Adresa

č.d. 144, Nasavrky
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
4 názory

M
Ověřeny pacient

Vím že u nás existují dobří doktoři, ale tato paní doktorka k nim rozhodně nepatří. Bohužel nepozná ve 12 t.t že embryo už je 3 týdny mrtvé a v klidu vás pošle domů s tím že je vše v pořádku, že ozvy nenašla jen díky tomu že je embryo někde v rohu dělohy. O vyšetření gravidní ženy s vyšším rizikem onemocnění štítné žlázy asi paní doktorka taky nic neví. Tuto paní doktorku opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou nemám vůbec dobré zkušenosti.Když jsem k pani doktorce začala chodit a neměla jsem žádné zdravotní problémy,tak to šlo až na to dlouhé čekání v čekárně,když ordinovala a nebo zjištění,že jsem objednána a ona neordinuje.Pak jse měla problém otěhotnět a pani doktorka mi předepsala lék utrogestan a měla jsem si měřit bazální teplotu.Kdyz se pořád nic nedělo,rozhodla jsem se přejít k jinému lékaři a tam jsem se cítila jak na jiném světě hned při první návštěvě.Doktor mi oznámil,že měřeni bazální teploty je z roku raz dva a není k ničemu,navic utrogestan mi pani doktorka předepsala brát v dny,kdy by se vůbec brát neměl,protože brát ho v plodné dny,kdy působí jako antikoncepce,pro léčbu neplodnosti asi nebylo to nej.Brala jsem ho tak víc jak půl roku a byl to úplně zabitý čas,navíc jsem nebyla jediná kterou pani doktorka pri nezdarech otěhotnět takto léčila.Teď už těhotná konečně jsem,zásluhou jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


.

Paní doktorka je moc hodná člověk se jí může svěřit se vším, ovšem to nekonečné čekání v kabince než paní doktorka dotelefonuje je šílené. Jinak jsem spokojená.


I

Milá doktorka, sestra taky. ale zejména mladé pacientky může překvapit dost hrubý přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti