Odborný lékař neurologie
6. května 1160, Kojetín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Tak tato "skvělá" paní doktorka léčila mého otce, který měl velké bolesti zad tak, že mu naordinovala kapáky. I přes velké bolesti musel na ně dojíždět vlastním autem do 15km vzdáleného města. To bylo vše. Žádný rentgen, CT ani jiná vyšetření. Až po 2 měsících zkolaboval, odvezla ho sanitka do nemocnice, udělali mu potřebná vyšetření, zjistili mu zlomený obratel.
Toto je moje zkušenost. Při následném zjišťování kvalit paní doktorky od dalších jejích pacientů, jsem na ní slyšela jen to nejhorší. Nepomůže nikomu.

Chodím k paní doktorce docela často,a pro mě nejlepší doktorka na světě,tak lidský přístup k lidem a jednička ve svém oboru,přeji paní doktroce nejen hodně pracovních uspěchů,ale hodně štěstí v osobním životě....Hana Š.Lipník nad bečvou

KNOPOVA

Byl jsem dnes na vyšetření u paní doktorky. Průběh vyšetření mi připadal jako bych paní doktorku obtěžoval. Navíc mne ani nepustila k mému subjektivnímu popisu nemoci. Měl jsem velmi nepříjemný pocit z neurologického vyšetření.

velmi vstřícná a ochotná pomoci, velmi dobrý odborník

Paráda