MUDr. Iva Žampachová

Dermatolog Více

Pardubice, Týniště nad Orlicí 2 adresa

Sam. ord. lékaře spec.- kožní
Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Jana Palacha 1461, Pardubice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec.- kožní Akné

Koukám na špatné recenze, já mám opačnou zkušenost, setřička na recepci byla velmi milá a ochotná, vše vysvětlila, usměvavá, k p.Žampachové jsem byla objednána na čas a v ten čas šla, dostala jsem mast a objednání na laser a uvidíme, jaké budou výsledky..
Objednání bylo delší, cca 3týdny, jelikož to nemám akutní, nevadilo mi to.
Za konzultaci jsem platila 200Kč, asi tak za pět minut, čekala jsem něco víc, ale chápu, že na akné neexistují žádné zázraky, o většině léčby mám načteno a krému jsem zkusila asi milion..
Ale tak uvidíme, jak to bude dál :-)

Velmi profesionální přístup paní doktorky. Jediné negativum jsou dlouhe čekací lhůty na vyšetření...

Byla jsem před 10 lety u pani doktorky a byla velice vstřícná ,ochotná. Dnes jsem po dlouhé čekací době paní doktorku navštívila a byla jsem překvapená chováním .Věnovala mě tak 3 minutky a z jejího chování bylo cítit nezájem a jako když bych ji obtěžovala..Odcházela jsem velice zklamaná. Už bych tam nešla.

Předevčírem jsem telefonovala do recepce, pozdravila a slušně se zeptala na termín. Sestra neskutečně arogantní, mluvila se mnou jako s póvlem. Tak jsem poděkovala a řekla, že vzhledem k jejímu arogantnímu chování již nemám zájem přijít. Bylo mi jasné, pokud má paní doktorka takovéhle zaměstnance, tak to hovoří samo o sobě. Dnes jsem otevřela tyto stránky a nemýlila jsem se. Zítra jedu do Hradce. Bez problémů a hlavně slušně.

Přidávám se také ke slabemu hodnoceni Dr.Zampachové, byla jsem u ni po letech a vždy jsem ji vnímala jako kapacitu ve svém oboru,ale opak je pravdou, vzhledem k tomu jaké "vybudovala" zařízení a jaké reklamy "se vozí" na trolejbusech, se její přístup zdaleka nerovná takové úrovni....a skoro je to škoda, zajímalo by me podle čeho soudí kdo je hoden jejímu zařízení a kdo je pripad ztracenej, alespoň tak jsem si v její ordinaci naposledy připadala ja, nehledě na to, ze si protirecila, postrádala jsem vstřícnost a zajem, nevím, zda je to tím ze už se paní doktorka "namlsala", ale i tak by byla pokora na místě.

Jsem, dáse říci dlouholetou pacientkou paní doktorky, s tím že jsem k ní chodila cca před 10ti lety a teď opět po dvou porodech. Kdysi jsem byla velmi spokojená, ale teď musím dat zapravdu těm, kteří píši, že vše probíhá velmi rychle a od stolu a akutní problém má čekací dobu na objednání až 2 měsíce. Nicméně při poslední návštěvě u paní doktorky mi byla napsána mast a následnou kontrolu, zda měla nějaký smysl, se už nekonala, paní doktorka už jaksi neměla zájem me znovu vidět, mám si prý příležitostně dojít do jejího centra Homea na velice, pro me,drahé procedury a jelikož jsem stále na rodičovské dovolené a tudiztemer bez peněz, tak mám smůlu... na tuto diskusi jsem narazila při hledání nového dermatologa a bohužel je pravdou, že v pardubickém kraji je jich jako šafránu... Kateřina

navstivila jsem ordinaci s akutni svedenim hlavy a olupovanim kuze v hlave odchazel jsem s tim ze mam vsi po dalsi navsteve kdy sem doma zjistila ze to zadne vsi nejsou jsem dostala roztok do vlasu a bylo mi receno ze nemam chodit ze maji plno at jdu jinam...kdyz jedu domu slysim reklamu v radiu ...radeji nekomentovat a uz se tam s nicim neukazu...z lidi co maji "pouze" vyrasku nemaji prachy proto se nezajimaji !!!!

Byl jsem u paní doktorky se 7letou dcerou,která měla /v té době jsem nevěděl / pásový opar.Sestra u paní doktorky nás vyhodila a odmítla dítě ošetřit z důvodu,že nepříjmají nové pacienty.Dceři bylo špatně,měla bolesti.Sestru to vůbec nezajímalo.Nikomu nedoporučuji tuto ordinaci navštívit.Do teď nemohu pochopit,jak si může dovolit odmítnout ošetřit dítě!!!!!
Vážená paní doktorko,měla by jste si udělat v ordinaci pořádek.

Když jsem přišla s atopickým ekzémem k paní doktorce Žampachové, byla velmi neochotná se jím vůbec zabývat. Hned ve dveřích mi sdělila ( bez prohlédnutí ), že na takové lidi nemá čas, že je málo kožních doktorů v pardubickém kraji. Napsala mi krém, o kterém ( volně prodejný v lékarně) jsem jí říkala, že mi nepomáhá a byla se mnou vyřízená. Považuju to za ABSOLUTNĚ NEPROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP. Původně jsem měla v plánu ještě nějaké využívání služeb v centru HOMEA, ale po této zkušenosti se raději obrátím na někoho kdo bude mít profesionálnější přístup ke svým pacientům.

I já přidávám své hodnocení a zkušenost v ordinaci paní doktorky Žampachové. Objednána jsem byla do druhého dne! Vše proběhlo ve velmi příjemné atmosféře a sestřička (myslím, že se jmenuje Lucka) a paní doktorka Košťálová (snad jsem její jméno nepopletla) byly úžasné!!! Příjemné a profesionální, jak při vyšetření, tak následně při zákroku. Moc jim děkuji! Kateřina