Adresa

Karlovy Vary
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Ráda bych tímto velmi důrazně všechny varovala před "MUDr." Kundrátem, který ani po roce stížností ze strany mého tatínka NEODHALIL, že se jedná o rakovinu žaludku. Nyní je již na jakoukoli léčbu příliš pozdě.Co jste to za lékaře???!!!!! Hluboce se styďte!!!

Evelyna Foudová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

jsem u něj deset let a nemám nejmenší problém... je fajn..vtipný, žádný suchar...a diagnoza...?Trpím na angíny takovým způsobem že jen zvracím,motá se mi hlava a bolí tělo že se ani nehnu.. ve skoro 40°C teplotách..já nejlíp vím že to je ta moje angína..tak mu to řeknu, a taky jsem si byla jista, že mi výborně pomůžou maximálně dvoje atb. no co čert nechtěl po více jak deseti letech jsem na ně dostala alergii..a kdo věděl o co jde a vše rychle vyřešil? Pan Kundrát...!!! Každý člověk prožívá danou nemoc jinak...a žádný doktor není ve vašem těle aby přesně věděl jak zrovna vy to vnímáte...!! tolik lidí denně mu řekne na chlup stejné příznaky a myslíte že je u každého řeší stejně..? asi těžko.je to strašně nevděčná práce...nechtěla bych ji dělat...jediná chyba na dalších třeba 200 bezchybných lidí...za pomoc se neděkuje to se tady lidi nenaučili..ale jak se mužou do někoho opřít to je panečku ... a pomlouvá se jen at to všichni vedí... u mě na 100% borec...ale je to taky jen nároz..nikomu to nenutím...:-)


P

Nejvetsi borec, opravdu dokaze pomoct a poradit, jeden z nejlepsich lekaru :))


Lékař na svém místě,výborný diagnostik,to,že píše na PC a nedívá se na Vás není pravda a bohužel je doba,kdy je nezbytně nutné počítač používat-je to všude.
V ordinaci pana doktora vládne vždy pohoda,klid,což je pro mě důležité.


Pan doktor je tak dobrý na vyléčení vymknutého kotníku, ale co se týče nesportovních chorob, je to slabší... :-// Zeptá se, co mi je, co chci napsat, nebo kam doporučit, takže kdybych měla vlastní razítko a licenci, nepotřebuji ho. :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Pan doktor je výborný lékař. Je to inteligentní člověk a jeho přístup k pacientům se mi nezdá nevhodný či špatný.


J

Pan doktor mně vždycky dobře poradil a pomohl.
Že je trochu jiný v přístupu k pacientům to je otázka,
někdy se na mně ani nepodívá a ani nedotkne, ale přesto pomůže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti