MUDr. Ivana Mašková

Dolní Loučky 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 296, Dolní Loučky

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorku zajímají více rodinné problémy,než zdravotní stav pacienta !!!!! Dokonce se snaží měnit dávkování léků,předepsaných od lékařů specialistů !!!! Tuto paní doktorku nedoporučuji !!!!!!

Mohu jen doporučit, paní doktorka je milá, ochotná a nemoci léčí s přehledem.

mě pomohla moc, sice jednu kožní nemoc nemohla dlouho odhalit, ale nakonec vyléčila tak že nemá téměř žádné následky... je skvělá

Jsem MOC spokojen

Polák

Paní doktorka je vážně velice milá, schopná a pečlivá. V tomto ohledu na ni nedám dopustit, ale má už léta problém s ranní docházkou do ordinace. Je u ní totiž téměř pravidlem přijít minimálně o půl až hodinu později. Nevím sice proč, ale je to tak. Jinak ale to čekání za to stojí, je dobrá.

K paní DOKTORCE docházím teprve krátce,ale mohu říci jen samou chválu.Je to velice milá,příjemná,ochotná lékařka,která se o pacientův stav zajímá a nenechává nic náhodě.Její přístup je na profesionální úrovni a snaží se pacientovi nebídnout tu nejlepší lékařskou péči.

Velice šikovná a inteligentní lékařka, jako její známý vidím i to co většina pacientů přes 30kč nevidí. Je ochotná nemocné navštěvovat a pomáhat jim. Pokud ale vidí lhostejnost, sobeckost a nebo zneužívání důvěry mezi lékařem a pacientem, tak může připadat hodně lidem TVRDÁ. (Pokud vím tak vyhrála soutěž pro diabetology - a to je jen praktickou lékařkou)

Paní doktorka je milá, hodná ženská, vždycky všechno vysvětlí, zajímá se, chce vidět člověka i na kontrole, myslím, že nejlepší doktorka v okolí, jsem ráda, že tam chodím, když srovnám její přístup se svojí gynekoložkou, tak je to obrovský rozdíl, hodně pomáhá, když s námi jednají mile a vstřícně. A sestřička je skvělá!!!!!!!!! Když se to tady někomu nelíbí,. at si najde někoho jiného a neotravuje paní doktorce život...

Šikovná, příjemná, pečlivá - prostě vynikající doktorka.Jsem moc ráda,že k ní můžu chodit.