Ord. lékaře specialisty - neurologie
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie Krční páteř

Dobrý den, naprosto souhlasím s Petrou. Pan doktor je velmi vstřícný a slušný člověk, výborný specialista. Sestřička rovněž velmi slušná, komunikativní.
Antonín

Tento doktor neléčí snaží se vás zbavit co nejrychleji to umí. Pět let se mi motá hlava. Udělal mi EEG a když tam nic nebylo řekl mi že to je v pořádku. Na dotaz co tedy dělat dál když se mi hlava neustále motá, mi řekl ze to je ze stresu. A že už na další kontrolu nemusím.

Pan doktor Slavík je vynikající odborník,skvělý lékař i člověk.Čekárna opravdu bývá přeplněná,objednací doba je také dlouhá,ale podle mého mínění,když si bude p.doktor zvát míň lidí na jeden den,termíny objednávek se logicky ještě oddálí.Všechny tyto problémy jsou způsobeny právě tím,že je pan doktor opravdu dobrý a chodí k němu hodně lidí.Jestli někomu vadí,že stráví nějakou dobu čekáním,nic mu nebrání změnit lékaře.

Velmi mi pomohl.

Výborný specialista, nic nepodcení. Doba objednání je sice delší.

Nedoporučuji, velmi negativní přístup. Dlouhé čekání, přístup často skoro až arogantní. Prostředí čekárny i ordinace šedé, pochmurné.