Ivana Kašpárková, veterinář Brno

MVDr. Ivana Kašpárková

Veterinář Více

Drobného 4, Brno
Ošetření u Vás doma - MVDr. Ivana Kašpárková, Domácí zvěrolékař, veterinář, který přijede k Vám domů

Hotovost

Diagnostiku březosti pomocí ultrazvuku

Drobné chirurgické zákroky

Klinické vyšetření – zjištění problémů s očima, ušima, ústy, plícemi, srdcem, zažívacím traktem, kůží • od 200 kč +14 Více

Kožní stěry a seškraby pro cytologické vyšetření (pod mikroskopem) na kožní onemocnění a parazity

Neurologické vyšetření

Odběr krve a její odvoz do laboratoře (s výsledky do dvou hodin)

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinář, který přijede k Vám domů. Ošetření Vašich zvířecích kamarádů doma, bez stresu z převozu, čekání v čekárně, když máte čas. Domácí zvěrol...

• Onemocnění srdce a dýchacího aparátu
  • Nemocí spojené se zažíváním
  • Onemocnění očí, uší, nosu či kůže

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 200 kč

180 Kč

9 Kč

Názory

Paní veterinářce mnohokrát děkuji...přijela ke mně domů a mé čivaví kluky prohlédla,oočkovala a ještě poradila! DOPORUČUJI VŠEM,KTEŘÍ HLEDAJÍ PRO SVÉ PSÍ MILAČKY SKVĚLOU,OCHOTNOU,ODBORNOU VETERINÁŘKU!!!
Není nad pohodlí domova:-)

Nejlepší paní veterinářka, jakou jsme si jen mohli přát. O naše nemocné mazlíčky se vždy pečlivě postarala, snažila se vždy přijít na podstatu problému, měla moc pěkný vztah se všemi našimi domácími miláčky a i my jsme se na ni vždy těšili, když k nám měla přijet. A jako extra bonus - nikdy jsme se nemuseli se zvířátky vláčet do ordinace, protože vždy dojela až k nám domů. My jsme paní doktorku kvůli stěhování museli "opustit", ale všem doporučujeme využít její služby. Vy ani Vaše zvířátka nebudete litovat. Nikoho ochotnějšího a lepšího nenajdete!

Děkuji paní veterinářce za výbornu spolupráci při očkovaní naší dravé zvěře. Bez jejího příjezdu až k nám do bytu bychom to prostě nezvládli a kocour by asi musel být bez očkování. Z paní veterinářky vyzařuje empatie vůči zvířatům a snaží se minimalizovat stres při vyšetření zvířete. Po vyšetření nám poskytla spoustu odborných rad a doporučení. To vše navíc za příjemnou cenu. Pokud máte jako my problém s cestováním s mazlíčky, neváhejte a kontaktujte ji. :)

• Onemocnění srdce a dýchacího aparátu
  • Nemocí spojené se zažíváním