Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Děkujeme panu doktorovi za rychlou pomoc a zajištění další léčby u ORL lékaře. Zjistil se otci, ve 49 letech, tumor kořene jazyka s mezastazemi do krčních uzlin. Jeho rychlá diagnostika zachránila mu zachránila život!
Moc děkujeme!!!

D
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Dlouhodobější potíže s dýchaním, proto jsem se objednala na vyšetření. Mám tetanii, panické ataky. Při vyšetření na přístroji u sestry jsem začala kolabovat.. Stalo se mi to, co mi způsobuje ochrana úst a nosu. Potíže s dechem, srdcem, viděním a může dojít ke ztrátě vědomí. V ordinaci mi doktor říkal, že mi napíše osvobození od nošení ochrany dýchacích cest. Domnívám se, že jsem asi řekla něco, co se mu nelíbilo. Zeptal se mě, zda jsem očkovaná a sdělil mi, že osvobození mohou být pouze očkovaní. V té chvíli mi to bylo jedno, protože jsem byla v hrozném stavu a šlo mi hlavně o to neztratit vědomí a dostat se z polikliniky ven.
Protože žijeme v době, kdy jeden neví, co vlastně platí, volala jsem po návratu domů na ministerstvo zdravotnictví a bylo mi řečeno, že to není a ani dříve nebyla pravda. Že to je jen na lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek vyšetření

Pan doktor Drábek je velmi dobrý lékař. Vždy mi pomohl. Věnuje se pacientovi komplexně. Všechno vyšetří, všeho si všímá. Má profesionální přístup. Má také skvělou paní sestřičku. Děkuji.

Jediný lékař, kde jsem se musela na poslechové vyšetření svléknout do půl těla bezpodmínečně včetně podprsenky, všichni, resp. všechny ostatní mi prádlo vždy nechaly, takže, ehm ehm, je to poněkud nepříjemný pocit. Můj rekord čekací doby 3,5 hodiny. Nikdy ovšem u mě nic nezanedbal a dalo se s ním i domluvit, což se zdaleka o všech lékařích říct nedá.

Ověřený profil

Mám velice dobré zkušenosti,pokaždé mi dá léky které pomohou :=)) mohu jen doporučit skvělý lékař :-)))

Ověřený profil

Doktor Drábek při vyšetření normálně komunikoval,přitom se na mne díval,byl sympatický,vůbec se mi nezdál arogantní a hlavně mi pomohl.Vzal mě na vyšetření,protože má obvodní lékařka v tu dobu neměla ordinační hodiny a nedělalo mu to žádný problém.

Strašný doktor - z mých zkušeností. Měl jsem podezření na astma, trápil jsem se půl roku co jsem chodil k panu Drábkovi, poprvé proběhla kontrola, ale pokáždé co jsem přišel znovu a stav se nezlepšoval, tak se na mě ani nepodíval a předepisoval mi silnější a silnější antibiotika.

Po půl roce jsem se rozhodl jít jinam, šel jsem k panu Bubeníkovi, ten mi vzal krev, na základě testů mi předepsal něco na imunitu a za 4 dny jsem byl zdráv.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Reakce na předchozí hodnocení.TO ,že lékař neprojevuje sympatie k pacientovi neznamená,že se mu nevěnuje .Po dlouholeté léčbě mohu konstatovat naprostou důvěru a schopnost pacientovi pomoci,což nelze říci o jiných "chápajících" lékařů.

Tento lékař vyšetřuje stylem, že se na Vás po celou dobu ani nepodívá, neustále datluje do počítače a vyptává se Vás na zdravotní stav snad už od narození. Nakonec Vás ani neposlechne (i když jdete přece s plícema) a tím vyšetření končí. Udělá obrovský zápis, jako kdyby dělal celkové interní vyšetření, přitom žádné vyšetření se nekoná. Asi by měl dělat spíše úředníka, nebo zapisovatelku u soudu, ale ne lékaře. Jsem s jeho přístupem velice zklamaná. Ale sestřička je velice milá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

Skvělý diagnostik s hezkým přístupem k lidem. Symatická sestřička.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti