Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náměstí 21, Zdounky
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
2
Ověřeny pacient

Jakmile to bylo možné odešla jsem...Paní doktorka na veškerá onemocnění používá univerzální typ léku: antibiotika. Je jedno jestli máte zápal plic nebo zlomenou nohu - antibiotika a pokud možno v obou případech stejná! Pokud nemáte alergii, vězte, že si vás paní doktorka pošle do své alergologické poradny a heuréka: máte alergii..a k tomu určitě i astma! Na preventivní prohlídku je vynikající a pečlivá..ale pokud vám opravdu něco je, zachraňte se u jiného lékaře..tady to nemá smysl

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K paní doktorce jsem léta chodil, moc jsem nemarodil, chodil jsem spíš jen na preventivní prohlídky. To že byla důkladná a vše důkladně vyšetřila a prohmatala je snad správně. Na mě působila jako velmi pečlivá a dobrá lékařka.

A

K paní doktorce jsem před časem dceru přehlašovala právě od jiného lékaře. Je to už pěkných pár let (tuším třináct) a zatím nemám připomínky, navíc tato paní doktorka dceři pomohla i jako alergoložka - mít doma malého alergika a astmatika je fakt někdy docela záběr. Pozitivní zkušenost mám i jako člověk pracující s dětmi, poradit mi nikdy neodmítla.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, chodím k ní už 19 let, nikdy jsem s ní neměla problémy, ba naopak, vždy mi se vším pomohla a dobře mi poradila. V mém okolí je spousta jiným lidí, kteří jsou s ní také spokojeni. Slyším na ni jen chválu! Mám synovce (3 roky) a vždy se k němu chovala hezky. Nevím, jestli předešlý pisatel je nějak zakomplexovaný proti paní doktorce, ale rozhodně není pravda, že by se paní Petrová chovala špatně k dětem. Řekla bych, že k dětem má velmi pozitivní vztah...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti