Iva Jarolímková, gynekolog Jaroměř

MUDr. Iva Jarolímková

Gynekolog

Okružní 222, Jaroměř
GPG - MED s.r.o. - gynekologie

Naprostá spokojenost, doporučuji. Paní doktorka je profesionál na svém místě. Vždy umí vysvětlit daný problém..

Může sem někdo napsat jaké má paní doktorka ordinační hodiny?

Byla jsem u paní doktorky od dětství od "slepého střeva". To bylo ještě vše v pořádku, bez komplikací. Vyrostla jsem, začala svůj sexuální život a stále dobré. Dokud mi nezačala recidivující kvasinková infekce. Banalita. Začaly jsme léčit a zdá se, že je vše v pořádku. Ale musím souhlasit s předchozí reakcí. Dokud potřebujete jen recept na antikoncepci, je vše v pořádku. Jakmile je problém... Podrážděné jednání paní doktorky mne zaskočilo, udělat mi výtěr bylo patrně velmi obtěžující. Jakýkoli dotaz k mojí léčbě byl podle reakce hloupý. Starost o partnera, zda je třeba nějaká léčba i u něj, byl zřejmě vrcholem mé drzosti. Ještě nikdy jsem se necítila tak rozčarovaná po návštěvě lékaře jako v tomto případě. Odcházela jsem s pocitem, že za mým zdravotním problémem stojí má promiskuita, která je mým řemeslem. Jistě chápete, co tím chci říci. Již jsem v péči jiného gynekologa a spokojená.

DOKTORKA??? ANI NÁHODOU!! pokud člověk potřebuje recept na antikoncepci tak na to je dobrá,ale jakmile nastane něk´jaký problé,který je potřeba řešit, tak je nepříjemná neochotná a vůbec ji to nezajímá!!!během posledního roku jsem u ní byla každej měsíc několikrát s jedním problémem a za celej rok mi nedokázala pomoci!!!absolutní nezájem!!furt se jen něčemu divila!!přitom mi neudělala ani žádný pořádný vyšetření!!! kdyby šlo dát 0 hvězdiček,tak by to bylo nejlepší, páč si ani tu jednu nezaslouží!!

F

K paní doktorce chodím již 10 let a mohu říct, že její přístup je velice profesionální a přátelský, snaží se poradit ke zdraví pacientky. Mohu doporučit!!!

Naprostá spokojenost, příjemná komunikace, snaží se vždy poradit a vyřešit problém. Jednoznačně doporučuji.

Velmi prijemne chovani k pacientum, vstricnost, empatie.

Velmi přívětivé chování, snaží se poradit i v jiných situacích,s kterými má zkušenosti.Jako lékařku doporučuji.

Hana

Jsem zaskočená tím, jaké tu čtu reakce na paní doktorku! Nedám na ní dopustit! Jsem přesvědčená, že nebýt jí, tak bych tu možná nebyla. A jestli se zlobí, pokud nedodržujete pravidelné prohlídky a kontroly, tak je to v pořádku a měly byste si dámy sáhnout do svědomí.

Komunikace 0 %, nezájem a neochota, co víc k tomu dodat...