Drobného 4, Brno
Ošetření u Vás doma - MVDr. Ivana Kašpárková, Domácí zvěrolékař, veterinář, který přijede k Vám domů

Hotovost

Diagnostiku březosti pomocí ultrazvuku

Drobné chirurgické zákroky

Klinické vyšetření – zjištění problémů s očima, ušima, ústy, plícemi, srdcem, zažívacím traktem, kůží • od 200 kč +14 Více

Kožní stěry a seškraby pro cytologické vyšetření (pod mikroskopem) na kožní onemocnění a parazity

Neurologické vyšetření

Odběr krve a její odvoz do laboratoře (s výsledky do dvou hodin)

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Veterinář, který přijede k Vám domů. Ošetření Vašich zvířecích kamarádů doma, bez stresu z převozu, čekání v čekárně, když máte čas. Domácí zvěrol...

• Onemocnění srdce a dýchacího aparátu
  • Nemocí spojené se zažíváním
  • Onemocnění očí, uší, nosu či kůže

Diagnostiku březosti pomocí ultrazvuku

Drobné chirurgické zákroky

od 200 kč

Neurologické vyšetření

Cena není uvedená

Odběr krve a její odvoz do laboratoře (s výsledky do dvou hodin)

Cena není uvedená

Odběry vzorků (stěry, trus …)

Cena není uvedená

Oftalmologické vyšetření oka kvůli poranění rohovky, zánětu spojivek, zánětu oka či výhřezu bulvy

Ortopedické vyšetření

Cena není uvedená

Otoskopické vyšetření kvůli onemocnění uší, abychom mohli vybrat vhodné kapky

Paušál za výjezd – Brno-město

180 Kč

Paušál za výjezd – Brno-venkov- cena za Km

9 Kč

Prevence (očkování, antiparazitární program, péče o drápky, žlázky)

Sonografické vyšetření

Spolupráce s referenčními pracovišti

Cena není uvedená

Vyšetření moče na záněty močového měchýře a problémy s močením

Cena není uvedená

Čipování, vydávání pasů zvířat v zájmovém chovu

Cena není uvedená

Paní veterinářce mnohokrát děkuji...přijela ke mně domů a mé čivaví kluky prohlédla,oočkovala a ještě poradila! DOPORUČUJI VŠEM,KTEŘÍ HLEDAJÍ PRO SVÉ PSÍ MILAČKY SKVĚLOU,OCHOTNOU,ODBORNOU VETERINÁŘKU!!!
Není nad pohodlí domova:-)

Nejlepší paní veterinářka, jakou jsme si jen mohli přát. O naše nemocné mazlíčky se vždy pečlivě postarala, snažila se vždy přijít na podstatu problému, měla moc pěkný vztah se všemi našimi domácími miláčky a i my jsme se na ni vždy těšili, když k nám měla přijet. A jako extra bonus - nikdy jsme se nemuseli se zvířátky vláčet do ordinace, protože vždy dojela až k nám domů. My jsme paní doktorku kvůli stěhování museli "opustit", ale všem doporučujeme využít její služby. Vy ani Vaše zvířátka nebudete litovat. Nikoho ochotnějšího a lepšího nenajdete!

Děkuji paní veterinářce za výbornu spolupráci při očkovaní naší dravé zvěře. Bez jejího příjezdu až k nám do bytu bychom to prostě nezvládli a kocour by asi musel být bez očkování. Z paní veterinářky vyzařuje empatie vůči zvířatům a snaží se minimalizovat stres při vyšetření zvířete. Po vyšetření nám poskytla spoustu odborných rad a doporučení. To vše navíc za příjemnou cenu. Pokud máte jako my problém s cestováním s mazlíčky, neváhejte a kontaktujte ji. :)

• Onemocnění srdce a dýchacího aparátu
  • Nemocí spojené se zažíváním