Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

omlouvam se ale sestra my omylem trikrat nepresne vysetrila zrak poprve platila pojistovna dvakrat ja a i potreti ja mam konecne ty spravne hodnoty v obrouccich,necham to na vas co to znamena,lekarka nedela svou praci.....


Ochotná a příjemná paní doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Působí velmi uklidňujícím dojmem, pečlivá a přesná + z ní nejde strach :)


Kdyby byli všichni lékaři jako paní doktorka a její zdravotní sestra tak si můžem všichni gratulovat........chodím k nim velice rád a nikdy jsem neměl problém. Mimochodem obecně - lidské tělo není stroj a trefit se napoprvé do léku aby pomohl a zároveň ho pacient dobře snášel není vždy možné a to že je čekárna plná lidí je znak toho že se vyšetření věnuje potřebný čas a že k paní doktorce lidé rádi chodí. Ordinaci paní doktorky Seďové hodnotím na výbornou.


Velmi přijemná a ochotná paní doktorka


Chtěla bych reagovat na debilní přízpěvek že sestra od paní doktorky dělala listonošku, je to samozřejmně pravda a co je na tom?Asi jste si milá paní nebo pane nepřečetli datum toho přízpěvku na který jste reagoval-a že?V té době totiž Pani Saša nebyla u pani doktorky ještě zaměstnána!!!!Tak než budete příště někoho špinit,nejdřív ověřte fakta!!!A vás musí doktoři taky mít v oblibě.Sestru i doktorku osobně znám dlouhé roky a spolu tvoří báječný tým,přeji jim jen dobré.


Výborný oční lékař


D

Sice k ní chodím pouze na kontroly, ale jsem s ní velice spokojený. Dřív se u ní dlouho čekalo, ale teď už se mi to vůbec nestává.ano dobrá,ale po zkušenostech,jde přez mrtvoly. je chytrá.ale o tom to není.a co v životě? myslíte že to stačí?Na každého jednou dojde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti