Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient

já jsem velmi spokojená, pani doktorka je příjemná,vše vysvětlí a je vstřícná, dá se říci až trpělivá, tím mi dává i duševní podporu. Já osobně se cítím v bezpečí a můžu říci, že mohu hodnotit s hodně doktory ohledně mé nemoci.


Ověřeny pacient

Snad pochybila jednou v diagnóze,ale život tím nebyl ohrožen,je lidská a snaží se pro pacienta jen o tu nejlepší léčbu ...


Ověřeny pacient

Už dlohá léta se léčím s nemocí slinivky, ale bohužel moje skvělá lékařka odešla do důchodu.Nezbylo mi nic jiného ,než najít nového lékaře.Ale velice tvrdě jsem narazila u paní doktorky.O sestřičce nemluvě.Dle paní doktorky, jsem nikdy nemohla mít nemocnou slinivku, protože ,prý takto nemocní nevypadají.Nejspíše jsem se měla připlazit.Chtěla důkaz o mé nemoci .Když jsem jí ukázala nálezy,tak mě stejně atakovala, že prý nemám vůbec mluvit o svém předešlém lékaři a že jí to nezajímá, že teď je jen ona a ona rozhoduje o tom zda mám nemoc nebo ne!Fakt síla.Než k ní ,to pojedu raději rovnou do nemocnice.Prošla jsem už řadu lékařů ,ale tohle jsem nikdy nezažila.Arogance , nadřazenost, závist a radost s ponižování!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

pani doktorku hodnotím nejvyšší známkou. Skvělá s milým přístupem k pacientovi. Prošla jsem několika lékaři a až pani doktorka mi poradila a vlastně pomohla, jsem jí za to velmi vděčná.


Je skvělá, vše vysvětlí, příjemná, no prostě super doktorka.


Paní doktorka je profesionál,jsem s její péčí spokojená.Jen sestra by nemusela být tak chladná.Mohla by být trochu ochotnější.Každý tam jde jednou poprvé a nemůže vědět,co všechno ho čeká.Toť můj názor,jinak jsem u tohoto odborníka velice spokojená.


nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Výborný přístup k pacientovi, skvělý diagnostik.


K

Výborné zkušenosti, ohleduplnost, vstřícnost a lidský přístup k pacientovi. Dojíždím do ordinace paní doktorky z Mostu.


M
Ověřeny pacient

Velmi moudrá,šikovná a sympatická paní doktorka.Umí dodat těžce nemocnému člověku obrovskou sílu k léčbě svým postojem a svojí trpělivostí i časem k vysvětlení léčby.Je to především člověk,který cítí s nemocnými i jejich rodinami.Má můj velký obdiv !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti