8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek vyšetření

Pan doktor Drábek je velmi dobrý lékař. Vždy mi pomohl. Věnuje se pacientovi komplexně. Všechno vyšetří, všeho si všímá. Má profesionální přístup. Má také skvělou paní sestřičku. Děkuji.

Jediný lékař, kde jsem se musela na poslechové vyšetření svléknout do půl těla bezpodmínečně včetně podprsenky, všichni, resp. všechny ostatní mi prádlo vždy nechaly, takže, ehm ehm, je to poněkud nepříjemný pocit. Můj rekord čekací doby 3,5 hodiny. Nikdy ovšem u mě nic nezanedbal a dalo se s ním i domluvit, což se zdaleka o všech lékařích říct nedá.

Mám velice dobré zkušenosti,pokaždé mi dá léky které pomohou :=)) mohu jen doporučit skvělý lékař :-)))

Doktor Drábek při vyšetření normálně komunikoval,přitom se na mne díval,byl sympatický,vůbec se mi nezdál arogantní a hlavně mi pomohl.Vzal mě na vyšetření,protože má obvodní lékařka v tu dobu neměla ordinační hodiny a nedělalo mu to žádný problém.

Strašný doktor - z mých zkušeností. Měl jsem podezření na astma, trápil jsem se půl roku co jsem chodil k panu Drábkovi, poprvé proběhla kontrola, ale pokáždé co jsem přišel znovu a stav se nezlepšoval, tak se na mě ani nepodíval a předepisoval mi silnější a silnější antibiotika.

Po půl roce jsem se rozhodl jít jinam, šel jsem k panu Bubeníkovi, ten mi vzal krev, na základě testů mi předepsal něco na imunitu a za 4 dny jsem byl zdráv.

Reakce na předchozí hodnocení.TO ,že lékař neprojevuje sympatie k pacientovi neznamená,že se mu nevěnuje .Po dlouholeté léčbě mohu konstatovat naprostou důvěru a schopnost pacientovi pomoci,což nelze říci o jiných "chápajících" lékařů.

Tento lékař vyšetřuje stylem, že se na Vás po celou dobu ani nepodívá, neustále datluje do počítače a vyptává se Vás na zdravotní stav snad už od narození. Nakonec Vás ani neposlechne (i když jdete přece s plícema) a tím vyšetření končí. Udělá obrovský zápis, jako kdyby dělal celkové interní vyšetření, přitom žádné vyšetření se nekoná. Asi by měl dělat spíše úředníka, nebo zapisovatelku u soudu, ale ne lékaře. Jsem s jeho přístupem velice zklamaná. Ale sestřička je velice milá.

Skvělý diagnostik s hezkým přístupem k lidem. Symatická sestřička.

Od svých známých jsem slyšela na p.doktora samou chválu. Škoda, že už v Hlučíně neordinuje.