Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá a snaží se všemožně pomoci. Moc se mi líbí, že se nebrání ani doporučení přírodních prostředků. Děkuji!

Pani doktorka byla velmi ochotna, mila, pomohla mi, dokonce mi problem osvetlila mymi slovy. Doporucuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Díky svých předchozím zkušenostem i díky názoru ostatních pacientů, je více než jasné, že je čas hledat nového lékaře. Paní doktorka má sama buď nízké sebevědomí, nebo má chuť ostatní ponižovat, být nepříjemná ruku v ruce se sestrou, nebo ji to už nebaví. Otřesný přístup vůči pacientovi, chování jako učitel x žák, poučování, nevyžádané rady mimo aktuální téma léčby. Nedoporučuji a tato zkušenost, bohužel, není jen subjektivní názor jedince.

omlouvam se ale sestra my omylem trikrat nepresne vysetrila zrak poprve platila pojistovna dvakrat ja a i potreti ja mam konecne ty spravne hodnoty v obrouccich,necham to na vas co to znamena,lekarka nedela svou praci.....

Ochotná a příjemná paní doktorka

Působí velmi uklidňujícím dojmem, pečlivá a přesná + z ní nejde strach :)

Kdyby byli všichni lékaři jako paní doktorka a její zdravotní sestra tak si můžem všichni gratulovat........chodím k nim velice rád a nikdy jsem neměl problém. Mimochodem obecně - lidské tělo není stroj a trefit se napoprvé do léku aby pomohl a zároveň ho pacient dobře snášel není vždy možné a to že je čekárna plná lidí je znak toho že se vyšetření věnuje potřebný čas a že k paní doktorce lidé rádi chodí. Ordinaci paní doktorky Seďové hodnotím na výbornou.

Velmi přijemná a ochotná paní doktorka

Chtěla bych reagovat na debilní přízpěvek že sestra od paní doktorky dělala listonošku, je to samozřejmně pravda a co je na tom?Asi jste si milá paní nebo pane nepřečetli datum toho přízpěvku na který jste reagoval-a že?V té době totiž Pani Saša nebyla u pani doktorky ještě zaměstnána!!!!Tak než budete příště někoho špinit,nejdřív ověřte fakta!!!A vás musí doktoři taky mít v oblibě.Sestru i doktorku osobně znám dlouhé roky a spolu tvoří báječný tým,přeji jim jen dobré.

Výborný oční lékař