Kobližná 126, Jevíčko
Sam. ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka je sice velmi přátelská a milá a neuctuje zbytecne poplatky, ale pokud clovek neco chce jako napr. zjistit krevni skupinu nebo udelat krevni obraz na doporuceni jineho doktora tak to se ji uz nechce..Odporouci ho, ze mu krevni skupinu zjisti az bude tehotna..To mi neprijde jako moc super pristup.

G

Něco Vám je? Odešle Vás jinam! Chcete léky, aby Vám bylo lépe? Zeptejte se v lékárně a kupte si sami! No nevím, jestli je to dobrý přístup!

Velmi hodná a milá paní doktorka. Vždy ochotně a profesionálně poradí a pomůže. Škoda,že už k ní z důvou odstěhování nemůeme chodit. Bylo by to moc daleko. Vřele doporučuju!!!

Velmi dobrá lékařka, spolehlivá,ochotná dojet i mimo ordinační hodiny, neznám lepší lékařku

Je dobrá,ochotná,odborně na úrovni,jsem velice spokojen,FH

Je dobrá po všech stránkách,jako člověk,tak i jako odborník,lidi ji mají rádi a věří jí.Nemůžeme si celá rodina na nic stěžovat a každému ji doporučujeme V+L+MS

Paní doktorka mi velmi pomohla,vše vysvětlí,poradí a na odborná vyšetření posílá jen v nutném případě,šetří nám třicetikoruny a ona sama vybírá, jen když musí,je velice milá a lidská,odborně na úrovni,nemám k ní žádné připomínky.ST

Nerada píši emaily,ale musím zareagovat na kritiku,protože doktorka je nejen super ženská,ale i lékařka,nechápu její údajnou podlézavost,protože jí to není vlastní,spíše je přísná a spravedlivá,a navíc jí to není zapotřebí,aby někomu pochlebovala,protože pacientů má přes míru,Vlasta
kritiku,asi jsi neměl svůj den

Naše paní doktorka má zájem o zdraví jak tělesné ale i duševní svých pacientů.Její úsměv umí pohladit po duši a člověku je hned lépe.Umí člověka pochopit a má velmi pěkný vztah i ke starší generaci,pro moji babičku je to PANÍ DOKTORKA,Jitka

S kritikou paní doktorky absolutně nesouhlasím,je vstřícná,na dobré odborné úrovni,je vstřícná i nám mladým rozumí, vždy vyslechne člověka , i když si chce jen postěžovat