M.S.C. Laser Clinic s.r.o. - laserTh
Hlavní 132, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: M.S.C. Laser Clinic s.r.o. - laserTh Jiný

Paní doktorka mi kdysi zachránila život. Od té doby na mne dává pozor. A od té doby jsem pochoval dva příbuzné, kteří se léčili v normální nemocnici. Děkuji, děkuji, děkuji.

Umístění: M.S.C. Laser Clinic s.r.o. - laserTh Patogeny na plicích, předchozí zápal plic a pobyt v nemocnici, celková únava

Experimentální léčbě fandím, již mam zkušenosti s Bicomem, plazmou, apod., který mi pomohly uzdravit syna po očkování, který jeho mozek a imunita nezvládly. Nyní po 5.ti letech me skolil zápal plic, který ani mudri v nemocnici nedokázali 3 dny diagnostikovat pres snad vsechny příznaky vsech nemoci najednou. Nakonec se prokázala nákaza plicními chlamydiemi a streptokok 2.druhu ????. Léčba v nemocnici 10 dni silná atb 2 druhy nitrozilne, 18 různých prasku/denně ani nevite na co ?! Výsledek ?! Nález je v regresu, bakterie stále přítomny, ale hodnoty jsou v normě, již jste zdráva. Vazne ??? Ze se tak vubec necitim ?! Po jedine návštěvě MUDr hoppe ihned vedela, ze me trápí výše zmíněné bakterie, ale za zápalem plic stoji bakterie tuberkulózy, na které běžné atb nezabírá, proto se necítíte stále dobre. Po jedné terapii mi bylo hned druhy den mnohem lépe, po druhé jsem se cítila opět sama sebou, energická, pozitivní, zdravá. Bylo mi doporučene přírodní doplňky stravy, které jsem si mela sehnat sama kde chci, na druhou stranu, to se mi libi ????. Je pravda, ze pani doktorka je rychlá a srandu si s ni neuzijete, ale na druhou stranu, ma plnou kapacitu a spousty závažnějších případu, treba onkologických, ale zorganizovány to ma se svym personálem perfektne, vždy o me bylo krasne postaráno. Po 2.mesicich jsem bez nálezu bakterii ????, takze doporucuju ✌️

Dobrý den, přes podivný přístup paní doktorky její vyšetření a okamžitá neinvazní léčba zabrala. Za rok posledních vyšetření, kdy pořád běháte na krev a moč a vyšetří vám jen to co doktor jak do křížovky zaškrtne, mi udělala kompletní vyšetření od mozku, srdce a všeho možného co v těle máte. Pořád jsem měla v těle dle CRP nějaký vyšší zánět a nikdo ani obvoďák, srdcař, gynekolog a Bůh ví kolik dalších sono vyšetření jsem měla nebyl schopen říci, čeho se zánět týká. Program na celkovou diagnostiku na tu přišel za 5 minut. Vím co si mám léčit a věřím, že to i pomůže. Také mě během pár minut zbavila bolesti v nohou a to jen vlnovými frekvencemi kdy rozpustila "pucky" v lymfatickém sys. (na to bylo třeba dříve absolvovat celkem bolestivé masáže či tlakové kalhoty). Vyšetření plus léčba během cca hodiny si myslím, že bylo ještě za cca 1.800,- dobrá cena. Doporučuji!

Minulý týden jsem absolvovala vyšetření u paní doktorky. Zdá se mi to až nemožné jak rychle se mi ulevilo. Přišla jsem tam úplně vyčerpaná, bolavá a vyděšená co je se mnou. Lékař mi nedokazal pomoc. Je to úžasné. Moc dekuji.

Když mi bylo jedenáct (teď je mi 15) tak jsem byla hodně nemocná...Normální lékaři nemohli přijít na to co mi je, odcházeli mi orgány...podstoupila jsem několik testů...bez výsledků. Doktoři mi nedávali velké naděje. Mamka už byla zoufalá a někde dostala tip na pani doktorku Hoppe. A ta hned dokázala, asi po 15 min připojení na přístroji, zjistit co mi je. Vyléčila mě. Jen díky ní jsem nyní živá a zdravá :) a moc jí za to děkuji. Stále do Mariánských Lázní jezdíme celá rodina, asi tak jednou za tři měsíce. Neříkám, že je léčba nejlevnější, ale po půl roce stráveném bez výsledků v nemocnicích, je to skoro zadarmo....

Paní doktorka je úžasná. žádné očekávání jsem při první návštěvě neměla, jelikož jsem nevěděla, že ten přístroj rovnou "léčí". Nemám potřebu nikoho přemlouvat a přesvědčovat, dostala jsem se k ní v hrozném stavu, po roce léčení jsem ve skvělé kondici, přístup paní doktorky i sester je úžasný, cítím se skvěle a jsem naprosto spokojená! Když se vám zdá, že je to podvod, už nejezděte zpátky, alespoň nebude čekací doba tak dlouhá!!! - ale neva, v akutním případě mne totiž paní doktorka nikdy neodmítla! vždycky si našla místečko.... je úžasná!

5 členů naší rodiny se nechalo "léčit"paní doktorkou, nepomohla ani jednomu u otce zázračný přístroj jaksi pozapoměl na velmi závažné onemocnění , dokonce upozorňovala, že v této oblasti je zcela v pořádku, pominu-li desítky tisíc, tak věřit této vědmě je hazard se zdravím...

Nemohu posoudit diagnostické ani léčebné schopnosti paní doktorky. Nejsem lékař. Dle propagace se jedná o v ČR zcela unikátní způsob obého. Mohu se jen podělit o osobní zkušenost. Vyšetření a následnou léčbu podstoupil můj t.č. 19ti měsíční syn. Paní doktorka s námi strávila dohromady cca 5 min, během nichž js se mj. dozvěděla, že mému synovi z 85% nefunguje jedna ledvina, má artritidu kloubů, z 26% intoxikovaný organismus, ve kterém je v rozsahu 40% přítomen formaldehyd. To vše během vteřinového překlikávání mezi stránkami aplikace diagnostického programu. K tomu přidala 1 a 1/2 stránky formátu A4 různých údajů o potencionálních alergiích aj., v němčině. Bez vysvětlení, bez komentáře. Pouze mi přeložila potravinové alergeny. Docela "hustoles" pro matku tak malého dítěte, která se snaží stravovat dítě maximálně zdravě, s nadprůměrným dostatkem zeleniny a ovoce, pokud možno v biokvalitě. Dovedu připustit, že ani maximální snaha o zdravý životní styl nemusí přinášet kýžené ovoce (kvalita produktů v nabídce je často diskutabilní, neověřitelná, způsob zpracování může být kontraproduktivní... ) Nicméně mám za to, že sděluje-li lékař takto závažné informace, měl by pacientovi nebo jeho zákonnému zástupci věnovat dostatečnou pozornost - ta je pravda těžko měřitelná. V ordinacích praktických lékařů se setkáváme s nepsaným pravidlem 15min na pacienta - pokud použiji toto měřítko, musím ohodnotit paní doktorku pouze jako supervisora inkasujícího (ne zrovna malý) obnos za diagnostiku/ošetření.

Vážení, ty její zázračné přístroje na "diagnostiku", jako je třeba neinvazivní analýza krve (AMP), jsou podvod, nedávno se tím zabývala i lékařská inspekce a když porovnali výsledky rozborů krve z AMP a akreditovaných laboratoří, rozdíly byly v řádu stovek %, bylo to i ve zprávách. Účtuje si nehorázný peníze za nic. Jediné co asi funguje jsou laserové zákroky, klystýry apod. Ten glutathion, co předepisuje v tabletách, který jsou také nehorázně drahé, je k ničemu, samotný glutathion je výborný, ale ne takto podávaný. Je to legální druh podvodu, já se taky nachytal.

Vážení, musím souhlasit i s těmi z Vás, kteří tvrdí, že paní doktorka je poněkud neosobní a uspěchaná. Má toho hodně a není prostě ten typ, co by se s Vámi chtěl "kamarádit" na potkání. Nicméně její diagnostika, jakkoli mechanismu nerozumím ani za mák, rozhodně správně odhalila to, co už jsem o sobě věděla, a navíc přidala i něco navíc. Odhalené přesně vystihovalo podstatu mých problémů a doporučená léčba zabírá tak rychle, že se mi tomu ani nechce věřit. Už druhý den po aplikace přístroje (po diagnostice následuje léčba) jsem pocítila zlepšení některých mých příznaků. Nevím, jestli to může být placebo, když jsem celou dobu byla ke všemu spíše skeptická...Pořád tak nějak nevím, jak moc tomu mám věřit, ale předepsaná léčba prostě zabírá, takže pokud to trefila náhodou, je mi to vlastně jedno. Také bych chtěla vyzdvihnout, že mi předepsala léky, ale nemusela jsem si je kupovat u ní (ani mi je sama nenabízela!), jedná se o preparáty přírodní a dostupné běžně v lékárně. A 1500 ,- Kč za vstupní kompletní vyšetření mi opravdu po tom všem, co už do svého zdraví investovala, nepřijde tolik...někdo mě může napadnout, že jí tu dělám reklamu, ale to já chci, protože to prostě zabralo. Možná neměl každý takové štěstí, a takovým přeji, ať najdou lékaře, který zase bude vyhovovat jim :c)