po týdnu jsem tedy šla za jinou paní
doktorkou, a ta na mně vyjeveně hleděla, proč mi to ta paní doktorka
propichovala, když to stačilo profouknout přes nos... Co mi tedy i
udělala a ihned se mi udělalo líp. Moje hodnocení: špatný přístup už
ode dveří, nepříjemná po celou dobu vyšetřování, špatně zvolené řešení
daného problému. Už mně tam nikdy neuvidíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo discise podjazykové uzdičky

V dnešní době, kdy se klade důraz na transdisciplinární přístup a komunikaci s pacientem jsem dnes po návštěvě ORL v Zábřehu u doktorky Škárkové měla pocit, že jsem se vrátila o několik let zpět. Myslela jsem si, že časy, kdy Vám na chodbě vezmou z ruky 11měsíční dítě a Vás odmítnou vzít do ordinace, jsou pryč. Na mou otázku "není to zvláštní, že nás s dcerou nepustíte dovnitř?" odpověděla "mně to zvláštní nepřijde". Přitom by jen stačilo, aby nás do ordinace vyzvala, v krátkosti vyslechla, kolik jí je, jak přijímá potravu, proč jsme se k discisi rozhodli a v čem jí krátká uzdička vadí apod. (kojení, krmení lžičkou, rozvoj řeči) - prostě udělala, co SE DĚLAT MÁ a pak nás i klidně vyzvala, abychom ordinaci opustili. Dítě nám vrátila se zakrvácenou pusinkou, řekla, že je velká, že má zuby a ať jí dáme čaj. Na otázku "a můžu jí nakojit?" (myšleno, jestli nebude vadit bezprostřední sání z prsu kvůli čerstvé ráně) mi odpověděla "tak kvůli tomu se to dělá, ne?" ...vysvětlovat, proč jsme se k tomu rozhodli, bylo zbytečné, na to se nás měla ptát na začátku...
Je mi z celé situace smutno, sama jsem logopedka a dneska jsem se za doktorku Škárkovou styděla...
Jednoznačně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti