Mamodiagnost.centrum
Závodu míru 1962, Pardubice

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Mamodiagnost.centrum

Na mamografii, jsem byla v srpnu, další prohlídku mi dali až v prosinci, kde jsem zjistila, že se mi bulka sici zvětšila, ale že to mám pouze že stresu a na kontrolu mám přijít za rok. Nedalo mi to a nakonec jsem šla na mamografii do HK, kde mi Bulku do týdne vyoperovali a zjistili, že příčina je štítná žláza. Proto mamografii zde rozhodně nedoporučuji.

Dnes jsem byla na vyšetření a musím pochválit celý tým, přístup fajn, jak sestra na recepci, tak u mamografu. Paní dr. Niangova mi doplnila ultrazvuk a její přístup byl naprosto normální. Je to tam jako na běžícím pásu, během pulhodinky jsem byla hotova. Já muzu jen pochválit a poděkovat. :-D

Tak jsem u paní doktorky byla dnes poprvé a jsem velmi zklamaná. Předtím jsem chodila k jinému doktorovi, ale bohužel, pojišťovna vyšetření u něho neplatí. Sestra moc příjemná nebyla,nechala mi vyplnit dotazník, na který spěchala, pak mě poslala na snímkování a pak, že si mám počkat v čekárně. Během 5 minut mě zavolala, že mám napsanou zprávu. Na moji reakci, že jsem ještě nebyla u doktorky, mi sdělila, že to není třeba, že paní doktorka viděla snímky, že je vše v pořádku a můžu odejít. Tedy to je rychlost, během 5 minut vyvolat snímky, pořádně je prohlédnout a napsat zprávu pro gynekologa. Čekala jsem, že si mě paní doktorka prohlédne ještě prohmatáním prsou a sdělením, jak se dále chovat, co sledovat, na co si dávat pozor. Takhle jsem si připadala jak na běžícím páse a o kvalitě tohoto vyšetření silně pochybuji. A vlastně ani nevím, jak paní doktorka vypadá.

Tak negativní přístup k pacientům jsem ještě nezažila. Sestra u příjmu je arogantní, paní doktorka se s pacientkami baví pouze mezi otevřenými dveřmi. Jediný problém je, že v Pardubicích si lékaře nelze vybrat.
Vyšetření v této ordinaci je odstrašujícím případem, jak by vyšetření mělo vypadat.

X

Nelíbí se mi neosobní jednání paní doktorky i sestry v recepci. Je pravda, že diagnózy už nehlásí v čekárně, ale přístup byl stejně hrozný. Chtěla mě poslat na zákrok aniž by mi cokoliv vysvětlila. Jediné co mi řekla, že mi bulka při kojení bude vadit (plánovali jsme miminko). Ale zapomněla říct, že bude delší dobu trvat, než se jizva zahojí. Okamžitě jsem se objednala ještě jinam na konzultaci (na vyšší pracoviště) a tam mi řekli, že není třeba operovat (vyšetření proběhlo velmi důkladně, ne jako u paní doktorky). Během kojení jsem žádné potíže neměla. Jsem ráda, že jsem přešla jinam.

Velice příjemné vystupování jak sester na recepci, tak při snímkování i posléze MUDr. Hrnčířové, která na místě prohlédne snímky, které okamžitě dostává ze snímkovacího přístroje do svého počítače. Cením si i toho, že jsem šla na řadu v době, na kterou jsem byla objednaná, tedy bez zbytečného čekání

zkusím si na paní doktorku stěžovat i na lékařské komoře, protože jsem odcházela s brekem jako malá holka. Nevím, co takový člověk dělá na pozici lékaře. To že si vyřizovala soukromé hovory během doby, co jsem ležela a čekala na vyšetření by mi až tak nevadilo, ale co následovalo potom bylo velmi neprofesionální. Po celou dobu vyšetření měla tvrdé a nepříjemné narážky na můj věk a vzhled. Nadával mi, že ještě nemám děti, ale když nemám přítele, tak těžko můžu mít děti. Hubená jsem byla vždy a nejsem žádná anorektička, její narážky byly opravdu nechutné. Dál už to nebudu rozepisovat, prostě UŽ NIKDY VÍCE.

bohužel i já mám jen ty nejhorší zkušenosti se "sestrou" u této paní doktorky. Absolutně neprofesionální, hrubé až agresivní chování. Vyšetření na mamografu mě strašně bolelo, už jsem byla na hodně vyšetřeních mamografem, ale nikdy mě nebolelo a to si myslím, že vydržím docela dost. O nevhodných narážkách na má prsa ani nemluvím. Člověk jde na toto vyšetření už i tak dost vystresovaný, a tady mu to nepřidá. Nedalo mi to a informovala jsem se na tuto sestru, a bohužel jsem nebyla jediná, kdo si na ni stěžoval. Holky, tohle nemáme zapotřebí!!! Pokud máte podobné zážitky s touto "sestrou" napiště mi na nedamese2013@seznam.cz.

Dnes jsem absolvovala vyšetření mamografem v ordinaci této paní doktorky. VARUJI VŠECHNY PŘED SESTROU OBSLUHUJÍCÍ MAMOGRAF!!! Byla nesmírně hrubá, arogantní a neprofesionální. Vyšetření bylo nesnesitelně bolestivé. Když jsem se ozvala, že vyšetření bolí, ještě přidala na síle a vyjádřila se, že nic nevydržím. Zřejmě trpí nějakým komplexem a vybíjí se na pacientkách. Toto primitivní a neetické chování mě naprosto uzemnilo. Mám nyní velké bolesti. Je to špatná vizitka doktora, když spolupracuje s takovým "materiálem". NENECHTE SI LÍBIT TAKOVÉ CHOVÁNÍ A BRAŇTE SE!!! TOTO SE JIŽ NESMÍ OPAKOVAT!!! Již nikdy tam nepůjdu!!! Jen na závěr dodávám, že to bylo vyšetření v rámci prevence, na které mám nárok. Byla jsem zodpovědná a jen doufám, že nebudu mít z tohoto vyšetření trvalé následky.

U paní doktorky jsem absolvovala doposud nejhorší lékařské vyšetření. Měla jsem doporučení od pana doktora kvůli bolestivosti v prsou, mezi asi dalšími 10 ženami sedícími v čekárně jsem byla jediná, která si vyšetření neplatila sama (jen naivně věřím, že to nemělo vliv na celkové vyšetření). Během samotného UZ vyšetření jsem dostala od paní doktorky psychologickou přednášku, že prsa jsou naší předností a ukládají se do nich naše problémy, takže bych asi měla zanalyzovat svůj dosavadní život a "děvenko, si rozmyslete, kdy chcete mít děti" mě už úplně dorazilo (je mi 30). Paní doktorka by se měla věnovat svému oboru a psychologické rozbory přenechat jiným odborníkům, protože po tomto vyšetření jsem já osobně byla dost psychicky zdeptaná a jen věřím, že při té přednášce občas mrkla na monitor a kontrolovala, zda prsa mám opravdu v pořádku.