Iva Wittnerová, psycholog Plzeň

PhDr. Iva Wittnerová

Psycholog, Psychoterapeut Více

3 názory

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

U Velkého rybníka 115, Plzeň
Ordinace klinické a dopravní psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

 • klinická psychologie
 • psychoterapie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické a dopravní psychologie ODESLANA Z NEUROLOGIE

Mockrat dekuji pani doktorce Wittnerove,za jeji lidsky pristup k cloveku,za prijemne povidani i rady,za snahu rozebrat se mnou moje problemy a poradit a pomoci.Pri jejim, jiste stresujicim povolani, je starostliva a ma opravdu zajem o pacienta.
Jeste jednou moc dekuji ,preji pevne zdravi a jsem rada,ze jsem ji poznala.Eva K.


Úžasná paní doktorka, která si vždy najde čas a co je pro mne velice překvapující a milé, že si pacienty pamatuje již po první návštěvě. To se mi opravdu ještě nestalo. Velice mi pomohla s problémy s dcerou a nyní se na ní obracím i já. Velice vřele doporučuji, hlavně pokud hledáte fajn psychologa.


L

Paní doktorka si udělá na kohokoli čas - snaží se vždy vyjít vstříc, i když má plné termíny. Je vstřícná, je s ní domluva. Je rychlá a její práce je opravdu kvalitní. Opravdu s klidným srdcem moju jen a jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
  nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
  Děkuji za odpověď

  Verbální složka inteligence je součást celkové struktury intelektu a dyslexie je důsledek dílčích dysfunkcí potřebných pro osvojení různých školních dovedností. V jejím důsledku může dojít k nedostatečnému rozvoji některé z dílčích kompetencí. O významu genetických dispozic k rozvoji poruchy typu dyslexie nelze pochybovat. Heritabilitu dyslexie potvrzují mnohé studie. Existují ovšem i jiné varianty vzniklé na bazi perinatálního poškození CNS, které nemusí mít vůbec žádný genetický základ.

  PhDr. Iva Wittnerová

 • Otázka k tématu psychoterapie

  Dobrý den, chtěl bych pomoct s hledání klinického psychologa v mém ( Zlínský kraj ) kraji ale mám atypické věci. Jako duševně nemocná člověk, co má HPO, DID ( to jsou hlavní, vedlejší neřeším ), genderové problémy a podobně. Ale jsem absolutní lajk v hledání odborníka a ještě aby byl placený ze zdravotního pojišetení. Pár lidem jsem volal, ale už si nevím moc rady.
  Neexistuje aspoň poradenctví, kde mi budou třeba kancelářské krysy říkat možnosti které si mohu zařídit? Třeba nikdo mi neradil se jít hospitalizovat, jít na status OZZ, teď nově žádaní invalidního důchodu a ostatní mají aspoň informace.
  Obvodní lékař neví, psychiatr toho má hodně a všichni na mě hledí jako kdybych byl zdraví ale přitom to znáte.
  Máte radu, na jakém kontaktní centrum by mi pomohli a nebo seznam klinických psychologů kteří nabírají aspoň na leden 2020? Děkuji za odpoveď.

  Dobrý den, kontaktujte zdravotní pojišťovnu, jejímž jste pojištěncem, oddělení smluvních vztahů, aby Vám poskytlo seznam klinických psychologů, s nimiž má smluvní vztah. Příp. si nechte od "své" ZP některého ze smluvních klinických psychologů doporučit. Klinického psychologa Vám může také doporučit Váš praktický lékař, u něhož jste registrován. Přeji dobré pořízení.

  PhDr. Iva Wittnerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

 • klinická psychologie
 • psychoterapie