ORL ambulance
Chelčického 49/50, Písek

Nemocnice Písek
Karla Čapka 589, Písek

Umístění: ORL ambulance

Skvělá paní doktorka a velmi profesionální. Mohu doporučit. Pomohla mně i mojí dceři, kterou odmítali jinde ošetřit protože si mysleli, že se zdravotní problém vyřeší za krátko sám. Naštěstí paní doktorka pomohla.

Nejlepší ORL doktorka a doktorka vůbec, kterou jsem poznal. Milá, vstřícná, usměvavá a vždycky chce co nejvíc pomoc. A ještě k tomu její odborný, ale pochopitelný výklad je v této profesi skvělý. Nemůžu opomenout sestřičku, také pouze chválím. Všem doporučuji, k jinému ORL doktorovi bych nešel. A paní doktorko, děkuji!!!

Tato paní doktorka si zaslouží jen chválu. Její velice milý přístup společně s jejími znalostmi ji staví na nejvyšší pozici toho, co zde v naší zemi můžeme vůbec najít. Kéž by bylo více takových to doktorů. Vřele doporučuji všem, protože ve svém oboru nemá konkurenci.

Výborná lékařka.

velmi neprijemna a surova

Paní doktorka je profesionál a zaslouží jen chválu. Skoro sedm měsíců si mou téměř čtyřletou dceru přehazovali doktoří jako horký brambor a diagnoza jejího neustálého kašle a zahlenění žádná. V Jihlavě dceru vyšetřila i krčařka s tím, že mandlička je v pořádku a to tak, že nahlédla jen zrcátkem do krčku a roztáhla nosní dírky. Na doporučení kamarádky jsme se obrátili na paní doktorku Gergelyovou a vážili cestu z Jihlavy do Písku. Vyplatilo se. Paní doktorka po lokálním umrtvení zavela sondičku a nález v podobě zánětlivého ložiska na mandli byl na světě! Děkuji za ochotu, laskavost, trpělivost a odborný, leč srozumitelný výklad. Tuto lékařku vřele doporučuji!!!!

doporučuji

Neskutečně milá, příjemná a empatická lékařka. Ležela jsem v Písecké nemocnici po operaci krčních mandlí, týden jsem nejedla a bylo mi čím dál tím hůř. Až paní doktorka mi zdvojnásobila dávky kapiček na bolest a napsala kapačky s výživou, což za osm dní, co mě ošetřovali jiní lékaři, nikoho nenapadlo. Další den jsem šla domů.

Mně tato lékařka opravdu nevyhovovala. V krku jsem stoprocentně měla nějaký problém, ale ona ho nepoznala. Strkala mi do krku různé tyčky apod., ale stejně mě pak jen odšoupla s tím, že tam nějaký bacil asi bude.. a když mi výtěr vyšel negativní, dál už se tím nezabývala. Prý to přejde samo! Aha, zvláštní ale je, že další lékařka, u které jsem byla, mi okamžitě nasadila antibiotika. Asi by to samo nepřešlo, co paní "doktorko"...

nejlepší lékařka s kterou jsem se kdy setkala...