Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Přístup paní doktorky byl velkým zklamáním. Pani doktorka má tendence vše zlehčovat. Po vyslechnutí mých problému mi sdělila, že dle jejího názoru jsem naprosto zdravá mladá žena, kterou jen bolí břicho. Během zákroku také neprofesionální průpovídky. Až když vyšetření odhalilo problém, tak se se mnou začala bavit jako s pacientem. Bohužel její odhad toho, co mé problémy způsobuje byl chybný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

já jsem velmi spokojená, pani doktorka je příjemná,vše vysvětlí a je vstřícná, dá se říci až trpělivá, tím mi dává i duševní podporu. Já osobně se cítím v bezpečí a můžu říci, že mohu hodnotit s hodně doktory ohledně mé nemoci.

Ověřený profil

Snad pochybila jednou v diagnóze,ale život tím nebyl ohrožen,je lidská a snaží se pro pacienta jen o tu nejlepší léčbu ...


Ověřený profil

Už dlohá léta se léčím s nemocí slinivky, ale bohužel moje skvělá lékařka odešla do důchodu.Nezbylo mi nic jiného ,než najít nového lékaře.Ale velice tvrdě jsem narazila u paní doktorky.O sestřičce nemluvě.Dle paní doktorky, jsem nikdy nemohla mít nemocnou slinivku, protože ,prý takto nemocní nevypadají.Nejspíše jsem se měla připlazit.Chtěla důkaz o mé nemoci .Když jsem jí ukázala nálezy,tak mě stejně atakovala, že prý nemám vůbec mluvit o svém předešlém lékaři a že jí to nezajímá, že teď je jen ona a ona rozhoduje o tom zda mám nemoc nebo ne!Fakt síla.Než k ní ,to pojedu raději rovnou do nemocnice.Prošla jsem už řadu lékařů ,ale tohle jsem nikdy nezažila.Arogance , nadřazenost, závist a radost s ponižování!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

pani doktorku hodnotím nejvyšší známkou. Skvělá s milým přístupem k pacientovi. Prošla jsem několika lékaři a až pani doktorka mi poradila a vlastně pomohla, jsem jí za to velmi vděčná.


Je skvělá, vše vysvětlí, příjemná, no prostě super doktorka.


Paní doktorka je profesionál,jsem s její péčí spokojená.Jen sestra by nemusela být tak chladná.Mohla by být trochu ochotnější.Každý tam jde jednou poprvé a nemůže vědět,co všechno ho čeká.Toť můj názor,jinak jsem u tohoto odborníka velice spokojená.


nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Výborný přístup k pacientovi, skvělý diagnostik.


K

Výborné zkušenosti, ohleduplnost, vstřícnost a lidský přístup k pacientovi. Dojíždím do ordinace paní doktorky z Mostu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu