Adresa

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Velice milý lékař, který vše lidsky vysvětlí. Věří, že víra léčí, proto vše řekne popravdě, ale zbytečně nestraší.

Ověřeny pacient

Pan doktor nezapomíná co je ochota a slušnost (podání ruky) a úsměv. Na tomto oddělení k nezaplacení. Sestřička velmi příjemná. Děkuji.

H
Ověřeny pacient

Vynikající odborník s lidským přístupem k pacientovi. Vřele doporučuji!

K

Vynikajúci lekár, s ľudským prístupom, moderné vybavenie ambulancie. Milá sestrička. Radia sa s ním pacienti aj so Slovenska. Vrele odporúčam.

Léčím se u pana doktora Siráka od dubna 2011. Nejsem odborník, nevím jakou léčbu by mi naordinoval jiný lékař. Mohu jen subjektivně hodnotit chování a vedení léčby. Dle mého názoru je přístup pana doktora v mnoha směrech nadstardandní. Již vstupní rozhovor a seznámení s následující léčbou a vysvětlení proč tomu tak bude je velmi podrobné. Následné sledování zdravotního stavu a nežádoucích účinků při chemoterapii je velmi pečlivé s velkou snahou tyto účinky zcela nebo co nejvíce potlačit. A co je naprosto nezvyklé, na začátku léčby získá pacient zcela automaticky kartičku ambulance, na které jsou uvedeny mobilní telefony na 2 lékaře včetně telefonu sestry a zároveň je poučen, že může v případě potřeby samozřejmě volat. Ze své zkušenosti můžu pana doktora Siráka jenom doporučit. Při tak závažném onemocnění, dokáže pomoci s psychikou, chová se velmi lidsky. V celkově v jeho ambulanci vládne klid, pohoda a skutečné přátelská atmosféra.IM

P

Léčím se u pana doktora od roku 2006.Velmi dobrá lékařská péče,nemluvě o psychické podpoře.Skvělý a hlavně lidský přístup. Velké díky!

Velice milý a pečlivý lékař.Velká kapacita ve svém oboru.

J

Ano,velmi dobrý lékař.Poradí,vše vysvětlí a navíc je milý,což je v tomto onemocnění velmi důležité. P.S:Jen tak dál pane doktore! :)

L

dekuji panu doktorovi za mnoho dobreho co pro me dela v me nemoci.

Nejlepší

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti