Iva Gregorová, psycholog Plzeň

PhDr. Iva Gregorová

Psycholog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Masarykova tř. 62, Plzeň
Ordinace klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Konečně jsem našla psycholožku, která mi vyhovuje. Paní doktorka se snaží dojít řešení a pomocí, nemluvný zbytečně. Nemaže "med kolem huby"


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie

K paní doktorce chodím už přes půl roku. Vždy mi velmi úpřimně odpoví na mé otázky a také semnou dokáže sdílet radost. Velmi ji těší jakékoli pokroky a změny, které se človek rozhodne zkusit. Velmi doporučuju, pokud máte chuť se na svými hroznými trablemi i trochu zasmat a odchazet trochu odlehčení. Je dobré také docházet na terapii jinam... protože paní doktorka Gregorová spíš je psychiatr, i když konverzace u běžných kontrol zvládá velice dobře.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie Deprese

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Také velmi sympatická. Chodím k ní na doporučení psychiatra a musím říct, že jsem si myslím vybrala správně. Po první schůzce jsem byla trochu vyjukaná, protože upřímnost paní doktorky je opravdu až neúnosná. Na druhou stranu vám ukáže svět tak jak je. Na nic si nehraje a nenandavá vám růžové brýle. Je to realista. A pokud k ní člověk jde s problémem, potřebuje realistu, někoho, kdo by mu ukázal, jak se to doopravdy.
Viděli jsme se zatím párkrát, takže nemůžu objektivně hodnotit výsledky. Snad je mohu říct to, že je mi lépe. Možná je to placebo, možná shoda okolností. Paní doktorku však budu navštěvovat dále.
Hodnocení píší proto, že mi nepřijdou fér dvě hvězdičky u jejího hodnocení. Jestli pan doktorka řekla něco, co bolelo, nebo se vás zeptala na něco, co bolí, tak od toho je snad tady. Kde jinde se mají tahat vaše nejniternější strachy a problémy na světlo.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi udělala pouze testy, o mych problémech jsme se z našich několik setkání bavili jen jednou a to jen na okraj a následném mi řekla, že by to chtělo psychiatra a poslala mi k nemu. Z terapie jsem si odnesla jen ztraceny cas a problémy ktere dále přetrvávály. Nedoporučuji!


A
Ověřeny pacient

Než jsem k této paní doktorce šla, byla jsem na dně, nečekala jsem hned na první schůzce zázraky, ale když jsem od ní odcházela, měla jsem v očích slzy. Takže nedoporučují v žádném případě.


A
Ověřeny pacient

Bohužel nemohu doporučit dále. Po rozhovoru člověk odchází ještě bezradnější. Snad to byl jen špatný den nebo chvilková slabost.


A
Ověřeny pacient

Bohužel nemohu doporučit dále. Po rozhovoru člověk odchází ještě bezradnější. Snad to byl jen špatný den nebo chvilková slabost.


L

Kdyby byli všichni tak skvělý nemusel by být žádný portál. Je to bezva člověk a vynikající psycholožka.


Ověřeny pacient

Setkání s paní doktorkou je povznášející záležitostí. Pozorně vyslechne a zasvěceně poradí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti