Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Valašskokloboucká poliklinika Kontrola

Dnes jsem navštívil ordinaci paní doktorky po úrazu kotníku.
Po 14 dnech s ortézou o berlích a bez došlapu. Překvapilo mně, že v čekárně nikdo nebyl, tak jsem šel hned do ordinace. Když jsem nohou jemně přivřel dveře, tak jsem byl hodně nepříjemně upozorněn, že mám ruce a ať jim nekopu do dveří. Podívala se na mně a řekla : "Ježiši, kdo vám dal takovou ortézu? " Zeptala se, jestli mně to bolí. A to bylo to jediné vyšetření co mi provedla. Dala mi papír do ruky a řekla, že na to můžu chodit, zahodit berle i ortézu. Ve zprávě jsem se dočetl, že mám kotník bez otoku, hematomu atd.
Jak to zjistila jen těžko hádat, když jsem ortézu neměl ani sundanou. Již nikdy více k paní doktorce.

Jedna z nejlepších lékařek.je velmi ochotná,příjemná a hlavně odborník.paní doktorka má lidský přístup a je ochotná a vstřícná ve všech situacích.at už jako chirurg,nebo při práci u záchranky.rozhodně všem doporučuji,sestřička také velmi milá.jsem naprosto spokojená s jejich péčí a můžu jen doporučit.Paní doktorka vždy hledá způsob,jak vám co nejvíce ulevit od bolesti i jiných problémů,je ochotná naslouchat,prostě skvélá!!!!

Pro nespokojeného pacienta: Bože, Ty jsi ale vůl. Když tu drenáž neviděla, tak ji neviděla, ne? Však to tam napsala. A Tobě, pokud se to nezdá, máš se vrátit a říct, co Tě trápí. Jak paní doktorku znám, ona je právě TA DŮSLEDNÁ, KTERÁ MÁ O PACIENTA ZÁJEM. Ale Ty jsi to vydržel, včetně veškerých možných komplikacích, jak přehnaně píšeš, a těsně před smrtí jsi navštívil jiného lékaře, abys mu mohl povykládat, jaká ta Tkadlecová je, a ten borec Tě vytáhl hrobníkovi z lopaty a náležitě Tě poučil.... Patříš do skupinky lidí, kteří by každé ráno měli dostat preventivně po čuni, aby blbě nekecali. V každé profesi platí stejná pravidla, kazdý se může splést, ale jak je to zdravotník, tak to je konec, jak si to mohl dovolit? Dáš auto do servisu, zaplatíš težké prachy, něco se tam udělá špatně, můžeš se třeba nabourat, a taky zabít, stane se...., to nemohli vidět.....Ale jak si mohl doktor dovolit nevidět drén a ještě to tam napsat. Ach jo, chudáci zdravotníci, krásná práce, ale nevděčná. A JEŠTĚ NĚCO, vzpomínám si, jak jsem měla podobný problém, jsem šla za paní doktorkou konzultovat něco, co se mi jinde nezdálo. Byla naprosto profesionální, diskrétní, ochotná a to co mně se nezdálo, bylo v naprostém pořádku. Paní doktorka je tedy i KOLEGIÁLNÍ. Takže, pokud Ti toto nakecal ten doktor, tak je to nějaká nicka s nízkým sebevědomím, toto se totiž nedělá. Paní doktorce přeju hodně spokojených pacientů.

Pořezal jsem si palec kotoučovou pilkou (maflem), na pohotovosti mi zranění paní doktorka (včetně šití nařízlé šlachy) ošetřila. I další kontroly byly provedeny v pohodě. Palec je plně funkční, pouze malá jizva.

Přišel jsem na převaz po tržném zranění, kde mi měla paní doktorka ránu převázat, vytáhnout drenáž. Převázala mi to tím způsobem, že už v autě se mi náplast odlepila. Až po pár dnech a bolestech jsem zjistil, že mi onu drenáž vůbec nevytáhla, ba navíc mi o tom ani neřekla, i když to napsala do zprávy o ošetření, že ji nenašla. Kdybych ji náhodou nečetl, tak bych se nerozhodl navštívit jiného lékaře, aby se podíval, zda tam drenáž zůstala, tak bych ji tam měl už min. týden. Nechci ani domyslet faktu, že by došlo k vážnému zanícení hojící rány až po otravu krve.... Paní doktorka je nedůsledná, neinformuje pacienta, nepříjemná. Nedoporučuji.

tento měsíc jsem se pořezal motorovou pilou, ochotně mi to po pracovní době zašila, rána se zhojila bez komplikací, děkuji moc Vaněk R.

Já mám rovněž velmi dobrou zkušenost, před několika týdny jsem si sobotu pořezal prsty na pravé ruce. Velmi ochotně mi rány zašila, brzo se mi to zahojilo, hybnost prsů bez problému. děkuji K.Mana

Dobrý den,
paní dokroku hodnotím velmi dobře, řezala mi hrču u oka, perfektní práce,žádná jizva, supr.

Tato paní doktorka mi vytahovala stehy. Byla nepříjemná, nejspíš neměla náladu. Navíc jsem za dva dny zjistil, že neodvedla dobře svou práci a v ráně mi nechala ještě zbytky tří stehů!!! Takže příště půjdu určitě někam jinam, její neprofesionalita a neodbornost mě dost odradily.

pěkně mi ošetřila úraz levé nohy, bez jizvy, bez následků.Janota