Ivan Kocka

Gynekolog
Masarykovo náměstí 35, Kyjov

Vítězná 1, Rohatec

Za Poštou 112, Veselí nad Moravou

Tohoto doktora jemuž dnes nemůžu přijít na jméno v žádném případě nedoporučuji ženám, které mají nějaké potíže. Již první návštěva mě odradila, kdy si mě pan doktor prohlédl a do 5 minut byl se mnou hotov. Můj problém chtěl řešit jako vždy nasazením antikoncepce. Otázka zněla jak dranou si ji můžu dovolit místo aby zjišťoval, která by mi měla sednout. Požádala jsem ho o krevní rozbor před předepsáním antiny jelikož mi byl dělán naposledy před 5 lety - nebylo mi to umožněno, proto jsem antinu odmítla a lékař nasadil prášky (sice za 45kč), které používají chovatelky koček, aby ''nezabřezli''. Samozřejmě léky mi nepomohli a tak jsem se trápila dále. Po čase jsem na jeho tvrzení dala a nechala si tedy antinu předepsat. I tak jsem měla problémy, které jsem s ním chtěla konzultovat a pan doktor mě odbyl větou ,,Kdyby jste nebyla žena, neměla by jste žádné problémy. Až budete mít za sebou 20 let sexuálního života, můžete přijít, že vám něco je''. Po měsíci jsem dostala vaginální nemoc a byla jsem odkázána z nemocnice k mému gynekologovi. Pan Kocka jinak méně běžnou, ale známou nemoc hledal na Wikipedii !!! a po předepsaném léku mě odvezla z domu sanita do špitálu kde lékaři nadávali kdo mi takové svinstvo předepsal! Přešla jsem k nové gynekoložce, ta provedla krevní vyšetření a dle výsledků mi zjistila vysoký trombogen. Který mi mohla zvýšit předepsaná antina tady panem doktorem jenž se bránil mi toto bezplatné vyšetření udělat! Pan doktor kdysi možná býval kapacita, ale teď by se raději měl odebrat do důchodu. Bohužel za poslední roky nejsem jediná kdo měl s panem doktorem problémy, stačí si poležet pár dní na gynekologii a hned víte na tohoto doktora spoustu negativ.

Pana doktora Kocku nikomu v žádném případě nedoporučuji. Dívkám předepisuje antikoncepci při první návštěvě bez toho, aby je vyšetřil. Když jsem k němu přišla s problémem, stačil mu jen popis mého problému a opět bez jakéhokoliv vyšetření mi předepsal nějaké prášky a poslal pryč. Okamžitě jsem přešla jinam a jsem ráda. Pan doktor je nejspíš v pohodě, jen pokud se neobjeví nějaká komplikace a někdo po něm něco nechce. Od tohoto doktora rychle pryč...

Já jsem u p. doktora přes 7 let a jsem spokojená. Akorát se mi zdá, že by mohl být více pečlivější a dělat více potřebná vyšetření. Jinak milý, humorný,..

Pana doktora neznám, jen bych se chtěla k němu zaregistrovat.. registrace probíhá jak? Telefonicky nebo mohu jen tak přijít v den, který ordinuje ve Veselí?? Děkuji za odpověď.

špatná zkušenost:(

Pana doktora můžu jen doporučit. Zbytečně nestresuje, každé pacientce se věnuje velmi pečlivě. Než jsem ho objevila tak jsem vyzkoušela 4 jiné gynekology a mohu srovnávat, avšak jeho lidskému přístupu, příjemnému naladění a hlavně zkušenostem se žádný nevyrovnal. Co se týče čekací doby, tak není žádná, pan doktor pečlivě dodržuje objednací čas a nikdy jsem nečekala déle než bylo třeba.

Pan primař Kocka je vynikající lékař,odborník a operatér.Můžu říct,že mě zachránil život.Chodím k němu už 30 let a jsem velmi spokojená.Na všechny mé otázky odpoví,vyšvětlí.Mámráda jeho milé chování,ale hlavně že mě nenachal nikdy ve "štychu".Všem ho doporučuji.Když dělal primáře v kyjovské nemocnici,gynekologie měla velmi vysokou úroveň.

k panu doktorovi chodím už bez mála 7let/ordinace ve veselí/ kde si nemůžu nijak zvlášť stěžovat. sestřička je super, i když poslední doslední dobou ji asi něco trápí, ale koho ne. a pan doktor je ke mě vždycky milý, příjemný a když se ho na něco zeptám, tak mi rád odpoví. je fakt, že jsme spolu nikdy neřešeli žádný komplikovaný zdravotní problém, ale vždycky když jsem něco potřebovala,tak mi vyhověl. možná to bude tím, že se snažím do ordinace vcházet s úsměvem i když se třeba necítím nejlíp. mám ho ráda a můžu říct, že k němu do ordinace se ve většině případů těším a nejsem z něj nervozní. ale je to všechno jen věc názoru - ne každému chutná rajská či koprovka :-D
KP

V žádném případě nedoporučuji,přidávám se ke špatným hodnocením,jelikož mě tenhle doktor velice zklamal.
V těhotenství,byla jediná jeho kontrola ultrazvuk,žádné prohlížení,na genetické testy mě neposlal,jen mi vzal krev,nepomohla ani má žádost,kontrola břicha žádná a jestli se neotvírám,mu bylo taky fuk.
Když jsem si stěžovala na divnou bolest břicha,tak jeho odpověď byla,že,když mě to nebolí každý den,tak to nic vážného nebude.
Má trpělivost přetekla,když už jsem byla ve 31.týdnu a milý pan doktor se ani neuráčil mě poslat na vyšetření ohledně cukrovky,což je zákonem dané.
Takže jsem ho požádala o svou kartu a rychle pelášila k úžasné paní doktorce,která mi rychle dodělala všechny testy,které byly potřeba.
Navíc nechápu na co se u něj má člověk objednávat,když ho nikdy nevezme včas a musíte čekat na schodech třeba i hodinu a půl než na Vás přijde řada.

Milé a slušné jednání. Doporučuji !!!