Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Masarykova tř. 62, Plzeň
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie

K paní doktorce chodím už přes půl roku. Vždy mi velmi úpřimně odpoví na mé otázky a také semnou dokáže sdílet radost. Velmi ji těší jakékoli pokroky a změny, které se človek rozhodne zkusit. Velmi doporučuju, pokud máte chuť se na svými hroznými trablemi i trochu zasmat a odchazet trochu odlehčení. Je dobré také docházet na terapii jinam... protože paní doktorka Gregorová spíš je psychiatr, i když konverzace u běžných kontrol zvládá velice dobře.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Deprese

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Také velmi sympatická. Chodím k ní na doporučení psychiatra a musím říct, že jsem si myslím vybrala správně. Po první schůzce jsem byla trochu vyjukaná, protože upřímnost paní doktorky je opravdu až neúnosná. Na druhou stranu vám ukáže svět tak jak je. Na nic si nehraje a nenandavá vám růžové brýle. Je to realista. A pokud k ní člověk jde s problémem, potřebuje realistu, někoho, kdo by mu ukázal, jak se to doopravdy.
Viděli jsme se zatím párkrát, takže nemůžu objektivně hodnotit výsledky. Snad je mohu říct to, že je mi lépe. Možná je to placebo, možná shoda okolností. Paní doktorku však budu navštěvovat dále.
Hodnocení píší proto, že mi nepřijdou fér dvě hvězdičky u jejího hodnocení. Jestli pan doktorka řekla něco, co bolelo, nebo se vás zeptala na něco, co bolí, tak od toho je snad tady. Kde jinde se mají tahat vaše nejniternější strachy a problémy na světlo.

Paní doktorka mi udělala pouze testy, o mych problémech jsme se z našich několik setkání bavili jen jednou a to jen na okraj a následném mi řekla, že by to chtělo psychiatra a poslala mi k nemu. Z terapie jsem si odnesla jen ztraceny cas a problémy ktere dále přetrvávály. Nedoporučuji!

Než jsem k této paní doktorce šla, byla jsem na dně, nečekala jsem hned na první schůzce zázraky, ale když jsem od ní odcházela, měla jsem v očích slzy. Takže nedoporučují v žádném případě.

Bohužel nemohu doporučit dále. Po rozhovoru člověk odchází ještě bezradnější. Snad to byl jen špatný den nebo chvilková slabost.

Kdyby byli všichni tak skvělý nemusel by být žádný portál. Je to bezva člověk a vynikající psycholožka.

Setkání s paní doktorkou je povznášející záležitostí. Pozorně vyslechne a zasvěceně poradí.