Odborný lékař alergologie
Bieblova 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Musím souhlasit, výborný doktor, ve všem. Je mi líto, že uzavřel ordinaci. Jeho rady, doporučení byly k nezaplacení. Děkuji za obě děti, pane doktore a přeji hodně štěstí.

Pan Doktor byl skvělý alergolog,vždy vše v klidu vysvětlil,poradil a jako jeden z mála aspoň dočasně uzdravil mou dceru,je mi to strašně moc líto,že už nebude pracovat,ale přesto mu přeji hlavně zdravíčko a ať se má co nejlépe to jde.Kadlecoá

K panu doktorovi jsem chodila s dcerou několik let.Vždy byl pečlivý,ochotný,lidský....Vyslechl,poradil a hledal i jinou variantu.Je škoda že ukončil činnost.Pan doktor i sestřička si zaslouží velký dík a aspoň touto cestou jim přeji hodně štěstí v životě.

Ž

K panu doktorovi jsme docházeli skoro celá rodina a byli jsme nadmíru spokojeni. Bohužel se rozhodl, že k 31. 3. 2013 ukončí svou činnost a místo něj převezme jeho ordinaci MUDr. Balnerová. Je to veliká škoda!!! Byl to super alergolog - i pro děti. Tak mu alespoň přeji hodně štěstí v životě.

Výborný pan doktor, jednání a vystupování na úrovni, vstřícný, laskavý, upřímný. Rozumí i dalším oborům, plus objednání na přesný čas bez čekání. Doporučuji...

Velice vstřícný lékař, opravdu nad vašim problémem přemýšlí a zabývá se i jinými variantami, než tou, která je nejjednodušší. Není skoupý na slovo jako někteří jiní, vysvětluje, diskutuje a radí. K tomu žádné čekání a schůzky přesně na objednanou hodinu. Mohu jen doporučit.

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a jsem nadmíru spokojena. Příjemné vystupování, profesionalita a žádné čekání :) Doporučuji!!!

Pan Hatiar je opravdu nejlepší lékař. Rozumí nejen svému oboru, ale i mnoha dalším a díky tomu odhalil i jinou nemoc u mého dítěte. Je to opravdu špička v oboru :)

Moc dobrý pan doktor,vždy poradí a vyslechne problémy,nemám k němu jedinou výtku!!!Opravdu SUPER!!!

Pan doktor je opravdu doktor na svém místě :-) Chodík k němu už několik let a vždy jsem byla maximálně spokojená,vždy si vyslechne všechny mé problémy a velice ochotně vždy poradí. Taktéž objednávky na určitou hodinu jsou opravdu úžasné,opravdu jdete na řadu téměř na minutu přesně. Lékař i sestřička jsou opravdu úžasní.