Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Partyzánů 2174, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už od svého dětství, a teď i se svými dvěma dětmi. Mám k ní důvěru, je milá, ochotná, snaží se pomoct a to nejen předepisováním léků,ale i odkazem na přírodní léčbu. Navíc u ní nemám pocit, jako bych ji obtěžovavala, jak už jsem se mnohokrát setkala u jiných lékařů.Rozhodně doporučujeme!

N
Ověřený profil

Dobrý den:neměla bych potřebu sem psát,protože myslím,že to není třeba.Paní doktorka Kučerová je pro mou rodinu jednička,nikdy žádný prolém,a spokojenností s jejím přístupem a léčbou,chrochtáme,takových lékařů,kteří ví co dělají a dělají to srdcem je opravdu málo!
A ti co tady píšou nesmysly o tom co jakože dělá špatně:proč se nepodepíšete vlastním jménem?Nebo to jsou reakce závistivců?tak na takové,kteří se nedokážou ani podepsat mám svůj názor a ostatní si ho udělají sami.
Paní doktorce přeji hodně zdaru a spoustu spokojených jak rodičů tak i dětiček,hlavně síly a chuť do práce.Hodně zdaru!

Ověřený profil

Já jsem byla s paní doktorkou spokojená za celá léta, co k ní chodím. Měla jsem hodně špatnou doktorku, jako malá jsem začala chodit k pí Kučerové a u spousty věcí pomohla. Za osmnáct let jsem neměla já ani moje maminka problém s přístupem, ani s léčbou. Klidně si klikejte na záporky jak chcete, neříkám, že je kdovíjak skvělá, ale i můj bratránek měl problémy, se kterými jej jiní doktoři posílali pryč, paní doktorka pomohla.


naprostá spokojenost


Paní doktorka léčila mě do mých 19-ti leta a dnes k ní chodím s mým půlročním synem.Paní doktorka rozhodně nic nezanedbává.Měli jsme po očkování druhý den horečku a já myslela,že je to reakce na očkování,paní doktorka řekla,že máme radši přijít,vzala malému moč a zjistila zánět ledvin a odeslala nás do nemocnice,kde nám dělali spoustu vyšetření i sono ledvinek...po návratu z nemocnice jsme užívali ještě antibiotika co nám napsali na celý měsíc i na doléčení.Potom začal kašlat a paní doktorka prcka poslechla a zjistila že se mu usadil kašel na průduškách a nasadila nový druh antibiotik,který zabral i na ledvinky a můj syn je teď naprosto zdravé dítě díky aní doktorce.Navíc v lékařské zprávě z nemocnice má malý napsané rozšířené ledvinové pánvičky a měli bychom chodit do neonatologické poradny,v nemocnici nás nikdo neupozornil až paní doktorka a je ochotná i zjistit příčinu proč jsme nebyli informováni a zda bude nutné navštěvovat poradnu.Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém,hlavně teď když mám miminko velmi oceňuji tak milou,ochotnou a vstřícnou paní doktorku která ví co dělá.A stěmi homeopatiky mi taky velmi pomohla,díky paní doktorce můžu pořád kojit a tím dát mému synovi to nejlepší.


K pani doktorce jsem chodila jako dite. Byla jsem porad nachlazena a neustale mi predepisovala antibiotika. Az na zadost rodicu me poslala na alergologii, kde se problem vyresil. Mela jsem silnou alergii, ktera se ale antibiotiky neleci...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Zatím chodíme k paní doktorce jen krátce, protože se nám v dubnu narodilo miminko, ale jsme velmi spokojení. Je to podle mě velmi pečlivá paní doktorka, udělala malé i vyšetření, která ostatní pediatři nedělají, zajímá se a ptá se, jak prospívá, poradí s případnými nejastnostmi či problémy a pokud jdeme do poradny, nikdy nečekáme, protože si dokáže dobře naplánovat čas, takže u ní není fronta. A ti, kdo homeopatii věří a ví, jak se užívá a pomáhá jim, protože ji používají správně, jistě ocení prvotní naordinování homeopatik.


Paní doktorka rozhodně antibiotika nedává pokud to není zapotřebí.Chodím k ní s dětmi a zkušenosti mám velmi dobré.Dokonce někdy si říkám,že by mohla i antibiotika dát:-)Pokud anti.naordinuje tak se vždycky dívá do počítače kdy mělo dítě anti.naposled.Když se jí něco nezdá tak je na místě když odešle do nemocnice.Je to lepší než něco zanedbat a jenom nezodpovědné matky to berou jako zbytečné.Rozhodně objetuji pár dní v nemocnici a mám klid že je vše v pořádku než potom něčeho litovat.Pání doktorka je zodpovědná lékařka a doporučuji velmi.


:)


velmi dobrý pediatr, vždy dobře poradí


Došlo k chybě, zkuste to znovu