Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

obrovskou energii, znalosti a profesionalitu na pracovišti, skvělý přístup - lidský, s respektem a snahou pomoci. Neskutečná kvalita, která by si zasloužila mnohem lepší podmínky (zastaralá budova,..)

Paní Pirochtová je sice ve svém oboru specialista, ale bohužel má i negativa.Můžete se objednat jen telefonicky a v době12-12.30 h. Jsou totiž pracující lidi, kteří nemohou mít v práci telefon a nemohou v tu určitou dobu volat.Pak Vám paní řekne, máte smůlu objednejte se jinde. A když už se objednáte, slečna Vám splete procedury tak Vás místo omluvy vyhodí, jděte jinam. V dnešní době neslýchané. Asi je paní naštvaná, že jim pacienti utíkají do jiných zařízení.

Skvělá, profesionální a vnímavá k potřebám pacientů

Spokojenost s přístupem, ochota a zodpovědný přístup k úkonům.

Výborná péče na vysoké úrovni, velmi vzdělaný a vstřícný personál.

Paní Pirochtová Ivana je nejlepší fyzioterapeut které jsem ve svém životě poznala.To je mi už dávno přes šedesát.
Mohu jen doporučit-kéž by blo více takových.

byla jsem už u několika maserů a tato paní mi nejvíc vyhovuje.Řekla mi jak na tom vypadají moje zada a ví přesně co má dělat s klientem.