Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Dcera si zlomila nos na zavolani nas vzali okamžitě pristup k diteti naprosto úžasný pan doktor i sestricka hodní naprostá spokojenost

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Sestřička po telefonu velmi nepříjemná a neochotná. Nakonec objednáno jinde.

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Setřička i pan doktor jsou perfektní, chodím tam už dlouhá léta. Je pravdou, že někdy pan doktor nemá náladu, ale na jeho profesionalitě a perfektní péči se nic nemění. Děkuji Martina

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

V ordinaci se střídají tři lékaři, paní doktorka i druhý doktor jsou dobří, k Mudr. Svobodovi bych už nikdy nešla!
Přišla jsem k němu se zánětem středního ucha, prohlédl mě, řekl, že tam zánět je, ale že mi antibiotika nedá, protože jich píše moc a pojišťovně se to nelíbí. Tak ať si o ně řeknu někomu jinému! Podle mě absolutně nepřípustné jednání.
O sestře ani nemluvím, to je případ sám pro sebe - arogantní nepříjemná ženská.

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Přestala jsem slyšet na jedno ucho, v době, kdy jsem se lečila s virozou. Volala jsem paní doktorce, nejdřív mi vynadala arogantní sestra, že můj stav není akutní a objedná mě až za 2 měsíce, pak mě předala doktorce, které jsem nestihla říct ani slovo a ta teda byla arogantní ještě víc. Rvala na mě co si jako myslím, že nebudu předbihat lidi co jsou objednani. Nakonec jsem musela nemocná jet do nemocnice, do Brna kde mi bohužel akutní stav potvrdili, Sestra i doktorka jsou sprosté a arogantní... takhle se lékař chovat nemůže. Budu podávat stížnost. Akutní případy mají přednost.

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Dnes jsem byla na kontrole s uchem dcery 6 let. P. doktor ji vítal slovy,, ahoj slečno,, při vyšetření ,, ty jsi ale šikovná holčička,, p. doktor byl milý, za mě spokojenost a hezký přístup k dětem.

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Naprosto příšerný a arogantní přístup!!!! Když mi řekl "Odpovídejte jednoslovně, mě celé věty nezajímají" tak jsem si myslela, že si dělá srandu. Jak mám popsat co mě trápí. Choval se ke mě z pozice síly, arogantně! Nebyl mi ani ochoten říct ani výsledky měření!!!!

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE sluchadla, kontrola

Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

Pan Svoboda je velmi příjemný doktor. Našla jsem si ho na internetu a zavolala ráno. Na druhou odpoledne jsem měla přijít. Podotýkám, že neměl ordinační den pro "krční". Ošetřil mne, nastavil lečbu, všechno mi vysvětlil, původ mého zdr. problému a jak užívat léky. Byla jsem asi u 5 jiných lékařů a nepomohli mi až pan doktor Svoboda. Moc mu za to děkuji a doporučuji ho!!!!

Neprijeme a arogantni chovani od pana doktora pri objednani i pri osetreni.Nedodrzovani pracovni doby. Hana