Bezděkovská 186, Strakonice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Velké náměstí 221, Strakonice
Soukromá oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Výborná paní doktorka, ale jen když si jdte koupit brýle nebo čočky, to se může rozdat. V žádným případě tam nechoďte s akutním zánětem očí, vyhodí vás že nejste objednaný. Asi měla prsty křížem, kyž skládala Hippokratovu přísahu.

Předepsala mi kapky s kortikoidy i když jsem jí říkal že jsem je musel vysadit po léčbě atopického ekzému. Dalším jejím radám tímto nevěřím, protože to odflákla, neprohlédla si mě skoro vůbec a co jsem říkal taky moc neslyšela. Setřička mi zkontrolovala oči stejným stylem - přestože vidím na dálku rozmazaně, asi to zatím není dost. Půl hodiny před polední pauzou mají již zřejmě hlad, pospíchají a nepodávají profesionální výkony.

Před 3lety jsem zde byla na vyšetření.Zjištěn vyšší oční tlak.Na upozornění,že špatně ¨vidím do stran a v noci při jízdě autem mi bylo sděleno,že to nic není.Další vyšetření nebylo třeba.Dnes mám na obou očích glaukom a stávájící paní doktorka se velice divila proč mi veškerá vyšetření neudělali už tenkrát.Tuto lékařku nedoporučuji.

Mám velmi rozsáhlou oční vadu, chování dr. velmi netaktní již dlouhou dobu (chodíval jsem dlouhá leta na vyšetření, od jisté doby právě kvůli tomuto chování nechodím vůbec), když jsem přišel na vyšetření a ptal se na to, zda se musí kont. čočky mechanicky čistit, že na přebalu roztoku je psáno, že to není třeba, vyjela na mne velice hrubě, že snad platí to, co řekne ona, to vše před mým 4 letým (tehdy) synem, který nevěděl co se děje.
Od té doby si čočky kupuji výhradně na netu, ve vyzkoušeném eshopu, bez jediného problému (a samozřejmě levněji).
V průběhu vyšetření mezi tím, co mi psala předpis dlouhý telefonát ohledně reklamy, zda vyvěsit či ne, v jaké úpravě atd.
Co závěrem... také podnikám, ale myslím si, že profesionalita je někde jinde. To, co si k člověku dovolí tato "paní" doktorka nebudu dál komentovat. Bohužel nejsem sám jak zde čtu s podobnou zkušeností.

Dr. Pilečková a Straková v ordinují v lokalitě nového strakonického náměstí, moc super. Danková

Neosobní přístup, vše v rychlosti a především nákup v jejích vlastních předražených optikách navazujicích přímo na ordinaci. U kontaktních čoček je výraz předražení příliš slabý.

Ano, paní doktorka je spíše dealerka zboží. Již dlouho k ní nechodím.

Nepříjemná, odtažitá a lidsky mě zklamala

K této lékařce jsem chodila delší dobu. Poté co jsem k ní začala chodit s kontaktními čočkami a vyžadovala tak zvýšenou péči, chovala se velmi nedbale, oční vyšetření a kontrolu prováděla velmi rychle a nepozorně, na každý problém doporučila "nejdražší" řešení přímo z jejích zdrojů. Kontaktní čočky prodává předražené a už se mi stalo, že byli i prošlé a tvrdila mi, že to nevadí, jen aby je udala! Rozhodně nedoporučuji.

Mně se stalo, že mi při očním vyšetření sdělila, jak vůbec můžu chodit mezi lidmi, tím myslela můj obličej a doporučila mi soukromou plastickou kliniku v Plzni, není taktní a ani nevím, jestli je dobrá oční lékařka, protože mi oči vůbec nevyšetřila :-)))