MUDr. Ivana Dvořáková

Zubař Více

Kamenný Újezd 1 adresa

Stomatologická ordinace
Náměstí 220, Kamenný Újezd

S prací paní doktorky jsem vždy nanejvýš spokojen. Svou práci odvádí velice kvalitně, fundovaně a za použití moderních přístrojů, do kterých muselo být postupem času mnoho investováno. Se svou zdravotní sestrou tvoří profesionální tým. Vždy jsou obě příjemné. Jem u nich od narození (26 let) a mohu jedině doporučit.

Paní doktorka je skvělá. Chodím k ní už 20 let (je mi 27). Vždy mi perfektně zpravila zuby. V dětství jsem nosila rovnátka a chodla jsem na kontrolu i k jiné paní doktorce, která o MUDr. Dvořákové tvrdila, že je velice precizní. K paní doktorce chodí celá naše rodina (od babičky až po synovce). Nikdy jsem u ní neměla dojem, že ze mě jen tahá peníze a když už za něco zaplatím, tak tou pečí se mi to u paní doktorky vrátí. Přístroje, ketré používá jsou moderní a je vidět, že investuje do své ordinace. Jak jsem již řekla, já sobně i celá má rodina jsme s prací paní doktorky velice spokojeni.

paní doktorka je velice příjemná a hlavně své práci rozumí. ačkoli jsem měla v dětství ze zubařů strach, díky ní se opravdu nebojím.Jen sesřička Evička by potřebovala obměnit :)

Velmi dobrý pocit z ošetření,nemusím se u ní bát bolesti a teprve ve svých padesátipěti letech se poprvé nebojím k zubaři. Škoda, že jsem jí neobjevila dříve.

Neříkám, že je nejlepší, ale je finančně dostupná, a vždy dělá svou práci dle nejlepšího vědomí a svědomí, je velmi slušná a o pacienta se zajímá. Stará se o pacientovo blaho, vždy vše vysvětlí a s pacientem zkonzultuje, navrhne více variant.
Mám ji ráda, i když se k zubaři všeobecně vždycky strašně bojím. A myslím, že skutečnost, že za ní jezdí i mnoho přespolních (a zdaleka ne jen z Budějc, ale i z větší dálky), hovoří za vše.

Paní doktorka je absolutně nejlepší. Má velmi lidský a šetrný přístup . Chodíme k ní celá rodina a velmi dobře se chová i k mým dětem. Vždy ochotně poradí, pomůže a podpoří. a vím o čem mluvím, se zuby jsem si užila svoje. Vždy nabídne několik řešení problému, co se týče zdravotní i finanční stránky. Určitě doporučuji:

Paní doktorka je odbornice i vstřícný člověk.Při bolesti ošetří co nejrychleji.Dostalo se mi,k mému překvapení,zdarma ošetření,za které se jinde připlácí nemalá částka.Mohu doporučit.

Paní doktorka je odbornice i vstřícný člověk.Při bolesti ošetří rychle bez dlouhých odkladů.Dostalo se mi,k mému překvapení, zdarma ošetření,za které se jinde připlácí nemalá částka.Momu doporučit.

Paní doktorka je příjemná, ochotná, rozumí své práci, mohu jen doporučit

Paní doktorka je perfektní,vždy mi od problému pomohla mohu jen doporučit.