Ivana Mašková, praktický lékař

MUDr. Ivana Mašková

Uložit

Praktický lékař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 296, Dolní Loučky
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit, paní doktorka je milá, ochotná a nemoci léčí s přehledem.

mě pomohla moc, sice jednu kožní nemoc nemohla dlouho odhalit, ale nakonec vyléčila tak že nemá téměř žádné následky... je skvělá

Jsem MOC spokojen

Polák

Paní doktorka je vážně velice milá, schopná a pečlivá. V tomto ohledu na ni nedám dopustit, ale má už léta problém s ranní docházkou do ordinace. Je u ní totiž téměř pravidlem přijít minimálně o půl až hodinu později. Nevím sice proč, ale je to tak. Jinak ale to čekání za to stojí, je dobrá.

K paní DOKTORCE docházím teprve krátce,ale mohu říci jen samou chválu.Je to velice milá,příjemná,ochotná lékařka,která se o pacientův stav zajímá a nenechává nic náhodě.Její přístup je na profesionální úrovni a snaží se pacientovi nebídnout tu nejlepší lékařskou péči.

Velice šikovná a inteligentní lékařka, jako její známý vidím i to co většina pacientů přes 30kč nevidí. Je ochotná nemocné navštěvovat a pomáhat jim. Pokud ale vidí lhostejnost, sobeckost a nebo zneužívání důvěry mezi lékařem a pacientem, tak může připadat hodně lidem TVRDÁ. (Pokud vím tak vyhrála soutěž pro diabetology - a to je jen praktickou lékařkou)

Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, hodná ženská, vždycky všechno vysvětlí, zajímá se, chce vidět člověka i na kontrole, myslím, že nejlepší doktorka v okolí, jsem ráda, že tam chodím, když srovnám její přístup se svojí gynekoložkou, tak je to obrovský rozdíl, hodně pomáhá, když s námi jednají mile a vstřícně. A sestřička je skvělá!!!!!!!!! Když se to tady někomu nelíbí,. at si najde někoho jiného a neotravuje paní doktorce život...

P

Šikovná, příjemná, pečlivá - prostě vynikající doktorka.Jsem moc ráda,že k ní můžu chodit.

H

ZÁJEM O PACIENTY

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti