Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem odzačátku nadmíru spokojená. Má letité zkušenosti v lékařské praxi, je to vynikající odborník, navíc je moc příjemná, vstřícná, dokáže uklidnit, poradit. A hlavně je ochotna si vyslechnout obavy a názory rodičů malých pacientů, umí vyjít vstříc. Jsme u ni sice krátce, ale neměnila bych. Děkujeme, paní doktorko.


Velmi příjemná lékařka se solidním přístupem k pacientovi

Zdraví

Melichařík


Pro mě i mé dítě ta nejlepší. Pečlivá, lidská, stejně jako sestřička. Neměnila bych!!


Ověřeny pacient

Velmi zkušená, příjemná a vlídná lékařka, vřele doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Paní doktorka je opravdu velmi pečlivá a laskavá. Z mých zkušeností musím vřele doporučit. Je velmi milá ,hodná a má profesionální přístup k pacientovi. K paní doktorce chodím s oběma syny a určitě bych nikdy neměnila. Vždy mě a mým dětem pomohla a velmi dobře poradila,naše zdravotní problémy ji nejsou lhostejné,má srdce na pravém místě. Toto hodnocení patří i sestřičce,která je také velmi skvělá.Chtěla bych jim poděkovat za všechnu péči,kterou nám věnují.


E

Vynikající lékařka, člověk na svém místě, skvělý přístup k dětem.


Paní doktorka je opravdu velmi pečlivá a z mých zkušeností musím vřele doporučit. Je velmi milá ,hodná a trpělivá i k velmi uplakaným malým dětem. K paní doktorce chodím s oběma svými dětmi(dceři bude každým dnem 18) a určitě bych nikdy neměnila. Vždy mě a mým dětem pomohla a velmi dobře poradila. Když jsem byla malá a často trpěla zápaly plic (ve svých cca 7 letech), pamatuji si ji jako velmi hodnou paní doktorku a musím říct dle slov mé matky, že mi hodně pomohla.


Paní doktorka má velice hezký přístup k dětem,a její diagnoza je neomylná,její zkušenosti jsou evidentní,jsem s ní naprosto spokojená,umí poradit a je milá a pečlivá.Jsem ráda že jsme si ji vybrali a neměnila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti