Imrich Hatiar, alergolog Ostrava

MUDr. Imrich Hatiar

Uložit

Alergolog Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Odborný lékař alergologie
Bieblova 2, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Musím souhlasit, výborný doktor, ve všem. Je mi líto, že uzavřel ordinaci. Jeho rady, doporučení byly k nezaplacení. Děkuji za obě děti, pane doktore a přeji hodně štěstí.

Ověřený profil

Pan Doktor byl skvělý alergolog,vždy vše v klidu vysvětlil,poradil a jako jeden z mála aspoň dočasně uzdravil mou dceru,je mi to strašně moc líto,že už nebude pracovat,ale přesto mu přeji hlavně zdravíčko a ať se má co nejlépe to jde.Kadlecoá

S
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila s dcerou několik let.Vždy byl pečlivý,ochotný,lidský....Vyslechl,poradil a hledal i jinou variantu.Je škoda že ukončil činnost.Pan doktor i sestřička si zaslouží velký dík a aspoň touto cestou jim přeji hodně štěstí v životě.

Ž
Ověřený profil

K panu doktorovi jsme docházeli skoro celá rodina a byli jsme nadmíru spokojeni. Bohužel se rozhodl, že k 31. 3. 2013 ukončí svou činnost a místo něj převezme jeho ordinaci MUDr. Balnerová. Je to veliká škoda!!! Byl to super alergolog - i pro děti. Tak mu alespoň přeji hodně štěstí v životě.

P
Ověřený profil

Výborný pan doktor, jednání a vystupování na úrovni, vstřícný, laskavý, upřímný. Rozumí i dalším oborům, plus objednání na přesný čas bez čekání. Doporučuji...

J
Ověřený profil

Velice vstřícný lékař, opravdu nad vašim problémem přemýšlí a zabývá se i jinými variantami, než tou, která je nejjednodušší. Není skoupý na slovo jako někteří jiní, vysvětluje, diskutuje a radí. K tomu žádné čekání a schůzky přesně na objednanou hodinu. Mohu jen doporučit.

Ověřený profil

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a jsem nadmíru spokojena. Příjemné vystupování, profesionalita a žádné čekání :) Doporučuji!!!

Ověřený profil

Pan Hatiar je opravdu nejlepší lékař. Rozumí nejen svému oboru, ale i mnoha dalším a díky tomu odhalil i jinou nemoc u mého dítěte. Je to opravdu špička v oboru :)

Moc dobrý pan doktor,vždy poradí a vyslechne problémy,nemám k němu jedinou výtku!!!Opravdu SUPER!!!

Ověřený profil

Pan doktor je opravdu doktor na svém místě :-) Chodík k němu už několik let a vždy jsem byla maximálně spokojená,vždy si vyslechne všechny mé problémy a velice ochotně vždy poradí. Taktéž objednávky na určitou hodinu jsou opravdu úžasné,opravdu jdete na řadu téměř na minutu přesně. Lékař i sestřička jsou opravdu úžasní.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti