Ordinace klinického psychologa
Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Paní doktorku Hrdou navštěvuji od listopadu 2020. Tuto psycholožku mohu jen a jen doporučit. Je to nesmírně empatická, vnímavá a citlivá žena. Během každého sezení cítím, že mám její maximální pozornost. Moc mi pomáhá. Naučila mě vzít svůj život zpátky do vlastních rukou a milovat ho. Nevěřila jsem, že ještě někdy poznám, jaké to je těšit se na každý nový den a být zase šťastná. Opravdu šťastná. Tímto paní doktorce Hrdé ze srdce děkuji za veškerou její dosavadní péči, trpělivost a ochotu. Doslova mě zachránila.

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Bohužel musím potvrdit to, co zde již v ostatních recenzích zaznělo, a to nedostatek empatie, vyřizování si osobních záležitostí při sezení + přirovnávání mých problémů k příkladům z její rodiny, což by samo o sobě asi vadit nemuselo, ale já z tohoto přístupu měla spíše pocit ten, že obrací téma mého problému na téma jiné, pro ni asi více zajímavé. Díky tomu jsem si k paní Hrdé nedokázala vypěstovat ani za několik sezení pocit důvěry, což je asi u psychologa špatně. Vrcholem pro mě bylo, když si i po cca třech sezeních nepamatovala, že jsem u ní už před tím byla... Pomoc tedy budu hledat rozhodně jinde.

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Nedoporučuji. Psycholožka nemá dostatek empatie. Vyřizuje si soukromé hovory během terapie. Kouká na pacienta nedůvěřivě svým nepříjemným pohledem. Srovnává vaše stavy se svou rodinou. Hodinové sezení klidně zkrátí na půl hodiny. Jedná naprosto neprofesionálně. Horšího psychologa jsem nepoznala!

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Nepříjemné prostředí, během "terapie" zvedla telefon a řešila osobní záležitosti, bohužel moje prvni zkušenost s psychologem a za me velice neprofesionální. Připadala mi neempaticka, tím jsem bohužel filtrovala informace, které jsem měla na srdci a to samozřejmě k ničemu nevedlo. Hledala jsem pomoc jinde a další zkušenost již byla skvela.

C
Umístění: Ordinace klinického psychologa

Paní Ivana Hrdá je skvělá psycholožka. Byla jsem na tom zle, hodně mi pomohla. Vřele ji doporučuji :-)

Velice citlivá doktorka , která se dokáže vcítit do problému pacienta . Je to empatická žena , která mi ukázala , že si mohu klást cíle , o nichž se mi ani nesnilo . Jde hlavně o cílevědomí .

velmi mi pomohla