Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Přístup paní doktorky byl velkým zklamáním. Pani doktorka má tendence vše zlehčovat. Po vyslechnutí mých problému mi sdělila, že dle jejího názoru jsem naprosto zdravá mladá žena, kterou jen bolí břicho. Během zákroku také neprofesionální průpovídky. Až když vyšetření odhalilo problém, tak se se mnou začala bavit jako s pacientem. Bohužel její odhad toho, co mé problémy způsobuje byl chybný.

já jsem velmi spokojená, pani doktorka je příjemná,vše vysvětlí a je vstřícná, dá se říci až trpělivá, tím mi dává i duševní podporu. Já osobně se cítím v bezpečí a můžu říci, že mohu hodnotit s hodně doktory ohledně mé nemoci.

Snad pochybila jednou v diagnóze,ale život tím nebyl ohrožen,je lidská a snaží se pro pacienta jen o tu nejlepší léčbu ...

Už dlohá léta se léčím s nemocí slinivky, ale bohužel moje skvělá lékařka odešla do důchodu.Nezbylo mi nic jiného ,než najít nového lékaře.Ale velice tvrdě jsem narazila u paní doktorky.O sestřičce nemluvě.Dle paní doktorky, jsem nikdy nemohla mít nemocnou slinivku, protože ,prý takto nemocní nevypadají.Nejspíše jsem se měla připlazit.Chtěla důkaz o mé nemoci .Když jsem jí ukázala nálezy,tak mě stejně atakovala, že prý nemám vůbec mluvit o svém předešlém lékaři a že jí to nezajímá, že teď je jen ona a ona rozhoduje o tom zda mám nemoc nebo ne!Fakt síla.Než k ní ,to pojedu raději rovnou do nemocnice.Prošla jsem už řadu lékařů ,ale tohle jsem nikdy nezažila.Arogance , nadřazenost, závist a radost s ponižování!!!!!

pani doktorku hodnotím nejvyšší známkou. Skvělá s milým přístupem k pacientovi. Prošla jsem několika lékaři a až pani doktorka mi poradila a vlastně pomohla, jsem jí za to velmi vděčná.

Je skvělá, vše vysvětlí, příjemná, no prostě super doktorka.

Paní doktorka je profesionál,jsem s její péčí spokojená.Jen sestra by nemusela být tak chladná.Mohla by být trochu ochotnější.Každý tam jde jednou poprvé a nemůže vědět,co všechno ho čeká.Toť můj názor,jinak jsem u tohoto odborníka velice spokojená.

nedoporučuji

Výborný přístup k pacientovi, skvělý diagnostik.

Výborné zkušenosti, ohleduplnost, vstřícnost a lidský přístup k pacientovi. Dojíždím do ordinace paní doktorky z Mostu.