Adresa

Sam.ord. lékaře spec. - oční
Generála Závady 116/4, Vysoké Mýto

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

V dubnu 2015 jsem měla úraz oka. V tu dobu se na klinice dělaly stavební úpravy, paní doktorka nemohla ordinovat. První ošetření a další léčení, bylo v Litomyšli, v nemocnici. V březnu letošního roku ( 2016), jsem si šla nechat prohlédnout oči a předepsat nové brýle. Paní doktorka mne pečlivě vyšetřila, vysvětlila, že stále mám poškozenou sítnici, proto mne oko často bolí, předepsala kapičky. Nyní mne velmi bolí oko, nepřetržitě slzí a pálí. Stavila jsem se opět v Litomyšli, kde mi pan doktor řekl, že oko mám v naprostém pořádku. Nesmysl ! S Litomyšlí jsem skončila a vím že paní doktorka Polzerová mi pomůže. Je velmi pečlivá, zodpovědná s přátelským přístupem k pacientovi. Mohu jedině doporučit.

Š
Ověřený profil

Velmi nepříjemné prostředí, čekali jsme i při objednání přes hodinu v čekárně a nikdo s námi nekomunikoval, pak nám teprve řekli, že paní doktorka příjme pacienty později. Při čekání u sestry si sestra pilovala nehty a vůbec celkový přístup k pacientům není asi takový, jaký by měl v dnešní době být.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je nepříjená,arogantní, nemá zájem o pacientovi, zdá se, že ji obtěžují. Nejspíš spoléhá na to, že má stálý plat a není nad ní nikdo, kdo by ji za nekvalitní práci vyhodil. Nezajímá se o novinky v oblasti očního lékařství. Raději navštivte lékaře v Litmyšli a nebo v České Třebové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

paní doktorka je vynikající odborník,nemohu jinak než chválit.


D

velice pečlivá,záleží ji opravdu na pacientech.


L

Tuto lékařku nedoporučuji! Potřebovala jsem od ní vyšetřit oči, protože jsem si všimla, že během několika týdnů hůře vidím a bolí mne hlava. Mudr. Polzerová mi velmi nepříjemným tónem řekla, že mě v žádném případě nevyšetří, protože mi oči vyšetřovala před pár měsíci a že by jí to žádná pojišťovna nezaplatila. Díky mému známému, který je lékař jsem se dostala k jinému "očařovi", který zjistil, že mám zánět rohovky a dal mi léky. Dle informace, kterou jsem dostala z pojišťovny mám nárok na vyšetření, kdykoli je to nutné a doktorka neměla pravdu. Prý bych mohla na ni podat žalobu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Výborná doktorka můžu jen doporučit.Vždy mi vyléčila problém s očima.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu