Sam. ordinace PL - gynekologa
č.d. 144, Nasavrky

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Sestřička i paní doktorka jsou hodné a vstřícné, když jste objednána, tak nečekáte v čekárně ani 10 minut. Vše je rychlé a srozumitelné.

Vím že u nás existují dobří doktoři, ale tato paní doktorka k nim rozhodně nepatří. Bohužel nepozná ve 12 t.t že embryo už je 3 týdny mrtvé a v klidu vás pošle domů s tím že je vše v pořádku, že ozvy nenašla jen díky tomu že je embryo někde v rohu dělohy. O vyšetření gravidní ženy s vyšším rizikem onemocnění štítné žlázy asi paní doktorka taky nic neví. Tuto paní doktorku opravdu nedoporučuji.

S paní doktorkou nemám vůbec dobré zkušenosti.Když jsem k pani doktorce začala chodit a neměla jsem žádné zdravotní problémy,tak to šlo až na to dlouhé čekání v čekárně,když ordinovala a nebo zjištění,že jsem objednána a ona neordinuje.Pak jse měla problém otěhotnět a pani doktorka mi předepsala lék utrogestan a měla jsem si měřit bazální teplotu.Kdyz se pořád nic nedělo,rozhodla jsem se přejít k jinému lékaři a tam jsem se cítila jak na jiném světě hned při první návštěvě.Doktor mi oznámil,že měřeni bazální teploty je z roku raz dva a není k ničemu,navic utrogestan mi pani doktorka předepsala brát v dny,kdy by se vůbec brát neměl,protože brát ho v plodné dny,kdy působí jako antikoncepce,pro léčbu neplodnosti asi nebylo to nej.Brala jsem ho tak víc jak půl roku a byl to úplně zabitý čas,navíc jsem nebyla jediná kterou pani doktorka pri nezdarech otěhotnět takto léčila.Teď už těhotná konečně jsem,zásluhou jiného lékaře.

Paní doktorka je moc hodná člověk se jí může svěřit se vším, ovšem to nekonečné čekání v kabince než paní doktorka dotelefonuje je šílené. Jinak jsem spokojená.

Milá doktorka, sestra taky. ale zejména mladé pacientky může překvapit dost hrubý přístup.