Igor Svobodník, veterinář Praha

MVDr. Igor Svobodník

Veterinář Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náhorní 696/2, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Ošetření psa

Vynikající veterinář, velmi dobrá veterinární péče, netahá zbytečně peníze od zákazníka - velice slučné ceny. Mám zkušenosti s mnoha vetriáři, kteří mu nesahají ani po kotníky. Mohu ho všem vřele doporučit.
Je škoda, že nemá uveden osobní mobil pro případ konzultace mimo pracovní dobu ordinace.
JIří a Věra Fialovi a spokojený pejsek Bad.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Péče o kocoury a psa, operace kocoura

Jsem naprosto spojená s přístupem a následnou léčbou. MVDr Igor Svobodník, je profesionál a odborník. Chodím pravidelně s několika zvířaty. Kocourka operoval a zachránil mu oko. Mohu jen doporučit.
Müllerová


Ověřeny pacient

Velmi nedoporucuji. Sla jsem s panu Igorovi Svobodnikovi s pulrocnik kocourem, chtela jsem zjistit z krve zda nema toxoplazmozu, pan doktor nema sestricku dal mi kocoura drzet ten se bal a podrapal me, tak pan doktor doporucil ihned odber krve v narkoze, kterou kocourovi bez toho aby se me cokoliv zeptal ihned aplikoval. Kocour byl nazrany mohlo dojit k uduseni zvratky. S bezvladnym kocourem me odporoucel domu, kocka se zacala probirat az po dvou hodinach! Tzn. Nesmyslne silna narkoza, zvire nazrane.. Zcela neprofesionalni, jen za ucelem vydelat penize. Je to na stiznost k veterinalni komisi pro neprofesionalitu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Pana doktora Svobodníka nedoporučuji.Mám s ním špatné zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

S panem dr.Svobodníkem jsem spokojená,chodili jsme už k jeho tatínkovi,když ještě ordinoval nikdy nebyl
žádný problém.Opačnou zkušenost jsem měla nedávno s novou paní doktorkou-absolutně neprofesionální
přístup a arogantní chování.Myslím si a asi nebudu jediná,že takový to přístup kazí dobré jméno ordinace.
A i pan dr.Svobodník by si měl své spolupracovníky pečlivěji vybírat...


A
Ověřeny pacient

S panem doktorem Svobodnikem jsem moc spokojena ikdyz jsem ho v ordinaci videla jen jednou.. Pred dvema mesici jsem tam byla s 2 letym kocourkem, ktery mel skrkavky.. Pani doktorka, nevim jak se jmenuje, ale je tam jedina mi porad rikala at ho necham vykastrovat, ze to bude lepsi, ze nebude chodit za holkama a na tury. On nikdy moc nechodil, byl trosku linejsi. Pani doktorka i rikala ze bude pritulnejsi. Nechtela jsem, ale premluvila me, kdyz rikala ze se bude drzet doma. Po kastraci byl kocourek porad smutny a za tri tydny na to odesel nekam na tutru a uz jsem ho nenasla. Moc mi chybi, bylo to moje miminko. :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K dr.Svoboníkovi jsme přešli poté, co nám zanedbali péči o první fenku na jiné veterině a díky tomu umírala na zhoubný nádor. Absolutně si nemohu na přístup stěžovat, po operaci když jsme chodili na převazy a měnili léky na bolest kolikrát nic neplatili, s pejskem zacházeli pěkně, dostali jsme i osobní číslo na pana doktora abychom zavolali o víkendu jak fence nové prášky zabírají. Fronty v ordinaci sice občas bývají, avšak hned na začátku jsem pochopila proč - pan doktor vše pečlivě vysvětlí - co psovi dává, na co mu to zabere, jak se to musí přesně brát apod., což mi za to občasné počkání stojí. Teď mají 2 ordinace kde se střídají 3 doktoři, v Kobylisích a v Libni, tak si člověk může vybrat kam to má blíže. Jak dr.Svobodník mladší tak pan dr.Mladý jsou fajn, ale slečnu doktorka co se střídá s nimi jedinou nedoporučuji, jednou jsem na ni narazila a byla arogantní a řekla mi pár nesmyslů co mi jiný vet vyvrátil, takže o ní si myslím svoje. Ale dr.Svobodníka a dr. Mladého doporučuji všemi deseti!!!


I
Ověřeny pacient

Na tuto kliniku jsem začala chodit v roce 2007 na doporučení. Pracovala tam slečna lékařka (nepamatuji jméno) a pan doktor Svobodník ml. Ani se před úkonem neobtěžovali pejska pohladit a hned mi vnutili čip - na dvouměsíční štěně, které vážilo 600g. Teď už vím, že malým plemenům se dává později. Ale asi potřebovali vydělat. Měla jsem pocit, že vypisování účtu trvalo déle než prohlídka psa. Pokaždé tam byl jiný lékař. Po půl roce jsem přešla k MVDr. Břeňovi - naprosto jiný přístup, přijde mi, že si pamatuje každého svého zvířecího pacienta :-) a netahá z lidí zbytečně peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Pečlivý s velmi dobrým přístupem.


S
Ověřeny pacient

profesionalni pristup a nejlepsi pece doposud!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti