Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Naprosto příšerný a arogantní přístup!!!! Když mi řekl "Odpovídejte jednoslovně, mě celé věty nezajímají" tak jsem si myslela, že si dělá srandu. Jak mám popsat co mě trápí. Choval se ke mě z pozice síly, arogantně! Nebyl mi ani ochoten říct ani výsledky měření!!!!

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE sluchadla, kontrola

Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

Pan Svoboda je velmi příjemný doktor. Našla jsem si ho na internetu a zavolala ráno. Na druhou odpoledne jsem měla přijít. Podotýkám, že neměl ordinační den pro "krční". Ošetřil mne, nastavil lečbu, všechno mi vysvětlil, původ mého zdr. problému a jak užívat léky. Byla jsem asi u 5 jiných lékařů a nepomohli mi až pan doktor Svoboda. Moc mu za to děkuji a doporučuji ho!!!!

Neprijeme a arogantni chovani od pana doktora pri objednani i pri osetreni.Nedodrzovani pracovni doby. Hana

Pan doktor Svoboda i paní doktorka Nezvalová jsou oba velmi příjemní a milí lidé. Navíc jsou to kvalitní lékaři, kteři svůj obor perfektně ovládají a mají výborné vybavení. Chodíme k nim celá rodina, ošetřují jak děti tak i dospělé. Moje maminka má od dr. Svobody i sluchadlo a od té doby slyší. Jsme všichni velmi spokojení a můžeme je všem jenom doporučit.

U pana doktora jsem byla na vyšetření v Židlochovicích. Ikdyž jsem nebyla objednaná , tak mě pan doktor ošetřil. Vysvětlil mně všechno a především mně opravdu pomohl a vyléčil. Jeho zdravotní sestřička -je člověk na svém místě.Byla na mě milá a opravdu se mně jak pan doktor ,tak i sestřička maximálně věnovali. Moc jim děkuji a mohu všem pacientům jen doporučit. Alena M.

Prišla jsem k pánu doktorovi v nedeli odpoledne na pohotovost v Brne-Bohunicích a rekl mne co tam lezu,když mužu jít ráno do ambulance orl v pondelí,pri zanetu stredního ucha a teplote mne to uplne dostalo do kolen,malem mne ani nevyšetril.S tak arogantním doktorem sem se jeste nikdy nesetkala:-(((

Byl jsem u pana doktora s nemocnýma mandlema. Pěkně mě vyšetřil a hezky se ke mně choval. Jeho sestřička je rovněž velmi příjemná. Mrzí mě, když je nespravedlivě obviňován, protože u nás si ho vážíme.

Asi jsem také byla ve špatný čas na špatném místě, jak už zde napsala jedna paní. Pan doktor evidentně nezvládá časový pres.Mne velmi odbyl při anamnéze,což u mého stavu je velmi důležité.Evidentně na mne neměl ani čas ani náladu.Velmi neprofesionální a arogantní chování.

Výborný lékař, výborná sestra, pěkná ordinace, komunikace i přez přez net. stránky. Byla jsem velmi spokojená. Na návštěvu jsem se objednala a byla jsem kvalitně ošetřená. Na základě vlastní zkušenosti mohu jenom každému doporučit.
Petra Vaculíková