Bystrcká 350/28, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinarka nam prodala vyzivovy doplnek F-Lysine pro 13 let stareho kocoura, ktery pred tim 14 dni bral antibiotika kvuli bakterialni infekci dychacich cest. Po podani F-Lysine kocour zvracel a druhy den prestal jist. Jeden den jsme ho jeste zkouseli rozjidat a ctvrty den jsem znovu sel za veterinarem. Po odebrani krve mi veterinarka rekla, ze mu selhavaji ledviny, ze se to u starych kocouru stava. Oznamil jsem ji, ze kocour byl behem unora na FVL Brno a zeptal jsem se ji, jestli to nemohl zpusobit F-Lysine. To okamzite poprela, zavodnila kocoura, nauctovala si 700 a doporucila nam ledvinovou dietu. Doma jsme pak chvili hledali na internetu a nasli studie, ktere prokazuji ze F-Lysine negativne pusobi na ledviny a muze zpusobit jejich akutni selhani. Nasledujici den jsme jeli k veterinarce koupit vice renalnich kapsicek, vratit ji F-Lysin a informovat ji o tom, co jsme nasli, aby si toho byla vedoma a neutrpely tim dalsi zvirata. Veterinarka nam rekla, ze o vlivu F-Lysinu na ledviny vi a hned na to dodala ze penize zajiste nevraci. Z toho mi vyplyva, ze predesly den mi veterinarka z oci do oci lhala, ze F-Lysine nemuze zpusobit akutni selhani ledvin. Dale je smutne, ze veterinarka se vubec neomluvila, ani neprojevila nejakou litost, ze kocourovi ktery mel jen rymu poskodila lednivy. Jedine co bylo v tu chvili pro ni dulezite bylo to, aby nemusela vracet penize.

Náš pes měl obrovský nádor na slezině, a díky klinice Igora Beneše jej máme pořád. Pooperační péče byla super.

na této veterině jsem byla dvakrát a to jen na sonu bříška naší fenečky, jestli náhodou nečeká štěňátka. příštup byl velmi příjemný, pak doktor trpělivý a pečlivý....doporučil ještě následnou kontrolu pro jistotu za cca dva až tři týdny, která již byla zdarma. nemohu si stěžovat. :) bohužel ale více zkušeností nemám, přesto bych tuto veterinu doporučila...

S touto klinikou mám některé špatné ,ale spíše dobré zkušenosti,ale jak už tady zaznělo veterináři na této klinice neupředostnují peníze což je velké plus takže bych ji hodnotila jako dobrý zaleží také na tom kdo zrovna ordinuje ,protože sestřičky jsou velice příjemné můžu doporučit. Rozhodně pokub bych vybírala mezi doktorem Fialou a Beneše volím veterinu Beneše jak už cenami tak přístupem.

Pan Beneš mi kastroval kočku a vše zvládl na jedničku. Kočička měla do pár dnů jizvičku neznatelnou, špatně jí skoro po nárkóze nebylo. Ostatní lékařky v ordinaci jsou také super. Ceny nejsou přemrštěné a ikdyž to u vetů zní divně netahají tak tragicky peníze a jde vidět, že zvířata mají hlavně rádi.

Zachránil nám fenu i štěňata v noci.Super

S drobnými hlodavci nechoďte!Uspal potkánka koňskou dávkou a bez předchozího oblbnutí:-(

Před pár lety jsme u něj byli s naši březí fenou. Po ultrazvuku konstatoval, že čeká 3 štěňata a ve chvíli, kdy začne rodit, máme zavolat. Bude na telefonu. A prý přijede. Fena pár dní na to začala rodit a pan Beneš měl vypnutý telefon. Jeli jsme tedy jinam, odrodili 3 štěňata, následný den se ukázalo, že je v naši feně ještě jedno, již mrtvé. V tu chvíli byl boj o čas. Absolutně NEDOPORUČUJI tohoto veterináře!!!! Naprosto nejhorší, co jsem kdy zažila!!

Nezvládl vykastrovat naši fenu, která po jeho zákroku zemřela...

Až na vyjímky jsem velmi spokojená.